Electricians’ handbook: electrical engineering v77.7 – اپلیکیشن هندبوک مهندسی برق اندروید
نسخه حرفه ای و کامل برنامه به ارزش 1.99 دلار

Electricians’ handbook: electrical engineering عنوان یک هندبوک مهندسی برق می باشد که توسط SergeyV Apps توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. اگر بخواهیم رشته های تحصیلی مختلف را بر اساس دشواری و پیچیدگی دسته بندی کنیم مهندسی برق را می توان یکی از آن ها دانست. علاقه مندان به مهندسی برق پیش از هر چیزی باید خود را برای یادگیری اصطلاحات دشوار و فرار آماده کنند و همانند هر رشته دیگری تلاش نمایند که علاوه بر دروس تئوری در زمینه عملی نیز موفق شوند. همان گونه که خود نیز می دانید بسیاری از رشته های تحصیلی و یا علومی که با آن ها آشنا هستیم یک هندبوک اختصاصی دارند. شاید از خود بپرسید که هندبوک چیست؟! هندبوک یا دستنامه ها نوعی کتاب هایی مرجع و راهنما هستند که برای مراجعات سریع و دسترسی به اطلاعاتی جامع از آن ها استفاده می شود. به کمک این سری از کتاب ها می توانید بدون هیچ گونه توضیحات اضافه و یا پیچیده ای به اطلاعات دلخواه تان دست پیدا نمایید. با این وجود ما در این پست قصد داریم که یک هندبوک برای علاقه مندان به مهندسی برق معرفی نماییم. همان گونه که در توضیحات فوق نیز اشاره کردیم در برنامه Electricians’ handbook: electrical engineering شما عزیزان به مجموعه ای از اطلاعات جامع کاربردی در زمینه مهندسی برق دسترسی خواهید داشت. این اطلاعات کمک می کنند که در هر زمانی نیاز های خود را برطرف کرده و از هر گونه فراموشی در علوم مورد علاقه تان دوری کنید.

مجموعه ای از نظریه های الکتریسیته در Electricians’ handbook: electrical engineering

رشته برق دارای نظریه ها و تعاریف گوناگونی در زمینه های مختلف است که گاها بسیاری از آن ها پیچیده بوده و نمی توانیم در ذهنمان نگه شان داریم! به همین دلیل توسعه دهندگان Electricians’ handbook: electrical engineering تلاش کرده اند که لیستی از تمامی نظریه های مهم و تعاریف کاربردی را در اختیار ما قرار دهند. این تعاریف به قدری ساده هستند که تنها با یک بار مطالعه شان در ذهن ما ثبت خواهند شد. علاوه بر این گاها همراه با تمامی مطالب ارائه شده تصاویری نیز در دسترس می باشند که قدرت یادگیری را چندین برابر افزایش می دهند!

مجموعه ای از ماشین حساب های اختصاصی رشته برق!

همانند دیگر علوم و یا رشته های دانشگاهی برای داشتن یک سیستم منظم برقی باید محاسبات دقیق را انجام دهیم. وجود هر گونه خطایی در این محاسبات باعث می شود که سیستم طراحی شده فارغ از مدت زمانی که برای ساخت آن وقت خود را صرف کرده اید تنها در یک چشم بر هم زدن از بین برود. به همین دلیل در برنامه Electricians’ handbook: electrical engineering به مجموعه ای از 7 ماشین حساب اختصاصی دسترسی دارید. این ماشین حساب ها که به طور اختصاصی برای علاقه مندان به الکتریسیته طراحی شده اند هر گونه محاسبه در این زمینه را ساده تر کرده و کمک می کنند که در وقت خود صرفه جویی کنید.

آموزش ها و نمودار های تعاملی

از دیگر بخش های جذاب استارت اپ Electricians’ handbook: electrical engineering می توان به آموزش ها و نمودار های تعاملی موجود در آن اشاره کرد. این آموزش ها به شما عزیزان کمک می کنند که در هنگام انجام فعالیت های گوناگون در زمینه الکتریسیته بتوانید خطا را کاهش داده و دستورات را به درستی اجرا کنید. نمودار های تعاملی موجود درک تان را از سیستم های طراحی شده افزایش می دهند و کمک می کنند که تجربه ای جدید در این زمینه کسب نمایید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Electricians’ handbook: electrical engineering اندروید :

  • هندبوکی اختصاصی و کامل برای مهندسان برق
  • مجموعه ای از تعاریف و نظریه ها به زبانی بسیار ساده
  • نمودار های تعاملی برای اتصال وسایل برقی
  • دسترسی به 7 ماشین حساب گوناگون برای انجام محاسباتی دقیق
  • راهنمای داخلی برای آشنایی ابتدایی با برق در خانه!
  • بیش از 55 مقاله گوناگون و متنوع

اپلیکیشن Electricians’ handbook: electrical engineering با بهره مندی از امکانات و ارائه مجموعه ای از اطلاعات گوناگون در زمینه الکتریسیته توسط توسعه دهنده اش به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه 1.99 دلاری منتشر و امتیاز 4.7 از 5.0 را به وسیله کاربران دریافت نموده است. شما عزیزان هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه حرفه ای آن را بدون هیچ گونه محدودیتی از دیتابیس عظیم وب سایت پر طرفدار فارسروید دریافت نمایید.

 

Electricians