Photo Video Maker & Music – FotoPlay Pro 6.4.2.1 – اپلیکیشن ساخت حرفه ای اسلایدشو های جذاب مخصوص اندروید
نسخه حرفه ای – PRO و کامل برنامه به ارزش 19.99 دلار برای اولین بار در ایران

یکی از روش های محافظت از تصاویر خاطره انگیز و ذخیره سازی آن ها به صورت یک جا تبدیل شان به موزیک ویدئو ها می باشد. ایجاد اسلاید شو ها کار ساده ای است، اگر ابزار کاربردی مورد نیاز، در اختیارمان قرار داده شوند. Photo Video Maker & Music – FotoPlay عنوان یک اپلیکیشن ساخت حرفه ای اسلایدشو های جذاب می باشد که توسط FotoPlay توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. برای ساخت اسلایدشو هایی غنی و بدون نقص هر آن چیزی که به آن نیاز دارید، توسط این نرم افزار در اختیارتان قرار داده خواهد شد. تنها کافی است تا مجموعه ای از عکس های خاطره انگیز خود را انتخاب نموده و در نهایت یک آهنگ را برای قرار دادن روی تصاویر برگزینید. اگر جزو کاربران حرفه ای ساخت موزیک ویدئو ها هستید، گزینه های مدیریتی خاصی برای شما نیز در نظر گرفته شده است. یکی از مهم ترین نکاتی که باعث می شود، اسلایدشو های ساخته شده توسط این نرم افزار بسیار زیبا تر از اپ های مشابه دیگر باشند، افکت هایی است که در دسترس شما قرار دارند. این افکت ها، که باعث اتصال تصاویر و تغییر آن ها می شوند، جلوه ای خاص به موزیک ویدئو های تان خواهند بخشید. برای افزودن متن ها به ویدئو ها، چندین گزینه متنوع در دسترس می باشد، که اجازه خواهند داد متن هایی متحرک و یا ایموجی هایی زیبا را به اسلایدشو های تان اضافه کنید. یکی دیگر از ویژگی های پر کاربرد موجود قابلیت استخراج فایل های صوتی است. اگر آهنگ یک ویدئو توجه شما را به خودش جلب نموده است، ابزار داخلی این فرصت را به شما می دهند تا به سادگی، صدای ویدئو را استخراج نموده و از آن در اسلایدشو شخصی خود استفاده نمایید. شما این اجازه را خواهید داشت که برای تعویض تصاویر از انیمیشن های انتقالی مختلفی استفاده کنید، انتخاب این انیمیشن ها و افکت ها تنها به شما و سلیقه تان بستگی دارد و می توانید به گونه ای عمل کنید که هیچ یک از آن ها در طول اسلایدشو تان تکراری نباشند. اگر بخواهیم به دیگر امکانات برنامه Photo Video Maker & Music – FotoPlay بپردازیم، باید به شما بگوییم که هیچ گونه محدودیتی در انتخاب تعداد گزینه ها و المان های قرار داده شده در اسلایدشو ها وجود ندارد. این بدین معنا است که قادر خواهید بود از چندین استیکر، قسمت های مختلفی از موزیک ها و یا حتی صدای ضبط شده اختصاصی خود استفاده کنید و آن ها را به صورت میکس شده بر روی ویدئو های تان قرار دهید. کیفیت موزیک ویدئو های خروجی به دست شماست و متناسب با نیاز ها و شبکه اجتماعی که می خواهید، قادر به تغییر آن خواهید بود.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Photo Video Maker & Music – FotoPlay اندروید:

  • ساخت اسلایدشو هایی جذاب و با کیفیت تنها در چند دقیقه
  • دسترسی داشتن به مجموعه ای از افکت ها و انیمیشن های انتقالی بین تصاویر
  • نبود هیچ گونه محدودیتی در انتخاب این افکت ها و انیمیشن ها
  • افزودن استیکر ها و متن های متحرک بر روی اسلایدشو های تان
  • استفاده از چندین المان، نظیر استیکر، قسمت هایی از آهنگ های مورد علاقه تان، افکت های گوناگون و… بهبه صورت همزمان در یک اسلایدشو
  • گزینه ای برای کنترل سرعت پخش اسلایدشو
  • افزودن یک قاب زیبا به اسلایدشو مورد علاقه تان
  • امکان استخراج صدا و تبدیل فرمت فایل های ویدئویی به صورتی
  • دریافت خروجی در کیفیتی بسیار بالا برای شبکه اجتماعی مورد علاقه خود

اپلیکیشن Photo Video Maker & Music – FotoPlay با ارائه امکانات و ویژگی هایی بی نظیر در زمینه ساخت اسلایدشو ها توسط توسعه دهنده خود به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه 19.99 دلاری منتشر شده و امتیاز بی نظیر 4.9 از 5.0 را توسط کاربران دریافت نموده است. شما هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه حرفه ای آن را بدون هیچ گونه محدودیتی در دسترسی داشتن به ویژگی های ذکر شده از وب سایت فارسروید دریافت نمایید.

 

FotoPlay