Endless Spanish v1.6.0 اسپانیایی بی نهایت مخصوص اندروید  
نسخه آنلاک شده و کامل برنامه  

آموزش کودکان همیشه یکی از مهم ترین دغدغه ها برای هر کشور و جامعه ای در طول تاریخ بوده است. آموزشی که کودکان دریافت می کنند نوعی سرمایه گذاری برای آینده هر جامعه ای است. چرا که کودکان قرار است در آینده اداره جامعه را به عهده بگیرند و اگر آن ها انسان های دانایی نباشند، ممکن است تمام جامعه به سمت اشتباهی حرکت کند. یکی از مهارت هایی که کودکان باید آن را یاد بگیرند، مهارت خواندن متون است. کلمات، حروف و جمله ها ابزار های متداول انتقال پیام هستند و هر کسی باید بتواند از آن ها استفاده کند. طبق تحقیقات انجام شده، آموزش با سرگرمی و بازی، بهترین نوع آموزش برای کودکان است. کودکان در این روش، نه تنها خسته نشده و حوصله آن ها سر نمی رود، بلکه علاوه بر یادگیری سریع، خلاقیتشان هم رشد می کند و می توانند خیلی بهتر و جامع تر به موضوعات نگاه کنند. امروز با برنامه ای در خدمت شما هستیم که این شیوه آموزشی را برای آموزش زبان اسپانیایی به کودکان به کار می گیرد. Endless Spanish عنوان یک اپلیکیشن برای آموزش زبان اسپانیایی به کودکان با استفاده از بازی و سرگرمی، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط Originator Inc. توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. از این توسعه دهنده تا کنون اپلیکیشن های بسیار کارآمد و محبوبی را دیده ایم که همگی آن ها برای آموزش به کودکان ساخته شده اند. در این برنامه با استفاده از انواع انیمیشن ها و کاراکتر های کارتونی، حروف، کلمات و جملات اسپانیایی همراه با تلفظ آن ها به کودک آموخته می شود. آموزش ها معمولا از طریق پازل کلمات و حروف انجام می گیرد. به این صورت که کودک با چیدن حروف و کلمات، پازل ها را تکمیل می کند. کلماتی که کودک به این صورت ساخته به صورت معنایشان، زندگی می گیرند. برای مثال هنگامی که کودک کلمه flor را می سازد. این کلمه به شکل یک گل درآمده و شکوفا می شود. به این ترتیب حافظه تصویری کودک هم درگیر شده و مطالب یادگرفته شده هرگز از یاد او نمی رود. دو نوع تلفظ در این برنامه وجود که یکی از آن ها برای کسانی است که اسپانیایی زبان مادری آن هاست و دیگری برای کسانی است که زبان انگلیسی را بلد هستند و می خواهند اسپانیایی یاد بگیرند. در نوع دوم ترجمه کلمات نیز به کودک آموخته می شود.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Endless Spanish اندروید:

  • آموزش موثر و ماندگار اسپانیایی به کودکان خردسال با استفاده از بازی و سرگرمی
  • دارای انیمیشن ها و عناصر گرافیگی جذاب و سرگرم کننده
  • دارای معما های کلمات برای تقویت املای کودکان
  • دارای معما ها و بازی های جملات برای تقویت جمله سازی و تشخیص کلمات در کودکان

اپلیکیشن Endless Spanish روشی موثر برای آموزش اسپانیایی به کودکان ارائه می کند و با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز 3.9 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه آنلاک شده این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

تغییرات نسخه  v1.6.0:

* بهبود کارایی برنامه و بهبود سازگاری با اندروید 10

 

Endless Spanish Full

 

دستورالعمل نصب و اجرای برنامه:

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.originatorkids.EndlessSpanish را در مسیر Android/data حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– برنامه را اجرا نمایید.