Hide ‘N Seek v1.9.48 + Mod – بازی کم حجم و اکشن “قایم موشک” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Hide ‘N Seek – قایم موشک عنوانی جالب ، سرگرم کننده و متفاوت از استودیوی Supersonic Studios LTD در سبک اکشن با المان های بازی های تفننی است که به شکل رایگان در گوگل پلی عرضه شده و در دسترس کاربران اندرویدی سراسر جهان قرار گرفته است. این بازی از جمله بازی های کم حجم در دسته بازی های اکشن است که قالب کلی آن در سبک تفننی است. فارسروید این بازی را تهیه و آخرین نسخه اش را به همراه یک نسخه مود شده انحصاری جهت دانلود عرضه کرده است. Hide ‘N Seek همانطور که از نامش پیداست یک عنوان در مورد بازی کلاسیک و البته جهانی Hide and Seek است که در ایران آن را با نام قایم موشک می شناسیم. شاید بتوان Hide ‘N Seek را یک بازی انحصاری و اولین عنوان در این سبک نامید که به طور کامل به بازی قایم موشک پرداخته است. در این بازی درست مثل یک بازی واقعی قایم موشک، همان قوانین اجرا می شود. در ابتدای بازی شما می توانید مشخص کنید به عنوان کسی که چشم می گذارد (Seeker) باشید یا یکی از بازیکنانی که در حین چشم گذاشتن شخص Seeker باید خود را پنهان کنند.

 

Hide 'N Seek

 

در بازی Hide ‘N Seek کار شما با انتخاب یکی از این دو مورد شروع می شود. اگر شخص چشم گذار را انتخاب کنید بعد از چند لحظه بعد از شروع بازی می توانید شروع به حرکت کردن کنید. بازیکنان دیگر که همگی بازیکنان غیرواقعی (هوش مصنوعی) هستند، در نقاط مختلفی در یک نقشه هزارتو مانند پنهان شده اند. در این حالت وظیفه شما این است که با گشتن و جستجوی نقاط مختلف آن ها را پیدا کنید. به محض اینکه بتوانید یکی از بازیکنان پنهان شده را پیدا کنید آن بازیکن داخل یک قفس گیر می کند و سر جای خود متوقف می شود. شما در همین حین فرصت دارید تا دیگر بازیکنان را نیز پیدا کنید اما اگر موفق به این کار نشوید و یکی دیگر از بازیکنان پنهان شده خود را به بازیکن زندانی شده برسانند می توانند او را آزاد کرده و مجدداً او به آن ها ملحق شود. بعد از اینکه همه بازیکنان را پیدا کردید پیروز آن رقابت می شوید. اما اگر در بازی Hide ‘N Seek در نقش یکی از پنهان شوندگان باشید، باید در کمتر از چند ثانیه جایی برای پنهان شدن پیدا کنید. در این حالت شما می توانید مسیر حرکت Seeker را ببینید. تمام تلاش شما باید فرار از دید او باشد و در صورتی که در محدوده دید او قرار بگیرید زندانی شده و بازنده می شوید. شما همچنین می توانید دیگر بازیکنانی که زندانی شده اند را پیدا کرده و آن ها را آزاد کنید. بازی از نمای سوم شخص و از بالا دنبال می شود و بازیکنان می توانند دید مناسبی به نقشه داشته باشند. در Hide ‘N Seek می توانید در هر مرحله از بازی به جز کارهای اصلی، اقدام به جمع آوری آیتم های امتیازی و سکه های داخل نقشه کنید تا با این کار پول به دست آورده و بتوانید با کمک آن شخصیت های مختلفی در بازی را خرید کنید. این بازی جالب بیشتر از 10 میلیون بار در گوگل پلی دانلود شده است. همینک آخرین نسخه این بازی به همراه نسخه مود شده اش از سرورهای فارسروید آماده دانلود است.

 

آموزش نصب نسخه xapk بازی:

در صفحه ای مجزا به صورت تصویری و دقیق آموزش نصب بازی های با فرمت xapk توسط تیم فارسروید آماده شده است که با مشاهده آن قادر خواهید بود بازی ها و برنامه های با این فرمت را مثل آب خوردن و با یک لمس نصب کنید:

آموزش تصویری نصب فایل نصبی XAPK بازی ها و برنامه های اندروید + نکات