Eternal Ember v1.9.609 – بازی نقش آفرینی و استراتژیک “آتش ابدی” اندروید
یکی از بهترین عناوین نقش آفرینی برای موبایل
تست شده با اجرای آنلاین

Eternal Ember یک بازی نقش آفرینی و استراتژیک با گیم پلی اعتیادآور از نوع آنلاین-رقابتی از Zencat Gaming برای موبایل اندروید است. تجربه عناوین نقش آفرینی برای هر کسی لذت بخش است! از جمله دلایل محبوبیت این سبک را می توان آزادی عمل و همچنین المان های در دسترسی دانست که نمونه آن را در دیگر سبک ها شاهد نیستیم. اگر چه بازی های RPG به طور مداوم در حال رشد و توسعه هستند، اما باید اعتراف کرد در سیستم عامل هایی نظیر اندروید، همچنان شاهد بازی های قدرتمندی در این سبک نیستیم! اگر بخواهیم در میان لیست بهترین بازی های نقش آفرینی اندروید به بهترین آن ها اشاره کنیم، یکی از پرطرفدار ترین این بازی ها را می توان Eternal Ember دانست که تجربه ای فوق العاده را برای شما به ارمغان می آورد. دلایل بسیاری برای محبوبیت بازی آتش ابدی در میان موبایل گیمر ها قرار دارد که یکی از آن ها را می توان گیم پلی هیجان انگیز دانست. بازی اندروید Eternal Ember از چندین بخش مختلف تشکیل شده است که همانند بسیاری از عناوین مشابه بهترین قسمت آن بخش داستانی است که باید مرحله به مرحله در بازی پیشرفت کنید و در نهایت تمامی ماموریت ها را به پایان برسانید. داستان بازی از آن جایی آغاز می شود که شیاطین به سرزمین انسان ها حمله ور می شوند! همانند همیشه انسان ها منتظر کمکی از سمت خدایان هستند، اما به مرور زمان و با توجه به سکوت خدایان مختلف تصمیم می گیرند که برای بقای خود دست به کار شوند. در بازی Eternal Ember استراتژی نقش مهمی را در پیشرفت پلیر ها ایفا می کند. مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید، کنترل کاراکتر ها می باشد. در هر مبارزه انتخاب 4 مبارز به دست شما خواهد بود. به طور ساده تر باید گفت که پیش از مبارزات باید دکی شامل 4 مبارز را بچینید و به کمک آن وارد ماجراجویی شوید. برای ساخت ترکیب مبارزان، توجه به توانایی هیرو ها بسیار مهم است ؛ قهرمانان بازی اندروید Eternal Ember در هشت کلاس مختلف در دسترس شما قرار دارند که در هر یک از این کلاس ها شاهد قدرت های خاصی هستیم. در هنگام تنظیم ترکیبات برای شروع مبارزه توجه کنید که جادو ها را متناسب با سبک مبارزه تان انتخاب نمایید! به نوعی باید گفت که گیم پلی این بازی با سبک استراتژیک در آمیخته شده است. بیش از 11 قاره مختلف برای کشف سرزمینی پهناور وجود دارد که در هر یک از این قاره ها ماجراجویی هایی منحصر به فرد در انتظارتان است. دیگر نکته ای که بازی اندروید Eternal Ember را جذاب تر جلوه می دهد، وجود سلاح ها و سیستم ارتقاء سطح کاراکتر ها به صورت عمیق است!

بخشی از ویژگی های بازی نقش آفرینی-استراتژیک Eternal Ember اندروید:

  • گیم پلی نقش آفرینی منحصر به فرد با توانایی شخصی سازی کاراکتر ها در سطوح بسیار بالا
  • بازی در مراحل و لول های مختلف برای به چالش کشیدن موبایل گیمر ها
  • تجربه بازی در 11 قاره گوناگون با چالش های خاص خود
  • تشکیل گروهی از 4 مبارز برای رویارویی با هیولا های قدرتمند
  • مجموعه ای از انواع هیولا ها و باس های متنوع
  • هشت کلاس متنوع برای تفکیک هیرو ها و قدرت های شان
  • مجموعه ای از طلسم ها برای افزایش قدرت مانوردر مبارزات
  • بیش از 50 هیرو گوناگون

بازی اندروید Eternal Ember بدون اغراق یکی از بهترین عناوین اندرویدی در سبک نقش آفرینی می باشد که شما را با چالش هایی گوناگون و متنوع رو به رو خواهد کرد و این تصمیمات استراتژیک شماست که باعث پیروزی تان خواهد شد. بازی Eternal Ember تاکنون توانسته امتیاز 4.5 از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی دریافت نماید. شما هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه این بازی را از وب سایت محبوب فارسروید دریافت نمایید.

 

Eternal Ember

 

آموزش نصب نسخه اصلی بازی:

در صفحه ای مجزا به صورت تصویری و دقیق آموزش نصب بازی های با فرمت xapk توسط تیم فارسروید آماده شده است که با مشاهده آن قادر خواهید بود بازی ها و برنامه های با این فرمت را مثل آب خوردن و با یک لمس نصب کنید:

آموزش تصویری نصب فایل نصبی XAPK بازی ها و برنامه های اندروید + نکات