Dragon Tales 2: The Lair (FULL) v1.4.0 – بازی ماجرایی – پازلی “داستان های اژدها 2: لانه” اندروید همراه دیتا
نسخه خریداری شده و کامل بازی با قیمت 5.99 دلار تقدیم به شما
تست شده با اجرای آفلاین

Dragon Tales 2: The Lair – داستان های اژدها 2: لانه دومین قسمت از مجموعه بازی های محبوب Dragon Tales ساخته استودیوی CATEIA GAMES می باشد که درست مثل قسمت اول، در قالب یک پکیج پولی با قیمت 5.99 دلار منتشر شده است. ما نیز مثل قسمت اول، قسمت دوم را هم برای اولین بار در ایران خدمت شما عزیزان معرفی می کنیم. Dragon Tales 2: The Lair درواقع دنباله ای مستقیم از قسمت اول این بازی یعنی Dragon Tales: The Strix می باشد. داستان قسمت دوم چند سال بعد از قسمت اول رخ می دهد. در پایان قسمت اول دیدیم که شخصیت اصلی بازی یعنی Mina توانست شخصیت منفی داستان یعنی The Strix را شکست دهد. اما حالا بعد از گذشت چند سال، The Strix که حالا خود را Lord Strix می نامند دوباره بازگشته و این بار قدرتمندتر و انتقام جو تر از همیشه تصمیم دارد تا مقاصد شوم و شیطانی اش را باری دیگر در مقایسی بزرگ پیاده سازی کند. او یک ارتش بزرگ ساخته و قصد دارد تمام موجودات کوهستان اژدها را به برده بگیرد. این بار هم شما باید در نقش شخصیت Mina دوباره دست به کار شده و جلوی این شیطان را بگیرید. باید به مینا و دوست صمیمی او که یک روح پاک به نام Malik است کمک کنید تا با پیدا کردنی راهی بتواند مانع فروپاشی کوهستان اژدها و همچنین نابودی بشریت شود! شما باید به قسمت های ناشناخته و بسیار دور دست کره زمین سفر کنید و از طریق راز و رمزهای گوناگون متوجه شوید چطور یک پورتال و راه ورودی به دنیای برهوت و مخوف باز کنید. این مکان یعنی سرزمین فرمانروایی The Strix که با نام Strix’s Lair (لانه استریکس) شناخته می شود، مکانی ترسناک و خالی از سکنه است که فقط موجودات افسانه ای در آن وجود دارند. در طول بازی Dragon Tales 2: The Lair با چندین و چند شخصیت خوب و بد برخورد می کنید و باید در خیلی از مأموریت ها به آن ها کمک کنید تا آن ها نیز به شما در این مأموریت بزرگ و پرمخاطره کمک کنند. به مکان های جدید و ناشناخته سفر کنید و چیزهای عجیب و غریب را کشف کنید! اما عجله کنید! استریکش در حال آماده سازی نهایی ارتش خود برای نابود کردن کوهستان اژدها است و قصد دارد در قدم بعدی به سراغ شما و دیگر انسان ها بیاید! در بازی Dragon Tales 2: The Lair ده ها نوع پازل، بازی های کوچک و معماهای جالب وجود دارند که حل کردن هر کدام سرنخی برای رسیدن به بخش های بعدی به شما خواهد داد.

برخی از ویژگی های بازی Dragon Tales 2: The Lair اندروید :

  • طراحی های جالب و کاملاً نقاشی شده با دست
  • طراحی 65 مکان جالب و اسرارآمیز
  • دارای 5 بخش اصلی شامل مراحل و مأموریت های متعدد
  • گیم پلی سبک Hidden Object Puzzle Adventure
  • وجود 27 نوع پازل، معما و بازی های کوچک (Minigame)
  • وجود چندین شخصیت مختلف در طول بازی و امکان کمک گرفتن از آن ها
  • وجود ده ها آیتم مخفی مثل 20 نوع سنگ باارزش به نام سنگ اژدها
  • دارای سه درجه سختی Casual, Adventure, Challenge

Dragon Tales 2: The Lair به دنبال موفقیت قسمت قبل تولید شده است و این بار قرار است ماجراجویی جدید شما خیلی هیجان انگیزتر و خطرناک تر از دفعه قبل باشد! در این نسخه به مکان های خیلی بیشتری سفر کرده و سرزمین بسیار بزرگ و عجیبی را کشف می کنید! پس اگر می خواهید ماجرای این بازی داستانی و زیبا را کشف کنید معطل نکنید و همین الآن آخرین آپدیت نسخه خریداری شده آن را به صورت تست شده از فارسروید دانلود کرده و حسابی هیجان زده شوید!

تغییرات نسخه ی v1.4.0 :

* انتشار نسخه اول بازی در گوگل پلی .

 

Dragon Tales 2: The Lair

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.cateia.lair.android.full را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.