Learn Web Development Pro v1.8 راهنمای جامع و گام به گام برنامه نویسی و توسعه وب مخصوص اندروید
نسخه خریداری شده و کامل برنامه با قیمت 2.99 دلار در گوگل پلی  

بیش از بیست سال است که وب به عنوان یک ابزار ارتباط جمعی در جهان حضور دارد و با گذشت زمان هر چه بیشتر در بین اقشار مختلف مردم در سراسر جهان، نفوذ پیدا می کند. وب در ابتدا تنها به عنوان یک پروژه کوچک علمی مطرح بود و هیچکس فکر نمی کرد که روزی به جایگاهی که حالا در آن است، برسد. حالا ما وبسایت هایی داریم که میلیون ها صفحه دارند و روزانه میلیون ها انسان از سراسر جهان از آن ها استفاده می کنند. علاوه بر آن انواع کار های اداری و دولتی ما هم به وب وابسته شده است و نمی توانیم زندگی بدون آن را تصور کنیم. حالا ما در دنیای بسیار متفاوت از بیست سال گذشته زندگی کنیم. بسیاری از کسب و کار های ما اینترنتی شده اند و شغل های جدیدی هم ایجاد شده است که اساسا توسط اینترنت و وب کار می کنند. همه این موارد باعث شده است که نیاز به نیروی کار متخصص در وب، هر روز بیشتر و بیشتر شود. تمامی وبسایت هایی که در اینترنت مشاهده می کنید، نیاز به متخصصینی دارند که آن ها را ایجاد و روی اینترنت آپلود کنند. این متخصصین اغلب برنامه نویسانی هستند که شاخه طراحی وب را برای ادامه فعالیت خود انتخاب کرده و به زبان هایی مثل html، css، php و … تسلط دارند. جذابیت های شغلی زیادی در طراحی وب وجود دارد و خیلی از افراد تمایل به یادگیری مهارت های آن دارند. امروز با برنامه ای در خدمت شما هستیم که با آن می توانید به سادگی طراحی وب را آغاز کرده و با زبان ها و ابزار های موجود در این رشته به طور کامل آشنا شده و آن ها را بیآموزید. Learn Web Development Pro عنوان یک اپلیکیشن برای آموزش طراحی وب و زبان های مربوطه، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Sambhaji Karad توسعه و با قیمت 2.99 دلار در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه به صورت گام به گام و از صفر تمامی موارد را آموزش می دهد و برای کسانی که به دنبال آغاز یادگیری زبان های PHP ، CSS ، CSS3 ، HTML ، HTML5 ، jаvascript ، jQuery ، jQueryUI ، AngularJS ، Bootstrap ، Python ، MySQL هستند بسیار مناسب است. علاوه بر این ها برنامه تاکید زیادی به آموزش مواردی که در مصاحبه های کاری مطرح می شوند، دارد و این جهت راهنمای مناسبی برای کسانی است که به دنبال ورود سریع به بازار کار هستند.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Learn Web Development Pro اندروید:

  • بدون نیاز به اینترنت و کامل آفلاین
  • دسترسی مادام العمر به کلیه مفاهیم اساسی PHP ،CSS ،CSS3 ،HTML ،HTML5 ،jаvascript ،jQuery ،jQueryUI ،AngularJS ،Bootstrap ،Python ،MySQL
  • آموزش آسان طراحی وب و برنامه نویسی به دور از پیچیدگی های معمول
  • با این برنامه قادر به ایجاد برنامه های دسکتاپ و وب بر اساس ایده های خود خواهید بود.
  • قادر به انتخاب بهترین طرح برای برنامه های خود خواهید بود.

اپلیکیشن Learn Web Development Pro یک راهنمای جامع و گام به گام برای ورود به برنامه نویسی و طراحی وب است که با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز عالی 4.8 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه خریداری شده این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

تغییرات نسخه  v1.8:

* تغییر رابط کاربری و ناوبری راحت تر
* برای رفتن به آموزش بعدی روی صفحه به سمت راست بکشید.
*‌ برای رفتن به آموزش قبلی روی صفحه به سمت چپ بکشید.

 

Learn Web Development Pro