Kingo Root v4.8.0 – اپلیکیشن روت سریع و آسان اندروید!
نسخه اصلی و کامل برنامه تقدیم شما عزیزان

یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت روز افزودن دستگاه های هوشمند اندرویدی قابلیت های متنوع آن و امکان نصب برنامه های متنوع می باشد! اما با این وجود دارای محدودیت هایی است که از لذت یک استفاده بدون مرز جلوگیری می کند. روت دستگاه، یکی از راه های از بین بردن محدودیت های اندروید است که به عبارتی هر گونه مرزی را از بین می برد و کمک می کند تا به آسانی هر گونه تغییراتی را در فایل های سیستمی ایجاد کنید. روت کردن دستگاه های اندرویدی علاوه بر افزایش قابلیت ها، ممکن است مشکلاتی را برای دیوایس ایجاد کند، اما وسوسه دسترسی به تمامی قسمت های اسمارت فون باعث می شود که کاربران از معایب اش چشم پوشی کنند  و اقدام به روت دستگاه شان نمایند. Kingo Root – کینگو روت عنوان یک اپلیکیشن روت سریع و آسان دستگاه ها اندروید می باشد که کمک می کند، بدون نیاز به تخصص خاصی اندروید تان را روت نمایید. تنها کافیست، این استارت اپ را نصب کنید و گزینه موجود در پایین صفحه نمایش را لمس کنید تا شاهد روت شدن گوشی هوشمندتان تنها در چند دقیقه باشید. همان طور که اشاره کردیم یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت کینگو روت سرعت بسیار بالا در برقراری دسترسی به ریشه و همچنین میزان موفقیت در روت می باشد که پس از، روت کردن اسمارت فون هیچ گونه مشکلی در دیوایس دیده نمی شود. کد نویسی و اسکریپت این نرم افزار توسط تیم توسعه دهنده خود به صورت مداوم به روز شده و سعی می شود تا ضریب موفقیت افزیش پیدا نماید. علاوه بر این باید بدانید که انواع دستگاه های اندرویدی تحت پشتیبانی این برنامه می باشد.

 

Kingo Root

 

اپلیکیشن Kingo Root با داشتن دو نسخه ویندوز و اندرویدی توانسته است در مدت زمانی بسیار کوتاه توجه کاربران بسیاری را در سراسر دنیا به خود جلب نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه آن را از لینک های مستقیم وبسایت فارسروید دریافت نمایید ؛ در فایل فشرده ای که فارسروید حضورتان معرفی کرده است هر دو نسخه ویندوز و اندروید در دسترس اند.

توجه : این برنامه تنها گوشی های با اندروید کمتر از 7 را روت می کند – اگر اندروید شما بالاتر از هفت است باید به نمایندگی گوشی خود مراجعه کنید تا عملیات روت را به صورت تخصصی برای شما انجام دهند.

تغییرات نسخه v4.7.0 :

* برای این نسخه از برنامه تغییراتی در گوگل پلی ذکر نشده است .