Legs workout – Calves, thighs lower body exercises v2.2.0 مجموعه تمرینات برای رسیدن به باسن، پاها و پایین تنه زیبا در اندروید
نسخه پرمیوم و کامل برنامه تقدیم به شما 

داشتن اندام زیبا رویای همه، به خصوص قشر جوان جامعه است. خیلی ها برای رسیدن به این رویای خود به باشگاه های ورزشی رفته و ورزش می کنند. اما متاسفانه ورزش ها به صورت اصولی انجام نمی گیرند و معمولا تنها به زیبایی بالاتنه توجه می شود و از پرداختن به پاها و پایین تنه اجنتاب می گردد، چرا که تصور عمومی این است که پاها نقشی در زیبایی اندام ندارند و لزومی ندارد که آن ها ورزش داده شوند. البته این تصوری کاملا غلط است و پاها از مهم ترین اندام برای زیبایی هستند. مخصوصا برای خانم ها پاها از اهمیت بالایی برخوردار است و تاثیر به سزایی روی زیباییشان دارد. متاسفانه خیلی از افراد جامعه به دلیل مشغله های روزانه و نبود وقت، نمی توانند به باشگاه رفته و ورزش کنند و همین موجب شده است که زیبایی اندامشان را از دست بدهند و با مشکلاتی مثل اضافه وزن و چاقی مواجه باشند. امروز با برنامه ای در خدمت شما هستیم که این مشکل را حل کرده و تمریناتی ارائه می دهد که برای انجامشان نیاز به رفتن به باشگاه نیست و بدون تجهیزات می توان آن ها در هر جایی انجام داد. Legs workout – Calves, thighs lower body exercises عنوان یک اپلیکیشن برای آموزش حرکات پا و ورزش های مربوط به پایین تنه، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری mEL Studio توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه یک انتخاب عالی برای هر کسی است که می خواهد پاهای زیبا و قوی داشته باشد. تمرینات موجود در برنامه کاملا تست شده هستند و تاثیر آن ها مورد تایید قرار گرفته است. این تمرینات روی تمامی قسمت های پا مثل ران و ساق پا تمرکز دارند و تمامی قسمت های پا، با انجام این حرکات ورزش داده می شوند. تمامی این حرکات و تمرینات سطح بندی شده هستند و بنا به وضعیت بدنی خود می توانید آن ها را انجام دهید. بنابراین اگر تحرک بدنی کمی دارید، نگران نباشید؛ با این برنامه می توانید کم کم پا های خود را برای انجام حرکات سنگین تر، قوی کنید. این برنامه برای زنان و مردان در هر سنی مناسب است و برای انجام تمرینات آن نیازی به تجهیزات خاص نیست. چه به باشگاه می روید و چه در خانه ورزش می کنید، می توانید از این برنامه برای رسیدن سریع به نتایج دلخواه استفاده نمایید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Legs workout – Calves, thighs lower body exercises اندروید :

  • ۳۰ تمرین با سطوح سختی مختلف برای همه قسمت های پا
  • موثر ترین و بهترین تمرینات پا
  • هر تمرین آموزشی شامل دستورالعمل ‌های مفصل صوتی و متن و ویدیو هایی از آن است
  • شامل سه برنامه تمرینی مختلف با قابلیت ساخت برنامه تمرینی دلخواه
  • امکان تعیین سطح دشواری برای تمرینات
  • چالش ۳۰ روزه برای تمرینات
  • سیستم انگیزشی برای کمک به انجام حرکات و دنبال کردن منظم ورزش

اپلیکیشن Legs workout – Calves, thighs lower body exercises یک برنامه عالی و موثر برای رسیدن به باسن، پاها و پایین تنه زیبا است که با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز عالی 4.6 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه پرمیوم این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

تغییرات نسخه  v2.2.0:

* به روز رسانی لایبرری های سیستم
* بهبود سرعت برنامه
*‌ رفع باگ ها

 

Legs workout - Calves, thighs lower body exercises Premium