Digital Clock and Weather Widget v6.9.8.590 – اپلیکیشن ویجت ساعت دیجیتال و اطلاعات آب و هوا اندروید
نسخه پرمیوم و کامل برنامه به ارزش 3.99 دلار

Digital Clock and Weather Widget عنوان یک ویجت ساعت دیجیتال و اطلاعات آب و هوا اندروید می باشد که توسط Lazar Dimitrov توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. سیستم عامل اندروید برای برقراری دسترسی ما به اطلاعات مورد نیازمان، امکانات و قابلیت های گوناگونی را عرضه می کند؛ ویژگی هایی که امروزه تاثیر به سزایی در کیفیت و سطح زندگی ما انسان ها دارند. به هر حال کاربران اندروید همیشه تلاش می کنند که به جای نصب چند نرم افزار حجیم از یک استارت اپ جامع و همه کاره بهره ببرند، زیرا نه تنها باعث اشغال کمتر فضای ذخیره سازی اطلاعات می شود، بلکه می توان در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون هیچ گونه پیچیدگی نیاز های خود را برطرف نمود. یکی از بهترین گزینه های موجود برای دسترسی سریع و آسان به ویژگی های دلخواه شما، استفاده از ویجت ها می باشد. ویجت ها کمک می کنند که بدون نیاز به نصب اپلیکیشن هایی چند صد مگابایتی به سادگی دستورات را اجرا نموده و نیاز های خود را در کسری از ثانیه برطرف کنید. یکی از بهترین ابزارک هایی که در رفع سریع نیاز های شما می تواند به کمک تان بیاید Digital Clock and Weather Widget می باشد. به وسیله این اپ قادر خواهید بود که سریعا به اطلاعات آب و هوایی دسترسی پیدا کرده و از یک ساعت دیجیتال زنگدار نهایت بهره را ببرید!

Digital Clock and Weather Widget تلفیقی از دو ویجت پر استفاده!

همه ما در طول روز بار ها و بار ها گوشی خود را از جیب مان در آورده و تنها با روشن کرده صفحه به ساعت نگاه می کنیم. از طرفی اگر شرایط جوی مساعد نباشد بررسی، شرایط آب و هوایی نیز به این موضوع اضافه می شود و همیشه در تلاشیم که بدانیم ساعات آینده آب و هوا چه تغییراتی می کند. خوشبختانه تیم توسعه دهنده برنامه Digital Clock and Weather Widget با دانستن اهمیت بالای این موضوع و استفاده زیاد کاربران از این اطلاعات تلاش کرده است که هر دو نیاز شما را تنها با نصب یک ویجت برطرف نماید. بر خلاف بسیاری از ابزارک های مشابه که تنها یک نیاز اصلی را برطرف می کنند، این نرم افزار کم حجم مجموعه ای از نیاز هایتان را در بر گرفته و تلاش می کند که به اپ های شخص ثالث بی نیاز شوید.

ارائه اطلاعات دقیق آب و هوایی

بر خلاف آنچه که تصور می کنید اطلاعاتی که برنامه Digital Clock and Weather Widget در اختیار کاربرانش قرار می دهد بسیار دقیق و جامع می باشد. امکانات موجود در این ویجت به قدری زیاد هستند که بدون شک دیگر هیچ گونه نیازی به اپ های پیش بینی آب و هوا نخواهید داشت. از نمایش شرایط جوی به صورت لحظه ای گرفته تا پیش بینی هایی هفتگی، همه و همه در قالب یک ابزارک ارائه می شوند. علاوه بر این بر خلاف دیگر نسخه های موجود در مارکت های اندرویدی اگر برنامه را از سرور های فارسروید دریافت نمایید می توانید اطلاعیه های مهم آب و هوایی را نیز دریافت کنید.

توانایی شخصی سازی تا سطوح بسیار بالا

کاربران برنامه Digital Clock and Weather Widget نه تنها به مجموعه ای از اطلاعات گوناگون دسترسی پیدا می کنند، بلکه می توانند ویجت را همان گونه که می خواهند شخصی سازی نمایند. کاربران قادر خواهند بود فونت ها را به آسانی تغییر داده و یا اینکه مشخص کنند چه اطلاعاتی در اختیارشان قرار داده شود. علاوه بر این باید اشاره کنیم که تنظیم میزان شدت شفافیت پس زمینه ویجت به شما و علاقه تان بستگی دارد.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Digital Clock and Weather Widget اندروید :

  • ویجتی هوشمندانه برای نمایش اطلاعات آب و هوایی و یک ساعت دیجیتال به صورت همزمان
  • ارائه اطلاعاتی نظیر شرایط فعلی آب و هوایی، پیش بینی هایی دقیق و یا کیفیت هوا
  • شخصی سازی ویجت در سطوح بسیار بالا
  • تنظیم اندازه ویجت متناسب با نیاز ها و اندازه صفحه نمایش اسمارت فون
  • نمایش اطلاعات سطح باتری
  • تنظیم قالب ساعت و تاریخ نمایش داده شده
  • تهیه نسخه پشتیبان از تمامی تنظیمات

اپلیکیشن Digital Clock and Weather Widget با بهره مندی از امکانات و قابلیت های گوناگون خود توسط توسعه دهنده اش به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه 3.99 دلاری منتشر و امتیاز 4.0 از 5.0 را به وسیله کاربران دریافت نموده است. شما عزیزان هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه پرمیوم این ویجت کاربردی را از سرور های پر سرعت وب سایت فارسروید دریافت نمایید.

 

Digital Clock and Weather Widget