Graphing Calculator TI 84 – Simulate for ES-991 FX v4.0.8 [Premium] – اپلیکیشن ماشین حساب گرافیکی پر امکانات و خاص اندروید
نسخه پرمیوم و کامل برنامه به ارزش 1.99 دلار برای اولین بار در ایران

ماشین حساب ها یکی از بهترین روش های ممکن برای حل سوالات پیچیده و سخت ریاضی می باشند؛ امروزه دسترسی به ابزار های محاسباتی بسیار ساده تر شده و تنها با یک جست و جو در مارکت اندروید قادر به نصب ماشین حساب های گوناگونی هستید که هر کدام شان به نوعی قابلیت هایی ویژه را در اختیار شما قرار می دهند. Graphing Calculator TI 84 – Simulate for ES-991 FX Premium عنوان یک ماشین حساب گرافیکی پر امکانات و خاص اندروید می باشد که توسط گروه GZ Group توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. هر آن چیزی که برای یک محاسبات دقیق به آن نیاز دارید در این ماشین حساب موجود است. معادلات را همانند دفترچه های یادداشت خود بنویسید و در کوتاه ترین زمان ممکن دقیق ترین پاسخ ها را دریافت کنید. انواع توابع مثلثاتی، هایپربولیک، لگاریتمی و … تحت پشتیبانی از این استارت اپ می باشد که آن را به یک ابزار همه کاره تبدیل کرده است. برای درک بهتر معادلات حل شده قادر به رسم نمودار آن ها با دقتی فوق العاده هستید که تجربه ای جدید را در اختیار تان قرار می دهد. اگر سوالات و معادلات شما به صورت چاپی هستند نیازی به نوشتن دوباره آن ها در ماشین حساب نیست و تنها با ثبت یک عکس از معادلات، ماشین حساب شروع به حل آن ها می کند.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Graphing Calculator TI 84 – Simulate for ES-991 FX اندروید :

  • حل سریع و آسان انواع معادلات پایه و یا پیچیده
  • پشتیبانی از توابع لگاریتیم، مثلثاتی، هایپربولیکی و …
  • توانایی حل انواع مشتق و انتگرال در درجه های مختلف
  • ثبت عکس از معادلات و دریافت سریع پاسخ آن ها
  • دسترسی به مجموعه ای از فرمول های آماده در زمینه های گوناگون
  • مبدل داخلی واحد های مختلف به یکدیگر
  • سیستم هوشمند رسم نمودار معادلات

اپلیکیشن Graphing Calculator TI 84 – Simulate for ES-991 FX با بهره مندی از امکانات و قابلیت هایی ویژه توانسته است با پرداخت درون شبکه 1.99 دلاری خود امتیاز 4.6 از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی دریافت نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه پرمیوم آن را بدون هیچ گونه محدودیتی از وب سایت فارسروید دریافت نمایید. همانطور که ذکر شده این برنامه برای اولین بار در ایران حضورتان معرفی شده است.

تغییرات نسخه v4.0.8 :

* بهبود عملکرد برنامه

 

Graphing Calculator TI 84 - Simulate for ES-991 FX Premium