Hiding the Moon: Tengu Legend v1.2.5 Full – بازی پازل افسانه تنگو اندروید همراه دیتا + تریلر
قیمت 0.99 دلار – نسخه خریداری شده و کامل بازی تقدیم شما همیشگی ها
تست شده با اجرای کاملا افلاین

Hiding the Moon: Tengu Legend بازی جدید، جالب و سرگرم کننده در سبک بازیهای پازل و فکری از استودیوی بازیسازی Aligames برای اندروید است که ساعت ها پیش با قیمت 0.99 دلار در گوگل پلی عرضه شد و مثل همیشه تصمیم گرفتیم برای اولین بار در ایران ان را حضور شما دوستداران بازیهای پازل معرفی کنیم و برای بار دیگر به وجدتان بیاوریم! در بازی Hiding the Moon: Tengu Legend با طراحی فوق العاده و تبعیت از قوانین فیزیک باید به کارکتر اصلی Tengu کمک کنید تا بتواند بشریت را نجات دهد! داستان بازی Hiding the Moon: Tengu Legend را از زبان خود سازنده ترجمه می کنیم”: “صدها سال پیش، تنگو (سگ آسمانی در قصه های ژاپنی)، با کینه توزی و خشم خود خورشید و ماه را به هم ریخت و جهان را نابود کرد! حالا Tengu توبه کرده و قصد جمع آوری قطعات ماه و خورشید برای نجات جهان را دارد! آیا می توانید به او کمک کنید؟!” در بازی Hiding the Moon: Tengu Legend هدایت تنگو در دستان شماست و باید با جاسازی آیتم های در دسترس در مکان های درست، او را به سمت قطعات پرتاب کنید و قطعات را جمع اوری کرده و به هدف اصلی برسید! اگر  از علاقه مندان به بازیهای پازل با موسیقی دل انگیز باشید بدون شک Hiding the Moon: Tengu Legend نظرتان را جلب میکند!

 

Hiding the Moon: Tengu Legend

 

بازی Hiding the Moon: Tengu Legend با به امروز کمتر از 10 فروش داشته و با دانلود ان از فارسروید از اولین کاربران جهانی هستید که تجربه اش می کنید! همانند دیگر بازیهای معرفی شده در فارسروید، بازی Hiding the Moon: Tengu Legend نیز توسط ما برروی دو گوشی مختلف تست شده و به صورت افلاین و بدون نیاز به اینترنت اجرا شده است و قادرید نسخه ی خریداری شده و کامل اش را به همراه دیتا از سرورهای پرسرعت سایت دانلود کنید.

تغییرات نسخه ی v1.2.5 :

* بهینه سازیهای مختلف + رفع مشکلات نسخه اول بازی .

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دریافت کنید و ان را از حالت فشرده خارج کنید . پوشه ی com.Aligames.yanyuezhiri را در مسیر Android/obb حافظه داخلی کپی کنید.

– در نهایت بازی را اجرا نمایید .