Drake’s Academy Workout v4.1 آکادمی آموزش ژیمناستیک به کودکان مخصوص اندروید
نسخه خریداری شده و کامل برنامه با قیمت 8.49 دلار تقدیم به شما    

پدر و مادر های امروزی معمولا به دنبال استفاده حداکثری از زمان و اوقات فراغت کودکان خود هستند و به همین منظور آن ها را به انواع کلاس ها و باشگاه ها می فرستند. در این میان ورزش ژیمناستیک یکی از مورد علاقه ترین و محبوب ترین ورزش ها بین کودکان است و اغلب پدر و مادر ها این ورزش را برای کودکان خود انتخاب می کنند. ژیمناستیک ورزشی است که اگر در کودکی تمرین شود، نتایج آن تا سال های سال در بدن باقی مانده و از بین نمی رود. همانطور که می دانید، ژیمناستیک ورزشی است که پایه آن روزی انعطاف پذیری و کنترل تمامی عضلات بدن است. برای همین شروع این ورزش در کودکی بسیار آسانتر از بزرگسالی است. حرکات تمرینی بدنسازی معمولا با کشیدن عضلات، آن ها را انعطاف پذیر تر می کنند. آکادمی ژیمناستیک دریک یکی از معتبرترین آکادمی ها برای این ورزش است و از سوی فدراسیون بین المللی ژیمناستیک نیز به رسمیت شناخته شده است. این آکادمی آموزش های خود از طرق مختلف ارائه می دهد که امروز با اپلیکیشن اندرویدی آن ها در خدمت شما هستیم. Drake’s Academy Workout عنوان یک اپلیکیشن شامل انواع تمرینات و حرکات تمرینی ژیمناستیک، برای کودکان، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Drake’s Academy of Gymnastics توسعه و با قیمت 8.49 دلار در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه از انواع حرکت های تمرینی برای تمرین تمامی قسمت های بدن تشکیل شده است که می توانید بنا به هدف خود هر قسمت از تمرینات را برگزیده و دنبال کنید. تمرینات در سه سطح تازه کار، متوسط و پیشرفته دسته بندی شده اند تا با میزان آمادگی بدن کودک، آن ها را انتخاب نموده و دنبال کنید. تمامی تمرینات دارای آموزش های تصویری دقیق و کامل هستند تا خیلی راحت بتوان آن ها را یاد گرفت و تقلید کرد. برای هر تمرین یک شمارنده هم در نظر گرفته شده است تا کاربر در هنگام استفاده از برنامه نیاز به هیچ ابزار دیگری نداشته باشد.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Drake’s Academy Workout اندروید:

  • دارای انواع تمرینات برای تمرین قسمت های مختلف بدن
  • تمرینات در سه سطح تازه کار، متوسط و پیشرفته دسته بندی شده اند
  • تمامی تمرینات داری آموزش های تصویری هستند تا در انجام و یادگیری‌شان با مشکل مواجه نشوید.
  • زمانی برای انجام هر تمرین اختصاص داده شده است که با شروع تمرین آغاز می گردد و نیاز به هیچ ابزار دیگری برای اندازه گیری طول مدت تمرین ها ندارید.
  • پس از دانلود، هیچ گونه نیاز به اتصال اینترنتی وجود ندارد و می توان از برنامه به صورت آفلاین استفاده نمود.
  • تبلیغات پاپ آپ در برنامه وجود ندارد.

اپلیکیشن Drake’s Academy Workout برنامه ای گران قیمت ولی بسیار با ارزش است که آموزش های آن، کاملا کاربردی و موثر هستند و در صورتی که آن ها با صورت منظم دنبال کنید، نتایج را در مدت زمان کوتاهی مشاهده خواهید کرد. هم اکنون می توانید نسخه خریداری شده این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

تغییرات نسخه  v4.1:

* رفع باگ ها و بهبود های دیگر

 

Drake’s Academy Workout