معرفی و عرضه بازی برای اولین بار در ایران - تست شده و آفلاین !

Gnomes Garden: The Lost King به فارسی “کوتوله های باغ: پادشاه گمشده” بازی جدید و دوست داشتنی در سبک بازیهای استراتژی – برج دفاعی برای اندروید است که استودیوی بازیسازی 8FLOOR  آن را با قیمت 2.5 دلار در گوگل پلی عرضه کرده و مثل همیشه برای اولین بار در ایران حضورتان معرفی شده است! بازی Gnomes Garden: The Lost King مخصوص عاشقان بازیهای مدیریت زمان و ساخت و ساز طراحی و ساخته شده است! داستان کلی بازی در مورد گم شدن پادشاه است ؛ شاهزاده خانم ماجراجویی اش را برای پیدا کردن پادشاه آغاز می کند و در این راه باید او را همراهی کنید! ماجراجویی شما طی 40 مرحله منحصر به فرد در 4 جهان خاص اتفاق می افتد، با مدیریت منابع و انجام کارهای دیگر تمام تلاش تان را به کار بگیرید تا به هدف تان برسید! ترول های غارتگر، هورنته های عصبانی و .. از جمله دشمنانی هستند که در مسیر ماجراجویی با ان ها روبرو خواهید شد که باید ان ها را از بین ببرید! اگر از علاقه مندان به بازیهای استراتژیک و برج دفاعی هستید بدون شک Gnomes Garden: The Lost King با طراحی و ساخت فوق العاده اش نظرتان را جلب میکند ؛ یک بازی خاص با بیش از 35 ساعت گیم پلی منحصر به فرد!

 

Gnomes Garden: The Lost King

 

بازی Gnomes Garden: The Lost King تا به این لحظه هیچ فروشی نداشته و با دانلود ان از فارسروید، از اولین کاربران جهانی خواهید بود که تجربه اش می کنید! شما قادرید ابتدا تصاویری از گیم پلی بازی را مشاهده کنید و در نهایت اگر مایل بودید نسخه خریداری شده و کامل اش را به همراه دیتا از سرورهای پرسرعت سایت دانلود بکنید! در اخر اینکه، بازی توسط ما تست شده و بدون مشکل اجرا گردیده است.

تغییرات نسخه ی V1.0 :

* انتشار نسخه اول بازی در گوگل پلی .

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– اول فایل نصبی را نصب کنید.

– دوم فایل دیتا را از حالت فشرده خارج و پوشه com.eightfloor.gnomesgardenlostking.premium.googleplay را در مسیر Android/Obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– در اخر بازی را اجرا کنید.