Egypt: Old Kingdom v2.0.5 + Mod – بازی استراتژیکی مصر: پادشاهی باستانی اندروید
نسخه اصلی + نسخه مود (خرید رایگان) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Egypt: Old Kingdom – مصر: پادشاهی باستانی عنوانی از یک بازی استراتژیکی و مدیریتی است که همانطور که از نامش پیداست، به مدیریت و توسعه مصر باستان مربوط می شود. این بازی توسط استودیوی بازی سازی clarusvictoria کشور روسیه تولید و برای سیستم عامل اندروید و همچنین سیستم عامل های دیگر عرضه شده است. در این بازی تاریخ مصر باستان به نوعی دیگر شبیه سازی شده و داستان آن به شکل جدیدی بازگو می شود. شما در بازگویی این تاریخ نقش اصلی را خواهید داشت. وظیفه شما این است که ممفیس (پایتخت مصر باستان) را توسعه بخشیده و همه بخش های آن را به خوبی مدیریت کنید. برای مثال به ساخت و نگهداری از اهرام مصر بپردازید و آثار تاریخی و پنهان مصر را کشف کرده و آن ها را به تاریخ معرفی کنید. در این مسیر دشمنان و دوستانی نیز دارید که تأثیر بسزایی در روند بازی شما خواهند داشت. در حقیقت شما در نقش دست راست فرعون خواهید بود و وظیفه شما گسترش مرزهای پادشاهی مصر باستان است. به مناطق مختلف سرزمین های مجاور سفر کرده و منابع آن ها را به نفع خود مصادره کنید. به گفته سازندگان، نسخه موبایلی این بازی تمام کمپین ها و مراحل نسخه PC آن را در خود جای داده است. در کنار این مسائل، بازی Egypt: Old Kingdom همچنین دارای یک داستان حماسی و جذاب نیز است. دشمنانی قدرتمند با رهبری فردی به نام Seth تصمیم به نابودی تمدن مصر و پادشاهی آن می گیرند. به همین خاطر آن ها یک بیماری مرگبار را در سرزمین های مصر رواج می دهند تا از این طریق دشمنی دیرینه خود را به مقامات مصری نشان دهند. حالا شما به جز وظیفه همیشگی خود یعنی مدیریت و توسعه و رشد مصر از همه لحاظ، باید به فکر نابودی دشمنان مصر باستان نیز باشید. باید در جنگ های زیادی شرکت کرده و با استفاده از سلاح های گوناگون دشمن را عقب برانید. آیا قادر هستید از پس این وظایف متعدد به خوبی بر بیایید و مصر را به یک تمدن قدرتمند تبدیل کنید؟!

برخی از ویژگی های بازی استراتژیک Egypt: Old Kingdom اندروید :

  • برگرفته شده از وقایع تاریخی و مستند
  • سفر به 3500 سال پیش به شهر ممفیس (پایتخت مصر باستان)
  • ایفای نقش به عنوان رهبران اصلی مصر و نمایندگان فراعنه
  • قابلیت ساخت، مدیریت و گسترش بخش های مختلف شهر
  • امکان ساخت اهرام ثلاثه و بزرگ مصر
  • شرکت در جنگ های پیاپی و مهلک
  • وجود صدها آیتم و منبع گوناگون برای استفاده به منظور پیشرفت در بخش های مختلف
  • کشف سرزمین های جدید و گسترش مرزهای مصر باستان
  • سبک استراتژیکی و مدیریتی با طراحی های جالب
  • استفاده از عناصر متفاوت مثل موسیقی های مصری و افکت های دیدنی برای تأثیر بیشتر

بازی Egypt: Old Kingdom نمونه ای جالب از یک بازی استراتژیکی با ویژگی های مدیریتی است. این بازی به خوبی شرایط مصر باستان را در 3500 سال پیش شبیه سازی کرده است تا شما بتوانید تجربه متفاوتی از آن داشته باشید. این بازی در تنها دو روز بیشتر از 500 دانلود فعال در گوگل پلی داشته است ؛ همچنین امتیاز 4.1 از 5.0 نیز طی همین مدت برای این بازی به ثبت رسیده است. برای دانلود نسخه اصلی به همراه نسخه مود شده این بازی از سرورهای پرسرعت فارسروید، به جعبه دانلود مراجعه کنید.

 

Egypt Old Kingdom

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.clarus.egypt2 را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.