Gravija Substratum Theme v3.8 تم تاریک با رنگ های گرادینت اندروید
نسخه پولی و خریداری شده برنامه با قیمت 1.49 دلار در گوگل پلی
نیازمند روت است

طبق عادت همیشگی ما انسان ها، پس از مدتی که از خرید گوشی می گذرد، از رابط کاربری آن خسته شده و به فکر تغییر آن میفتیم. راه حل اول خرید یک دستگاه جدید است اما با توجه به یکسان بودن سیستم عامل اغلب تلفن های همراه، این کار زیاد منطقی به نظر نمی رسد. راه دیگر استفاده از انواع ابزار های شخصی سازی و ویرایش رابط کاربری است. اندروید در زمینه ابزار های شخصی سازی رابط کاربری، یکی از غنی ترین سیستم عامل های تاریخ است و می توان هر قسمت از آن را با استفاده از این ابزار ها به صورت دلخواه تغییر داد. اگر گوشی های کلاسیک را به خاطر داشته باشید، حتما با قابلیت پیشتیبانی آن ها از تم آشنا هستید. با استفاده از تم های مختلف می شد ظاهر این گوشی ها را به صورت کامل تغییر داد. در اندروید این قابلیت به صورت پیش فرض پشتیبانی نمی شود و کاربران قادر نیستند تنها با نصب یک تم تمام قسمت های سیستم عامل را تغییر دهند. چرا که تغییر و ویرایش در برخی از قسمت ها نیاز به داشتن دسترسی روت دارد. برای این که چنین قابلیتی به اندروید اضافه کنیم، نیاز داریم تا یک موتور تم (تم انجین) روی دستگاه نصب داشته باشیم. تم انجین Substratum یکی از بهترین و کارآمد ترین تم انجین هاست که توسط تیمی متخصص در فروم xda و پس از آن در گوگل پلی منتشر شده است. این تم انجین برای کار روی رام های اصلی و سفارشی ساخته شده است و تقریبا هر گوشی روت شده ای می تواند آن را نصب کرده و استفاده نماید. برای این که کار کاربران در تغییر قسمت های مختلف سیستم عامل راحت باشد، انواع تم های آماده و پیش ساخته برای این تم انجین، توسط تیم های مختلف ساخته و اغلب به صورت پولی عرضه شده است. امروز با یکی از این تم ها در خدمت شما هستیم. Gravija Substratum Theme عنوان یک تم بسیار زیبا با رنگ های تیره و تاریک برای Substratum اندروید است که توسط گروه نرم افزاری pierx توسعه و با قیمت 1.49 دلار در گوگل پلی منتشر شده است. برای این که بتوانید از این تم استفاده کنید باید حتما گوشی شما روت شده باشد و برنامه Substratum Lite هم روی آن نصب باشد. این برنامه را از قسمت دانلود همین پست می توانید دریافت کنید.

 

Gravija Substratum Theme

 

 اپلیکیشن Gravija Substratum Theme با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز 4.4 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه پولی و خریداری شده این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. این تم به درخواست شما معرفی شده و جدیدترین نسخه اش پیش روی تان قرار دارد.

توجه : پیش نیاز این تم برای اجرا ؛ اپلیکیشن substratum theme engine می باشد [این برنامه و تم نصب میشوند، از داخل این برنامه تم را انتخاب می کنید]