DogLife: BitLife Dogs v1.8.1 + Mod – بازی تنقش آفرینی متفاوت و سرگرم کننده “زندگی سگ ها” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (باز بودن قفل سگ برتر+استفاده رایگان از ماشین زمان) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

DogLife: BitLife Dogs – شبیه ساز زندگی سگ ها یکی دیگر از بازی های عرضه شده از مجموعه BitLife است که بعد از بازی BitLife – Life Simulator در سبکی مشابه اما همراه با تفاوت های زیاد ساخته و طراحی شد. این بازی توسط استودیوی آمریکایی Candywriter, LLC به صورت رایگان توسعه یافته و در گوگل پلی در دسترس بازیکنان اندرویدی سراسر جهان قرار گرفته است. فارسروید مثل همیشه و برای اولین بار در بین تمام سایت های ایرنی اقدام به معرفی و انتشار این بازی در سطح وب کرده و آخرین نسخه آن را همراه با یک نسخه مود شده انحصاری برای شما عزیزان تدارک دیده است. این بازی درست مثل بازی قبلی ییعنی BitLife – Life Simulator ساختار و رویکردی متفاوت نسبت به بازی های مشابه در سبک شبیه سازی دارد. به همین خاطر سازنده تصمیم گرفت تا این بازی را برخلاف تصور، در سبک نقش آفرینی (Role playing) منتشر کند تا اینکه آن را در سبک بازی های شبیه سازی دسته بندی کند. این بازی المان های زیادی از بازی های نقش آفرینی را دارد اما یک شبیه ساز متنی از زندگی روزمره سگ ها است. توجه داشته باشید که در این بازی قرار نیست که با طراحی های و تعامل های بصری سر و کار داشته باشید و مثل بسیاری دیگر از بازی های مشابه در سبک RPG شما وظیفه انتخاب گزینه هایی مشخص را دارید تا روند خطی بازی را دنبال کنید و تصمیمات خود را در این روند دخیل کنید.

 

DogLife: BitLife Dogs

 

بازی DogLife: BitLife Dogs همانطور که از نامش پیداست یک بازی در رابطه با سگ ها و زندگی آن هاست. کار شما در این بازی ایفای نقش به عنوان صاحب یک سگ است. سناریوهای مختلفی در طول بازی بازگو می شود و شما باید در پاسخ به هر سناریو، انتخاب و تصمیمی درست اتخاذ کنید. تصمیمات شما مستقیماً در نتیجه اتفاق بعدی تأثیر می گذارد. بازی DogLife: BitLife Dogs می تواند یک بازی بسیار مناسب و آموزشی برای کسانی باشد که به تازگی صاحب یک سگ شده اند و می خواهند رفتارشناسی مخصوص این حیوان را بیشتر یاد بگیرند. در این بازی نژادهای مختلفی از سگ ها از جمله Labrador retrievers, French bulldogs, German shepherds, golden retrievers, bulldogs, poodles, beagles, rottweilers, dachsunds, corgis, Australian shepherds, boxers, Great Danes, Huskies وجود دارند و شما می توانید با پیشروی در بازی آن ها را آنلاک کنید و هر سگ را با ویژگی های مخصوصش سرپرستی کنید. با کمک مکانیزم مخصوص داخل بازی که به ماشین زمان شناخته می شود می توانید بزرگ شدن و پرورش یافتن سگ خود را ببینید و نتیجه تربیت و تصمیمات خود را در زمان کوچک بودن آن سگ ببینید. DogLife: BitLife Dogs نمی تواند برای هر کسی جالب باشد چرا که سبک و سیاقی متفاوت داشته و رویکرد آن بیشتر از اینکه سرگرم کننده باشد حالت آموزشی دارد. همچنین باید گفت که این بازی برای کسانی که هیچ آشنایی با زبان انگلیسی ندارند نیز کاربردی نخواهد داشت و کاملاً بی مفهوم خواهد بود. اما اگر به زبان انگلیسی آشنا هستید و به دنیای جذاب سگ ها علاقه دارید این بازی می تواند حسابی شما را به خود جذب کند. برای دانلود آخرین نسخه بازی به قسمت دانلودباکس فارسروید مراجعه کنید و از لینک های مستقیم اقدام به دریافت بازی کنید. شاید جالب باشد که بدانید این بازی برخلاف ظاهر ساده و احتمالاً کسل کننده ای که دارد، موفق شده از نزدیک به 4000 رأی در گوگل پلی امتیاز 4.1 از 5.0 را دریافت کند!

توجه :2 – برای نصب فایل نصبی xapk بازی باید برنامه مدیر فایل زد آرشیور را از فارسروید نصب کنید و بعد از استخراج فایل از داخل فایل فشرده روی فایل نصبی APKS لمس کنید تا نصب آغاز گردد.