DOOM II v1.0.8.174 – بازی اکشن و اول شخص “رستاخیز 2” برای اندروید به همراه فایل دیتا + تریلر
نسخه خریداری شده و کامل بازی با قیمت 4.99 دلار تقدیم به شما
تست شده با اجرای آفلاین

DOOM II – رستاخیز 2 دومین قسمت از فرانچایز بزرگ بازی DOOM است که در سال 1994 و یک سال پس از عرضه قسمت اول تولید و منتشر شد و داستان قسمت قبلی را با ماجرایی جدید دنبال کرد. درست مثل قسمت اول، این بازی نیز به مناسب 25 سالگی این سری از بازی ها بازسازی و برای سیستم عامل اندروید به انتشار رسید. Bethesda Softworks LLC مسئول ساخت این نسخه بازسازی شده و مسئول انتشار آن بوده است. این بازی با قیمت 4.99 دلار در فروشگاه گوگل پلی به معرض فروش قرار داده شده است اما شما می توانید در انتهای همین مطلب، این بازی را به صورت خریداری شده از فارسروید دریافت کنید. بازی DOOM II با سبک و سیاق قسمت نخست تولید شده است و در نگاه اول تفاوتی در این دو بازی دیده نمی شود. اما با این حال این بازی نسبت به قسمت اول گسترش یافته و کمی متفاوت تر است. البته این تفاوت ها در بخش گیم پلی و گرافیک بازی دیده نمی شوند و فقط در محتوای آن وجود دارند. در DOOM II نه تنها همان بازی اورجینال کلاسیک را باری دیگر به صورت یک بازی پورت شده می بینیم، بلکه قسمت های کامل تر و مراحل بیشتری نیز در این نسخه گنجانده شده است. به گفته استودیوی Bethesda در این بازی 20 مرحله اضافی در نظر گرفته شده است. این مراحل در نسخه اورجینال نبوده و در آپدیت های جداگانه عرضه شده بودند اما حالا در نسخه موبایلی DOOM II شاهد جمع آوری تمامی این مراحل در قالب یک پکیج کامل هستیم.

 

DOOM II

 

در بازی DOOM II ماجرا بعد از قسمت اول دنبال می شود. بعد از اینکه انسان ها از شر شیاطین در سیارات دیگر خلاص شده و به زمین بر می گردند، دیری نمی گذرد که ارتش شیاطین و موجودات اهریمنی این بار برای انتقام به سیاره زمین هجوم می آورند. این تهاجم شدید باعث می شود تا کره زمین به یک جهنم بزرگ تبدیل شده و جنگی بسیار عظیم بین انسان ها و این موجودات صورت بگیرد. شما باید در نقش قهرمان داستان، سلاح خود را بردارید و برای دفاع از سیاره زمین و نجات جان بشریت دست به کار شوید. در DOOM II تمرکز زیادی روی اسلحه شات گان به ویژه اسلحه Super Shotgun گذاشته شده است و درواقع سلاح اصلی شما در این بازی شات گان است. مأموریت های شما در نقاط مختلفی از سیارات اتفاق می افتد. باید به دل جهنم بروید و با به آتش کشیدن دشمنان و هیولاها، بشریت را از خطر انقراض نجات دهید! فراموش نکنید که در این مسیر خطرناک دشمنان غول آسا و مخوفی وجود دارند. ارتش شیطان در همین نزدیکی ها در انتظار شماست! پس آماده نبردی سهمگین و تکرار نشدنی باشید. فارسروید با تهیه نسخه خریداری شده بازی DOOM II به همراه فایل دیتای آن، این بازی را به صورت تست شده جهت دانلود رایگان آماده کرده است.

توجه: این بازی فقط برای اندروید 8.0 به بالا عرضه شده است و روی اندرویدهای پایین تر از 8.0 نصب و اجرا نخواهد شد.

تغییرات نسخه ی v1.0.8.174 :

* برای این نسخه از بازی در گوگل پلی تغییراتی ذکر نشده است.

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.bethsoft.DOOMII را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.