Learn Chinese – ChineseSkill v6.6.14 – اپلیکیشن یادگیری سریع و آسان زبان چینی مخصوص اندروید
نسخه پرمیوم و کامل برنامه به ارزش 299.99 دلار تقدیم شما همراهان همیشگی فارسروید

Learn Chinese – ChineseSkill عنوان یک اپلیکیشن یادگیری سریع و آسان زبان چینی می باشد که توسط ChineseSkill – Learn Chinese Mandarin APPs توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. یکی از علایقی که به طور ذاتی در وجود تمامی ما انسان ها دیده می شود؛ یادگیری زبان های به غیر زبان مادری می باشد. یکی از دلایل این علاقه را می توان برقراری ارتباط آسان دانست. ما هر چه قدر بتوانیم توانایی خود را در دیگر زبان ها ارتقاء دهیم قادر خواهیم بود که با مردمان سراسر جهان به آسانی هر چه تمام تر رابطه برقرار کنیم. با این وجود برخی از زبان ها دشوار تر از آن چیزی هستند که تصورش را می کنید. یکی از سخت ترین زبان های دنیا را می توان چینی دانست. زبان چینی به دلایل داشتن حروف الفبای زیاد و هم چنین تلفظ دشوار کلمات بسیار سخت بوده و حتی در صورت علاقه مند بودن به آن باید ماه ها تمرین و تکرار داشته باشید. رایج ترین روش برای یادگیری چینی شرکت در کلاس های خصوصی است که ما این نوع از کلاس ها را به شما پیشنهاد نمی دهیم. یکی دیگر از روش های یادگیری استفاده از اسمارت فون های اندرویدی می باشد. خوشبختانه در چند سال اخیر این دستگاه های هوشمند نشان داده اند که پتانسیل کافی برای آموزش های کافی به کاربران خود را دارند. یکی از بهترین برنامه های موجود در زمینه آموزش زبان چینی را می توان Learn Chinese – ChineseSkill دانست. این استارت اپ با ارائه مجموعه ای از درس های آموزشی کوتاه کمک می کند که در مدت زمانی بسیار کوتاه بتوانید به زبان چینی مسلط شده و به آسانی مکالمه کنید. مهم نیست که تا چه اندازه با زبان چینی آشنا هستید زیرا حتی اگر جزو مبتدی ترین یادگیرنده ها نیز باشید همچنان قادر خواهید بود که از ابتدایی ترین سطح یعنی یادگیری حروف الفبا آغاز کنید.

افزایش مهارت های زبان چینی به وسیله Learn Chinese – ChineseSkill

یکی از اصلی ترین ویژگی های برنامه Learn Chinese – ChineseSkill که در توضیحات فوق نیز به آن اشاره کردیم آموزش زبان چیزی از مبتدی ترین سطح ممکن می باشد. با این حال بر خلاف بسیاری از نرم افزار های مشابه، این اپ هوشمند تنها بر یادگیری لغات تمرکز ندارد، بلکه در مدتی کوتاه می توانید مهارت های گفتاری، نوشتاری، گوش دادن و خواندن را تقویت نمایید. از دیگر ویژگی های بی نظیر این اپ مینی درس های بی نظیرش می باشد. درس هایی کوتاه و بسیار جامع که نه تنها در حافظه بلند مدت تان حفظ می شوند بلکه، باعث می شود که از آموزش ها هیچ گاه خسته نشوید.

سیستم هوشمند ارزیابی تلفظ ها

از بزرگ ترین مشکلاتی که در هنگام استفاده از برنامه ها شاهد آن هستیم عدم یادگیری درست تلفظ لغات می باشد. حتی اگر دقت کرده باشید در کلاس های آموزشی خصوصی نیز که هزینه های هنگفیتی از دانش آموزان خود دریافت می کنند به این مبحث به ندرت پرداخته می شود. با این وجود از مهم ترین ویژگی های برنامه Learn Chinese – ChineseSkill که نظیرش را نمی توان در استارت اپ های مشابه مشاهده کرد، ارزیابی خودکار گفتار چینی، خطوط چینی و فناوری های متحرک سازی پینیین می باشد که در نوع خود بی نظیر و مثال زدنی است.

بررسی توانایی ها با تمرینات گوناگون

تمامی ما هنگامی می توانیم به توانایی های مان در یک مبحث خاص پی ببریم، که در تمرینات و آزمون هایش موفق شویم. خوشبختانه استارت اپ Learn Chinese – ChineseSkill هر آن چیزی را که در این زمینه به آن نیاز دارید در اختیارتان قرار می دهد. مجموعه ای از تمرینات گوناگون شرایطی را فراهم می سازند تا سطح توانایی خود را به آسانی سنجیده و بدانید که در چه قسمت هایی ضعف بیشتری دارید و برای برطرف سازی آن اقدام کنید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Learn Chinese – ChineseSkill اندروید :

  • یادگیری زبان چینی از سطح مبتدی تا سطوح بسیار حرفه ای
  • تقوت مهارت های گفتاری، نوشتاری، گوش دادن و تلفظ کردن در اصولی ترین حالت ممکن
  • سیستم ارزیابی خودکار سطح توانایی شما در تلفظ و گفتار
  • مینی درس هایی بسیار جامع برای یادگیری بدون هیچ گونه خستگی
  • امکان دریافت اطلاعات و استفاده از برنامه و درس ها به صورت کاملا آفلاین
  • همگام سازی برنامه و تمامی اطلاعات آن با دیگر دستگاه های هوشمند شما
  • رقابتی هیجان انگیز و اعتیاد آور با دوستان خود در زبان چینی
  • ارائه بسیاری از چالش ها به سبک بازی
  • تمرینات گوناگون برای ارزیابی سطح مهارت های تان

اپلیکیشن Learn Chinese – ChineseSkill با بهره مندی از امکانات و قابلیت های آموزشی خاص خود توسط توسعه دهنده اش به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه 299.99 دلاری منتشر و امتیاز 4.8 از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی دریافت نموده است. شما عزیزان هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه پرمیوم این برنامه را بدون هیچ گونه محدودیتی از وب سایت پر طرفدار و محبوب فارسروید دریافت نمایید.

 

Learn Chinese - ChineseSkill