Laser Overload 2 v1.3.2 + Mod – بازی بسیار سرگرم کننده و پازلی “انرژی لیزری 2” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (خرید رایگان) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Laser Overload 2 – انرژی لیزری 2 نام دومین قسمت از سری بازی های بسیار جذاب و خوش ساخت Laser Overload می باشد که بعد از محبوبیت بسیار زیاد قسمت اول تولید و با ویژگی های بسیار خوبی عرضه شد. فارسروید باز هم برای اولین بار در ایران اقدام به معرفی و انتشار یک بازی جالب و سرگرم کننده دیگر خدمت شما عزیزان می کند. Laser Overload 2 عنوانی بسیار خوش ساخت در سبک پازلی – فکری است که مثل قسمت اول توسط استودیوی Tap Anywhere تولید و منتشر شده است. در این بازی شما باید پازل های لیزری را حل کنید. کلیت این بازی دقیقاً شبیه به قسمت اول می باشد و پازل ها سبک و سیاق استاندارد خود را در Laser Overload 2 نیز حفظ کرده اند. در این بازی وظیفه شما این است که سوئیچ های الکتریکی یک مدار را طوری تنظیم کنید که آن ها انرژی لیزری را منعکس کرده و مسیر صحیحی برای آن ایجاد کنند. هدف اصلی، اتصال این انرژی از طریق این سوئیچ ها به منبع انتخاب شده می باشد تا با این کار انرژی ها این مسیر را دنبال کرده و به منبع مورد نظر که باتری ها هستند برسند. درواقع این سوئیچ ها آینه هایی هستند که می توانند انرژی های لیزری را از خود منعکس کرده و به سمت دلخواه شما بتابانند. حالا همین روش باعث می شود تا شما بتوانید با کمک این آینه ها لیزر تابیده شده را به جهات مختلف انعکاس دهید. با رساندن این انرژی به باتری های هدف، پازل ها حل می شوند و شما می توانید معمای آن مرحله را حل کنید. بازی انرژی لیزری 2 با همین منوال دنبال می شود و در طول بازی کلیت هدف شما انتقال انرژی از نقطه مبدأ به باتری ها می باشد.

 

Laser Overload 2

 

در بازی Laser Overload 2 مکانیزم ساده اما چالش برانگیز و بسیار جذابی دارد. برای انجام آن کافیست روی سوئیچ ها یا همان آینه ها ضربه بزنید تا آن ها به 4 جهت مختلف بچرخند تا به سمت مورد نظر شما تغییر جهت پیدا کنند. سپس انرژی تابیده شده به سمت آن ها به سمت دیگری تابیده می شود. مجدداً باید یک آینه دیگر را در مسیر درست بچرخانید تا این انرژی مسیر بیشتری را به نقطه هدف طی کند. این چالش در ابتدا خیلی ساده و بسیار پیش پا افتاده به نظر می رسد اما بهتر است عجله نکنید و منتظر مراحل چالش برانگیز بازی باشید. مراحلی که در آن ها نه فقط یک باتری، بلکه شما می بایست چندین باتری را به چندین منبع انرژی متصل کنید. بازی Laser Overload 2 از نظر گرافیکی بسیار بی نظیر و در عین سادگی فوق العاده زیبا طراحی شده است. گیم پلی بازی نیز خیلی ساده و تنها با یک انگشت قابل انجام است. در ابتدای بازی چند مرحله آموزشی پیش روی شما قرار خواهد گرفت تا بتوانید کلیت بازی را متوجه شوید. این چند مرحله در یک بخش جمع آوری شده اند که به محض اتمام آن ها می توانید وارد بخش مراحل اصلی شوید. این بازی همچنین بخشی جدید با عنوان Power Plant دارد که در آن می توانید با جمع آوری و استفاده از کارت های مختلف، اقدام به جمع آوری امتیازهای خاص کنید تا با آن ها بتوانید آیتم های شخصی سازی بازی را تهیه کنید. بازی فوق العاده زیبا و دوست داشتنی Laser Overload 2 می تواند نه تنها یک بازی بسیار سرگرم کننده و خلاقانه باشد، بلکه می تواند با سبک چالش برانگیز خود ذهن شما را تقویت کرده و با طراحی های جذابی که دارد، حس آرامش خاصی به شما انتقال دهد. پس معطل نکنید و همین حالا آخرین ورژن عرضه شده این بازی را به همراه نسخه مود شده انحصاری فارسروید از جعبه دانلود دریافت کنید و یک بازی پازلی زیبا و کم حجم را تجربه کنید.

نکات تکمیلی:

ممکن است اجرای نسخه مود شده به خاطر لود کردن ویژگی های مود چند ثانیه به طول بی انجامد. پس قبل از اینکه بازی را ببندید چند ثانیه صبر کنید.
برای استفاده از ویژگی های نسخه مود ابتدا بخش آزمایشی بازی را پشت سر بگذارید تا قسمت فروشگاه قابل دسترس باشد.

تغییرات نسخه ی v1.3.2 :

* بهبود و بهینه سازی های کلی