League of War: Mercenaries v9.13.158 – بازی استراتژیک ارتش مزدوران اندروید
یک عنوان استراتژیک محبوب و سرگرم کننده
بازی آنلاین اجرا می شود

League of War: Mercenaries بازی محبوب و سرگرم کننده در سبک بازی های استراتژیک با گیم پلی خاص از استودیوی مطرح GREE, INC برای اندروید است که تا به این لحظه بیش از 5 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شده و به درخواست کاربران تصمیم به معرفی ان گرفته ایم! مثل تمام بازی های استراتژیک ریل تایم، در League of War: Mercenaries هم هدف مشخص است: پایگاه مستحکمی بسازید، نیروهایتان را جمع کنید و به هر جنبنده ای که در نقشه می بینید یورش ببرید! جزئیات در گرافیک کاملا سه بعدی League of War: Mercenaries بسیار بالاست، تا حدی که می توانید آن را با عناوین استراتژیک محبوب پی سی و کنسول مقایسه کنید! زمانی که ارتش سربازان پیاده نظام، تانک ها، هلیکوپترها و هواپیماهایتان را به میدان جنگ می فرستید، می توانید از زوایای مختلف به تماشای نبرد نشسته و از انیمیشن های نرم و روان بازی لذت ببرید! در مورد گیم پلی بازی می توانیم بگوییم چه در بخش تک نفره و چه چند نفره از آن عناوین استراتژیکی است که می تواند هفته ها و ماه ها شما را درگیر خودش کند تا حسابی از خواب و خوراک بیفتید! اگر از علاقه مندان به بازی های استراتژیک اندروید هستید که بتواند شما را سرگرم کند و یکی از بهترین های استراتژیک اندروید را برایتان به ارمغات بیاورید بدون شک League of War: Mercenaries انتخابی عالی است.

برخی از ویژگی های بازی استراتژیک League of War: Mercenaries اندروید:

  • شامل صدها ماموریت مختلف برای انجام دادن
  • تشکیل ارتشی از پیاده نظام، تانک ها، هلی کوپترها و … و ارتقای آن ها
  • استفاده از پیشرفته ترین سلاح ها برای غلبه بر دشمنان و فرمانروایی بر دنیا
  • امکان بهینه سازی آرایش نظامی نیروهایتان هر لحظه که بخواهید
  • ساخت و ارتقای ستاد فرماندهی و دیگر بناهای مورد نیاز
  • امکان ارتقای استحکامات دفاعی پایگاه خود برای دفاع هر چه بهتر از آن
  • ارتقای نیروهای جنگی خود برای شکست آسان تر نیروهای دشمن
  • امکان متحد شدن با بازیکنان دیگر در قالب یک اتحاد و نبرد با دشمنان قوی تر
  • نبرد رو در رو با دیگر بازیکنان، شکست آن ها و به دست آوردن منابع بیشتر
  • گرافیک سه بعدی بسیار زیبا چه در ستاد فرماندهی و چه در میدان نبرد

بازی League of War: Mercenaries هم اکنون در پلی استور دارای امتیاز 4.3 از 5.0 است که ما در فارسروید آخرین و جدیدترین نسخه ان را برای دانلود قرار داده ایم . شما می توانید ابتدا تصاویر و تریلری از گیم پلی بازی را مشاهده نموده و در صورت تمایل اقدام به دانلود رایگان بازی کنید. این بازی نیز همانند دیگر بازیهای موجود در سایت توسط ما تست شده و بدون مشکل اجرا گردیده است.

توجه : بازی انلاین است و در اجرای اولیه دیتای مورد نیازش را دریافت می کنید + در صورت آماده شدن مود برای ورژن جدید به جعبه دانلود اضافه می گردد.

 

دانلود League of War: Mercenaries - بازی استراتژیک