Just Sleep + Meditate, Focus, Relax v1.0 برنامه ای برای تجربه خوابی راحت، به دور از اضطراب های روزانه و با ذهنی آزاد در اندروید
نسخه خریداری شده و کامل برنامه با قیمت 2.49 دلار در گوگل پلی

سبک زندگی امروزی بیش از همه چیز خواب انسان ها را تغییر داده است. در گذشته های نه چندان دور، کمتر انسانی را میشد پیدا کرد که شب زنده داری کرده و پس از نیمه شب، خواب نباشد اما در عصر حاضر شب زنده داری کردن و بیدار ماندن در ساعات پس از نیمه شب، امری معمولی است. دلیل آن هم وجود کامپیوتر ها و گوشی های هوشمند است. مخصوصا گوشی های هوشمند با انواع برنامه های ارتباطی، سرگرمی و بازی های جذاب و اعتیاد آور، عامل اصلی بی خواب شدن انسان ها در عصر حاضر هستند. علاوه بر این، حجم استرس ها و اضطراب های روزانه نیز بسیار بیشتر از گذشته شده و همین هم مزید بر علت شده تا خواب ما هر چه بیشتر دچار آشفتگی و به هم ریختگی شود. به عقیده محققان، نداشتن خواب مناسب بسیار مضر است و در طولانی مدت می تواند باعث انواع عارضه ها و بیماری ها در بدن و روان انسان شود. برای حل این مشکل امروز با یک اپلیکیشن در خدمت شما هستیم که برای کمک به خوابیدن بهتر طراحی شده است. Just Sleep + Meditate, Focus, Relax عنوان یک اپلیکیشن آرامش بخش برای کمک به خواب و رسیدن به خودآگاهی، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Ghulam Jewel توسعه و با قیمت 2.49 دلار در گوگل پلی منتشر شده است. توسط این برنامه می توانید از مدیتیشن های دارای راهنمایی، صدای های سفید و و صدای طبیعت و آب و هوا برای رسیدن به آرامش استفاده نمایید. برای خلاف برنامه های مشابه که از ویدئو های تکرار شونده و عکس های ثابت استفاده می کنند، این برنامه از انیمیشن های زیبا و متناسب استفاده می کند تا بهتر بتوانید با آن رابطه برقرار کنید. این برنامه به شما کمک می کند تا ضمن کاهش استرس ها و اضطراب هایی که به صورت روزانه با آنها درگیر هستید، به خودآگاهی رسیده و در نهایت آرامش به خواب بروید. مدیتیشن ها توسط دیانا واتسون (مدیر آموزش Mindfulness در UCLA) ارائه شده است و از نهایت کیفیت و تاثیرگذاری برخوردار هستند.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Just Sleep + Meditate, Focus, Relax اندروید :

  • کمک به داشتن خوابی بهتر با مدتی طولانی تر و ذهنی آرامتر
  • دارای جلسات مدیتیشن با راهنمایی از یک مربی معتبر بین المللی
  • دارای انیمیشن های بسیار زیبا، آرامش بخش و درگیر کننده
  • تسکین استرس، اضطراب و تنش با کمک صدای آرامش بخش آب و هوا و طبیعت مثل صدای طوفان، آبشار، جیرجیرک و ….
  • دارای انواع صدا های سفید برای داشتن خوابی آرامتر و سریعتر شامل صدای ماشین، کافه شلوغ، هواپیما و ….
  • ویژگی میکسر به شما امکان می دهد با تنظیم سطح صدا، همه صداهای مورد علاقه خود را با هم مخلوط و ترکیب کنید تا ترکیبات نامحدودی از آب و هوا، طبیعت و دیگر صداهای سفید ایجاد کنید.
  • دارای امکانات و تنظیمات برای کاهش مصرف باتری
  • قابل استفاده برای خواباندن کودکان و نوزادان
  • بدون تبلیغات

اپلیکیشن Just Sleep + Meditate, Focus, Relax برنامه ای موثر و جدید است که اخیرا به صورت پولی در گوگل پلی منتشر شده است. هم اکنون می توانید نسخه خریداری شده این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. این برنامه به درخواست شما معرفی شده و هم اکنون جدیدترین نسخه اش پیش روی تان قرار دارد.

تغییرات نسخه  v1.0:

* پشتیبانی از دستگاه های ARM 64 و دستگاه های ۳۲ بیتی

 

Just Sleep + Meditate, Focus, Relax