Isoland 2: Ashes of Time v1.0.35 + Mod- بازی فوق العاده زیبا و متفاوت فکری ایزولند 2 اندروید + تریلر
قیمت 1.99 دلار و امتیاز 4.5 از 5.0 در مارکت گوگل تقدیم شما
تست شده با اجرای آفلاین

Isoland 2: Ashes of Time نسخه دوم از بازی فکری فوق العاده زیبا و خاص ایزولند از استودیوی بازی سازی Lilithgames برای اندروید است که ساعت ها پیش با قیمت 1.99 دلار در گوگل پلی عرضه شده و مثل همیشه تصمیم گرفته ایم برای اولین بار در ایران ان را حضورتان معرفی کنیم و شما دوستداران بازیهای پازل را به وجد بیاوریم! توضیحاتی که برای نسخه اول بازی نوشته بودیم این بود که : “شما در نقش محققی ظاهر می شوید که به درخواست یکی از دوستانتان به جزیره ای مرموز به نام Isoland می روید و در حین ماجراجویی شما متوجه این موضوع می شوید که در مکانی بسیار عجیب گیر افتاده اید! هم اکنون ماجراجویی خود را برای پی بردن به داستان اصلی آغاز کنید و به این حقیقت برسید که چه اتفاقی افتاده است و دلیل اینکه دوستتان از شما خواسته این جزیره را بررسی کنید، چه چیزی بوده است! ماجراجویی و حل معماهای شما همگی با اشاره و کلیک صورت می پذیرد و برای پیش بردن داستان و ماجرا باید از همه ایتم های موجود در صفحه نمایش دستگاه اندرویدیتان استفاده کنید! جزئیات کوچک و بزرگ همگی در پیش بردن داستان بازی و ماجراجویی شما تاثیر دارند پس به ریزترین آیتم ها شک کنید! گر از علاقه مندان با بازیهای فکری اندروید هستید که بتواند برای ساعت ها شما را به گوشی میخکوب کند ما به شما بازی جدید و فوق العاده Isoland را پیشنهاد می دهیم!” حالا نوبت به معرفی نسخه دوم رسیده است ؛ در نسخه دوم ادامه نسخه اول را دنبال می کنید و باید برای رسیدن به هدف تلاش کنید!

 

Isoland 2: Ashes of Time

 

بازی Isoland 2: Ashes of Time در مدت زمان کم حدود 1000 بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی خریداری شده و توانسته امتیاز خوب 4.5 از 5.0 را کسب کند! شما قادرید ابتدا تصاویر و ویدئویی از گیم پلی بازی Isoland 2: Ashes of Time را مشاهده کرده و در نهایت اگر مایل بودید ان را با یک کلیک از سرورهای پرسرعت فارسروید دانلود کنید و برای روزها به گوشی میخکوب شوید!

تغییرات نسخه ی v1.0.35 :

* بهینه سازیهای مختلف و رفع مشکلات بازی

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و ان را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه com.lilithgame.isoland2.gpen را در Android/Obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا کنید.