Liv White – Substratum Theme v2.3.4 تم مدرن و گرادینت اندروید
نسخه پولی و خریداری شده برنامه با قیمت 1.99 دلار در گوگل پلی
نیازمند روت است

ما مدت زمان زیادی از روز خود را در گوشی هایمان سپری می کنیم و می توان گفت که محیط گوشی هایمان مورد محیط مورد علاقه بسیاری از ماست. به گونه ای که تا فرصت پیدا کنیم وارد آن شده و از امکاناتش بهره می بریم. بنابراین بسیار منطقی است که بخواهیم قسمت های مختلف آن را به صورتی که دلمان می خواهد تغییر داده و ویرایش نماییم. در اندروید دست کاربر در انجام هر گونه تغییراتی در سیستم عامل باز است و کاربران اگر تخصص لازم را داشته باشند، می توانند به راحتی هر چه تمام تر قسمت های مختلف سیستم عامل و رابط کاربری آن را ویرایش نمایند. برای ویرایش هوم اسکرین و کشو برنامه ها می توان از لانچر ها استفاده کرد. برای تغییر آیکون ها هم می توان از انواع آیکون پک های متعددی که در فارسروید موجود هستند، بهره برد. اما هنگامی که می خواهیم برای مثال ظاهر قسمت تنظیمات، دکمه های اندروید، قسمت تنظیمات سریع و … را عوض کنیم، راه حل سریعی نمیابیم. برای حل این مشکل و پاسخ به نیاز های کاربران، گروه های نرم افزاری مختلف کار خود روی ساخت ابزار هایی با دسترسی روت، شروع کرده اند تا بتواند تغییرات دلخواه کاربر را به آسانی و سادگی در اختیارش قرار دهند. یکی از این ابزار ها تم انجین (موتور تم) Substratum است که یکی از محبوب ترین و معروف ترین تم انجین های اندروید است. با استفاده از این تم انجین می توانید تغییرات بسیار منتوع و سطح بالایی را روی رابط کاربری و قسمت های مختلف سیستم عامل خود ایجاد کرده و آن را به شکلی که می خواهید تغییر دهید. برای این که کار کاربران در انجام این گونه تغییرات، راحت تر باشد، انواع تم های آماده برای این تم انجین ساخته شده است که امروز با یکی از آن ها در خدمت شما هستیم. Liv White – Substratum Theme عنوان یک تم بسیار زیبا با رنگ های گرادینت بسیار جذاب برای Substratum اندروید است که توسط گروه نرم افزاری giannisgx89 توسعه و با قیمت 1.99 دلار در گوگل پلی منتشر شده است. این تم مطابق با آخرین مد طراحی نرم افزار در جهان، یعنی استفاده از زمینه سفید با رنگ های گرادینت است که دارای استایل های متفاوتی بوده و می تواند رابط کاربری شما را بسیار زیبا تر از آن چه که بود، کند. برای این این استایل ها در تصویر زمینه هم حفظ شود، تصاویر زمینه بسیار زیبا و با کیفیتی با این برنامه همراه شده است که می توانید به آسانی آن ها را روی گوشی خود اعمال نمایید. جزئیات در طراحی این تم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده اند و کوچکترین موارد هم از چشم سازندگان آن پنهان نمانده است. تمامی قسمت های تم به صورت برداری طراحی شده اند تا در هر سایز و نوع صفحه نمایشی بهترین کیفیت خود را داشته باشند. برای نصب این تم حتما باید گوشی شما روت شده باشد و برنامه substratum lite theme engine را هم دانلود و نصب کرده باشید.

 

Liv White - Substratum Theme

 

 اپلیکیشن Liv White – Substratum Theme با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز عالی 4.8 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه پولی و خریداری شده این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. این تم به درخواست شما معرفی شده و جدیدترین نسخه اش پیش روی تان قرار دارد.

توجه : پیش نیاز این تم برای اجرا ؛ اپلیکیشن substratum theme engine می باشد [این برنامه و تم نصب میشوند، از داخل این برنامه تم را انتخاب می کنید]