Juicy Realm v3.1.2 – بازی سرگرم کننده و نقش محور “سرزمین میوه ها” برای اندروید
نسخه خریداری شده و کامل بازی با قیمت 2.99 دلار تقدیم به شما
تست شده با اجرای آفلاین

Juicy Realm – سرزمین میوه ها یکی دیگر از بازی های فانتزی و کارتونی استودیوی هنگ کنگی معروف X.D. Network در سبک RPG یا نقش آفرینی است که در قالب یک بازی پولی با قیمت 2.99 دلار در گوگل پلی عرضه گردیده است. فارسروید مثل همیشه، به درخواست شما دوستان عزیز یک بار دیگر یک بازی پولی را تهیه و به شکل رایگان و خریداری شده خدمت شما همراهان ارائه می نماید. X.D. Network برای بازی های فانتزی خود معروف شده است. برخی از برترین آثار ساخته شده توسط این شرکت بازی سازی عبارت اند از Gemini ، Muse Dash و یا ICEY که پیش تر آن ها را در مطالب دیگری از وب سایت فارسروید معرفی و منتشر کرده بودیم. اما این بار در این مطلب از سایت فارسروید، یک بازی کمی متفاوت تر از این توسعه دهنده را خدمتتان معرفی می کنیم. بازی Juicy Realm با ایده ای جالب و داستانی خاص عرضه شده است و به نوعی یک سنت شکنی متفاوت در داستان آن دیده می شود. ماجرا به دنیایی مربوط می شود که در آن، انسان ها با تهدیدی بزرگ رو به رو هستند. انسان ها همیشه به عنوان رأس زنجیره غذایی بودند و گیاهان و جانوران همیشه جزو بخش های بعدی به حساب می رفتند. این مسئله باعث شد تا انسان ها هزاران سال گیاهان و جانوران را شکار کرده و از آن ها تغذیه کنند. اما صبر گیاهان به پایان رسیده و آن ها بالاخره برای پایان دادن به این زنجیره دست به کار می شوند. گیاهان برای میلیون ها سال تلاش کردند تا خود را توسعه داده و تکامل دهند و بالاخره زمان کامل شدن روند تکامل آن ها از راه می رسد! آن ها حالا می توانند با جوانه زدن دست و پا به بدنه خود، به موجوداتی متحرک و عجیب تبدیل شوند!

 

Juicy Realm

 

در بازی Juicy Realm داستان در مورد انتقام گیاهان علیه انسان هاست! اگرچه که گیاهان و میوه ها همیشه نماد سرسبزی، طراوت، مهربانی و چیزهایی مشابه هستند، اما در بازی Juicy Realm موضوع کاملاً متفاوت است و این بار شما قرار است چهره ای شیطانی از گیاهان را ببینید! میلیون ها سال انتظار به پایان رسیده و حالا یک امپراطوری مخفی از گیاهان و میوه های جهش یافته ایجاد شده است. آن ها در حال آماده سازی برای افروختن یک جنگ تمام عیار علیه انسان ها هستند تا انتقام چندهزار ساله خود را از آدم ها بگیرند! در بازی Juicy Realm شما در نقش شخصیت قهرمان داستان می بایست به سرزمین های تحت تسخیر میوه ها بروید و در یک گیم پلی هیجان انگیز و ماجراجویانه، این موجودات جهش یافته را از بین ببرید و مانع فروپاشی بشریت شوید! شما باید در نقش نماینده انسان ها، تلاش کنید شرایط طبیعت به شکل سابق باقی مانده و انسان ها همچنان در رأس زنجیره غذایی باقی بمانند! اما برای اینکه این مأموریت مخاطره آمیز را با موفقیت انجام دهید باید تلاش بسیاری کنید. سبک بازی Juicy Realm به صورت نقش آفرینی و از نمای بالا به صورت سوم شخص است. مثل خیلی از بازی های سبک Rougelike در بازی سرزمین میوه ها نیز می توانید به صورت آزادانه به اطراف حرکت کرده و در قالب یک گیم پلی Fast-paced به دشمنان حمله کنید و آن ها را نابود کنید. در طول این مأموریت مهم، شما دوستان و همراهانی نیز خواهید داشت. همچنین می توانید از آیتم های مختلف مثل سلاح های متنوع در طول مراحل بازی استفاده کنید و حسابی سرگرم شوید. بازی Juicy Realm همینک به صورت خریداری شده و رایگان از سرورهای فارسروید آماده دانلود است. اگر به دنبال یک بازی سرگرم کننده و فانتزی هستید، بازی سرزمین میوه ها می تواند انتخابی مناسب برای شما باشد.

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی net.spacecan.juicyrealm.android را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.