LARA Automotive Locksmith Aid vLARA 2.005 برنامه ای برای رمزگشایی قفل خودرو ها در اندروید
نسخه خریداری شده و کامل برنامه با قیمت 3.49 دلار در گوگل پلی 

خودرو ها تدابیر ایمنی متعددی دارند که یکی از آن ها استفاده از کلید است، کلیدی که با استفاده از آن می توان درب های خودرو را باز کرد و یا خودرو را روشن کرده و استفاده نمود. ممکن است این کلید گم شده یا به دلایلی قابل استفاده نباشد، در چنین مواقعی کلید ساز ها، چاره مشکل خواهند بود و با مهارت خود کلید ها را تشخیص داده و می سازند. معمولا هر یک از کمپانی های خودرو سازی از یک الگو و سیستم خاص برای ساخت کلید ها استفاده می کند؛‌ کلید ساز ها برای دیکد کردن و رمزگشایی قفل ها از یک راهنمای Diagnostic Trouble Code استفاده می کنند. امروز با اپلیکیشنی در خدمت شما هستیم که کار کلید ساز ها را بسیار آسان تر و سریع تر می کند. LARA Automotive Locksmith Aid عنوان یک اپلیکیشن برای دیکد کردن و رمزگشایی کلید خودرو های مختلف، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Tony Steward توسعه و با قیمت 3.49 دلار در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه در ابتدا به عنوان یک دستیار Lishi منتشر شد اما اکنون گسترش یافته و ابزار های مختلفی به آن اضافه شده است. Determinators، AccuReaders، Transponder Chip و اطلاعات Eeprom از جمله این ابزار ها هستند. لارا یک قسمت مخصوص دارد که می توانید اطلاعات مربوط به کلید های رمزگشایی شده را در آن یادداشت کرده و نگهداری کنید. این نرم افزار با وارد کردن برش ها به شما می گوید که ویفر مناسب برای کلید کدام است، بنابراین کار شما در ساخت کلید ها بسیار آسان تر خواهد بود. لارا اطلاعاتی مثل نام خودرو، کد سری، ویفر های معمول در ساخت قفل های آن خودرو، قوانین کد کردن (که به شما در اطمینان یافتن از دیکدینگ درست یاری می دهد)، و محاسبه گر هگز به tris‌ را در اختیار شما قرار می دهد. لارا حاصل تجربه یک مختصص قفل سازی و قفل گشایی است و صرفا اپلیکیشنی بر پایه اطلاعات موجود در کتاب ها نیست. این اپلیکیشن مرتبا با اضافه شدن مدل های بیشتر و ابزار های قوی تر به روز رسانی می شود.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه LARA Automotive Locksmith Aid اندروید :

  • کد های DTC
  • برش های 1/2  که با لمس طولانی ایجاد می شوند
  • هایلات کردن ابزار ها که به شما نشان می دهد کدام ابزار ها را در اختیار دارید.
  • ثبت و ذخیره سازی یادداشت برای هر یک از ابزار ها. برای این که بتوانید تجربیات و نکات خود را یادداشت کرده و در آینده استفاده نمایید.
  • ابزار فیلتر بر پایه سازندگان خودرو ها
  • اعتبار سنجی گرافیکی MACS همزمان با دیکد کردن قفل ها
  • دیتابیس با هر انتشار نسخه جدید از لارا به روز رسانی می شود
  • محاسبه گر tris (Hex to Tris)
  • فیلتر کردن ابزار ها با مدل و ساخت
  • آپدیت شدن پایگاه داده به صورت آنلاین

اپلیکیشن LARA Automotive Locksmith Aid توانسته است امتیاز 3.6 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت کند. هم اکنون می توانید نسخه خریداری شده این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. این برنامه به درخواست شما معرفی شده و جدیدترین نسخه اش پیش روی تان قرار دارد.

 

LARA Automotive Locksmith Aid LARA