Game Booster Pro | Bug Fix & Boost Gfx v3.4rv – اپلیکیشن گیم بوستر پر امکانات و خاص اندروید
نسخه خریداری شده و کامل برنامه به قیمت 0.99 دلار

Game Booster Pro | Bug Fix & Boost Gfx عنوان یک گیم بوستر خاص و پر امکانات اندرویدی می باشد که توسط SCOTEAM توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. همزمان با افزایش توانایی قدرت سخت افزاری دیوایس های هوشمند، استودیو های بازی سازی نیز از این فرصت استفاده کرده و تلاش می کنند که بازی هایی با جزئیات بالا و گرافیک بهتر در اختیار گیمر ها بگذارند. یکی از موضوعاتی که گاها توجه ما را به خودش جلب می کند، کیفیت بسیار بالای این بازی ها است. در برخی از مواقع این بازی ها، به قدری گرافیک بالایی دارند که دستگاه هوشمند نمی تواند آن ها را به درستی اجرا کند. نمونه این موضوع را می توانیم در اسمارت فون های مختلفی مشاهده کنیم. یکی از بهترین راهکار های موجود کاهش کیفیت گرافیک بازی ها است؛ این موضوع باعث می شود که از پردازنده GPU استفاده کمتری شده و بازی روان تر اجرا شود. اما موضوعی که حائز اهمیت است، اجرای بازی با نهایت کیفیت، بدون هیچ گونه لگی می باشد. ما برای این موضوع می توانیم از ابزار جانبی خاصی استفاده کنیم. این ابزار جانبی که معمولا به اسم بهینه ساز بازی معروف هستند، امکانات متنوعی را در اختیارمان قرار می دهند، که باعث می شود بازی ها روان تر اجرا شده و بتوانیم یک بازی بدون لگ را تجربه کنیم. بدون شک اپلیکیشن Game Booster Pro | Bug Fix & Boost Gfx یکی از بهترین این گزینه ها به شمار می رود. در این برنامه گیمر های حرفه ای به مجموعه ای از قابلیت های خاص دسترسی دارند، که این قابلیت ها کمک می کنند تجربه بهتری از ساعت ها بازی مداوم داشته باشید.

از بین بردن لگ بازی های اندرویدی به کمک برنامه Game Booster Pro | Bug Fix & Boost Gfx

یکی از اصلی ترین اقداماتی که گیم بوستر Game Booster Pro | Bug Fix & Boost Gfx انجام می دهد از بین بردن لگ بازی ها می باشد. متاسفانه استفاده بیش از حد بازی ها از منابع پردازشی، گاها باعث می شود که ما شاهد تاخیر مداوم در اجرای دستورات باشیم. این گیم بوستر با پردازش دقیق سی پی یو و گرافیک اسمارت فون، پس از اجرای بازی، به سرعت هر گونه پردازش اضافی را شناسایی کرده و تنها در کسری از ثانیه آن ها را متوقف می سازد، تا منابع بیشتری در اختیار بازی در حال اجرا قرار داده شود.

کمک به بهبود پینگ های اندرویدی

امروزه بسیاری از بازی های پر طرفداری که روزانه میلیون ها نفر آن ها را تجربه می کنند اینترنتی هستند. از نمونه این بازی ها می توانیم به پابجی و یا کالاف دیوتی اشاره کنیم! این دسته از بازی ها علی رغم داشتن گرافیک بالا، و نیاز به منابعی آزاد، نیازمند یک سرعت اینترنت مناسب نیز هستند. اگر شما نتوانید پهنای باند کافی برای این دسته از بازی های آنلاین فراهم کنید، شاهد پینگ بسیار بالایی خواهید بود که پس از گذشت مدتی ترجیح می دهید، بازی را حذف کنید! خوشبختانه در برنامه Game Booster Pro | Bug Fix & Boost Gfx شاهد ابزاری برای بهبود پینگ بازی و مشاهده fps به صورت زنده هستیم، که بسیار کاربردی است.

ایجاد تغییرات گسترده در گرافیک بازی ها

همان طور که در توضیحات اولیه نیز به این موضوع اشاره کردیم، یکی از بهترین راهکار ها برای کاهش لگ ها در هنگام اجرای بازی کاهش گرافیک بازی می باشد. با توجه به این موضوع برنامه Game Booster Pro | Bug Fix & Boost Gfx ابزاری با عنوان جی اف ایکس در اختیارتان قرار می دهد. این گزینه کمک می کند که گرافیک بازی را تغییر داده و در نرمال ترین حالت ممکن تنظیمش کنید تا علاوه بر لذت بردن از جلوه های تصویری، با هیچ گونه لگی رو به رو نشوید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Game Booster Pro | Bug Fix & Boost Gfx اندروید :

  • بهینه سازی اسمارت فون برای اجرای بازی ها با نهایت سرعت
  • متوقف سازی پردازش های غیر ضروری پس زمینه
  • بهبود پینگ بازی های آنلاین و مشاهده fps به صورت زنده
  • ایجاد تغییرات در گرافیک بازی ها و تنظیمات آن ها در نرمال ترین حالت ممکن
  • دسترسی داشتن به بیش از 17 سرور dns در سراسر جهان
  • فعال سازی نشانه برای بازی های شوتر و اکشن!

اپلیکیشن Game Booster Pro | Bug Fix & Boost Gfx با بهره مندی از امکانات و قابلیت هایی متنوع در زمینه بهینه سازی اجرای بازی های اندرویدی توسط توسعه دهنده خود با قیمت 0.99 دلار منتشر و امتیاز 4.5 از 5.0 را توسط کاربران دریافت نموده است. شما عزیزان هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه این استارت اپ پیشرفته را بدون هیچ گونه محدودیتی از سرور های پر سرعت وب سایت فارسروید دریافت نمایید.

 

Game Booster Pro