DRAGON QUEST IV v1.1.0 – بازی ماجراجویانه و نقش آفرینی “مأموریت اژدها 4” برای اندروید به همراه دیتا
نسخه خریداری شده و کامل بازی با قیمت 14.99 دلار تقدیم به شما
تست شده با اجرای آفلاین

DRAGON QUEST IV – مأموریت اژدها 4 عنوان چهارمین قسمت رسمی از سری بازی های DRAGON QUEST می باشد که به وسیله کمپانی معتبر SQUARE ENIX Co.,Ltd. تولید و منتشر شده است. این بازی هم مثل دیگر بازی های اسکوآر انیکس با قیمت بالا برای فروش عرضه شده است. قیمت در نظر گرفته شده برای بازی DRAGON QUEST IV قیمت 14.99 دلار است. اما شما می توانید بدون نگرانی از این موضوع آخرین آپدیت رسمی آن را به صورت خریداری شده از فارسروید دریافت کنید. ما پیش تر نیز قسمت های دیگر این مجموعه مثل DRAGON QUEST V ، Dragon Quest II ، DRAGON QUEST III ، DRAGON QUEST VIII را نیز منتشر کرده بودیم و در این مطلب قصد داریم قسمت چهارم یعنی DRAGON QUEST IV را نیز برای شما عزیزان و دوستان گرامی به صورت کامل و فول قرار دهیم. در قسمت چهارم نیز مثل دیگر قسمت های این بازی با همان ماجراها و شخصیت های همیشگی رو به رو هستیم. همانطور که می دانید، این بازی در حال حاضر در دو مجموعه سه گانه با داستان و ماجراهای مجزا عرضه شده است. قسمت چهارم در واقع اولین قسمت از سه گانه دوم یعنی مجموعه Zenithian Trilogy می باشد و شروع داستان این سه گانه با این بازی آغاز می شود. بازی DRAGON QUEST IV در 5 چپتر کلی دنبال می شود که هر چپتر یک داستان منحصر به فرد دارد. البته این داستان ها در کل مجموعه به یکدیگر مرتبط هستند ولی هرکدام ماجراهای خودشان را دارند. یک چپتر ششم و امتیازی نیز برای این بازی در نظر گرفته شده است که بعد از اتمام پنج قسمت اول آنلاک می شود.

 

DRAGON QUEST IV

 

در بازی DRAGON QUEST IV شما در نقش قهرمانان همیشگی مجموعه مأموریت اژدها هستید که در نقطه ای دوردست و در یک سرزمین افسانه ای زندگی می کنند و همیشه در حال مبارزه با نیروهای شیطانی هستند. آن ها مأموریتی بزرگ دارند و آن هم نجات بشریت از دست نیروهای اهریمنی است. برای این کار آن ها باید به نقاط مختلف این سرزمین ها بروند و با چالش های بزرگی رو به رو شوند. تصمیمات آن ها در طول این مراحل اهمیت زیادی دارد و دشمنان و دوستان زیادی در این ماجراجویی در مسیرشان قرار می گیرند. این بازی و دیگر بازی های مجموعه DRAGON QUEST با اقتباس از انیمه ها و افسانه های ژاپنی تولید شده اند. داستان های این بازی از طریق دیالوگ های متنی روایت می شود. بنابراین اگر می خواهید ماجرای کلی بازی را متوجه شوید باید به این دیالوگ ها دقت کنید. این بازی با طراحی های رترو و پیکسلی و گیم پلی نقش آفرینی هزاران طرفدار به خود جذب کرده است. DRAGON QUEST IV تا کنون بیشتر از 10 هزار بار در گوگل پلی خریداری شده است. این بازی همچنین موفق به کسب امتیاز خیلی خوب 4.7 از 5.0 نیز از رأی کاربران شده است. در انتهای همین مطلب می توانید نسخه خریداری شده این بازی را به صورت تست شده و رایگان از سرورهای فارسروید دریافت کنید و ماجراجویی منحصر به فرد خودتان را با قهرمانان داستان مأموریت اژدها 4 شروع کنید!

تغییرات نسخه ی v1.1.0 :

* رفع مشکل عدم اجرای بازی به صورت تمام صفحه در صفحات نمایش بزرگ تر

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.square_enix.android_googleplay.dq4 را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.