Faily Brakes 2 v6.11 + Mod – بازی آرکید و چالش برانگیز “ترمز از کار افتاده 2” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول بسیار زیاد + حذف تبلیغات) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Faily Brakes 2 – ترمز از کارافتاده 2 دومین قسمت از سری بازی های بسیار جذاب و سرگرم کننده Faily Brakes یا ترمز از کارافتاده است که بعد از محبوبیت زیادی که قسمت اول به دست آورد ساخته و منتشر شد. قسمت دوم بعد از چند سال از انتشار قسمت اول که تا امروز بیشتر از 10 میلیون بار فقط در گوگل پلی دانلود داشته توسعه پیدا کرده است. این بازی مثل قسمت اول توسط استودیوی استرالیایی Spunge Games Pty Ltd ساخته و به صورت رایگان اما با قابلیت پرداخت درون برنامه ای به انتشار رسیده است. فارسروید با افتخار اعلام می کند که یک بار دیگر و طبق روال همیشه، به عنوان اولین وب سایت ایرانی اقدام به تهیه، بررسی و آماده سازی این بازی به محض انتشار کرده است و آن را برای اولین بار در بین تمام سایت ها همراه با یک نسخه مود شده تدارک دیده است تا باری دیگر شما عزیزان را به وجد آورده باشد. اگر با بازی های استودیوی Spunge Games آشنا باشید حتماً در جریان هستید که این شرکت بازی سازی فعالیت اصلی خود را روی بازی های آرکید و هم شکل و هم سبک گذاشته است. سری بازی های Faily که شامل Faily Brakes ، Faily Rocketman ، Faily Rider و Faily Skater می شوند، جزو بازی های محبوب و بسیار سرگرم کننده ای هستند که تا به امروز برای موبایل ها و تبلت های اندرویدی عرضه شده است. اما مسلماً محبوبیت سری Faily Brakes خیلی بیشتر از دیگر بازی ها بوده و البته باید گفت که اولین بازی در این سبک از این استودیو نیز بوده است.

 

Faily Brakes 2

 

حالا Faily Brakes 2 از راه رسیده و قرار است همانطور که قسمت اول سرگرم کننده بود، یک بازی مهیج و آرکید عالی باشد. کلیت بازی، سبک گیم پلی و استایل طراحی های بازی ترمز از کارافتاده 2 فرق خاصی با قسمت اول ندارد اما اگر هر دو بازی را تجربه کرده باشید متوجه بهینه سازی ها و اضافه شدن قابلیت های جدید به قسمت دوم می شوید. در مجموع می توان گفت که بازی Faily Brakes 2 نسخه ای تکامل یافته و جذاب تر از قسمت اول این بازی است. بازی Faily Brakes 2 مثل قسمت اول و دیگر بازی های این مجموعه از نظر داستانی چیز خاصی ندارد. کل ماجرا به راننده ای بدشانس مربوط است که ماشینش ترمز بریده است! شما باید در نقش این راننده بدشانس، یک ماشینی که ترمز ندارد را در مسیرهایی سخت، پر رفت و آمد و پر از موانع هدایت کرده و آن را بدون برخورد با اجسام دیگر در مسیر حرکت دهید. کلیت بازی طنزآمیز است و عناصر خنده دار بازی در بخش گیم پلی و گرافیک به خوبی دیده می شوند. برای مثال ترس راننده و پرتاب شدن او در زمان تصادف برخلاف تصور، صحنه هایی طنزآمیز با استایل طراحی های به اصطلاح Ragdoll هستند و درواقع هدف اصلی این بازی نیز خنده دار بودن و مفرح بودن آن است. گیم پلی بازی بسیار روان و سرگرم کننده است و نمای آن در حالت سوم شخص و از پشت است تا شما به خوبی دور و اطراف ماشین را ببینید. با پول هایی که از بازی به دست می آورید می توانید ماشین های مختلف، لباس های گوناگون و آیتم های شخصی سازی متفاوتی را خریداری و آنلاک کنید. بازی Faily Brakes 2 را می توانید همینک به همراه نسخه مود شده ای از آن از فارسروید دانلود کنید و حسابی لذت ببرید.

نکته: در نسخه مود شده تمامی آیتم های بخش فروشگاه آنلاک شده هستند اما تنها بخشی که امکان دسترسی و استفاده از آیتم های آن مقدور نیست بخش Skins است.