Device Info – One Application, All Information. v2.8.9 – دریافت تمامی اطلاعات گوشی در یک اپلیکیشن جامع  
نسخه حرفه ای برنامه به ارزش 3.99 دلار 

گوشی های هوشمند کامپیوتر های کوچک اما پرقدرتی هستند که می توانند انواع قابلیت ها را در اختیار کاربرانشان قرار دهند و آن ها را به بسیاری از ویژگی های پیشرفته مجهز کنند. همانند تمام انواع کامپیوتر ها، گوشی های هوشمند هم اجزای بسیاری دارند که در کنار هم قرار گرفتن آن ها باعث ایجاد یک سیستم قدرتمند و کارآمد می شود. طبعا هر قدر اجزای یک سیستم قدرتمند تر باشند، سیستم هم قدرتمند تر می شود. به همین خاطر لازم است که کاربران پیش از خرید گوشی هوشمند اطلاعات کاملی از تمامی اجزای آن داشته باشند تا بتوانند بهتر و دقیق تر درباره قدرت سخت افزاری گوشی تصمیم بگیرند. اندروید به صورت پیش فرض این اطلاعات را در اختیار کاربران قرار نمی دهد اما با استفاده از برنامه ای که امروز در فارسروید معرفی می کنیم می توانید به تمامی این اطلاعات به صورت یکجا و با دقت بالا دسترسی داشته باشید. Device Info – One Application, All Information. عنوان یک اپلیکیشن برای دریافت اطلاعات کامل و جزئی از سخت افزار و نرم افزار گوشی هوشمند، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط Alpha Software Group توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. با استفاده از این برنامه می توانید به اطلاعاتی مثل جزئیات پردازنده، باتری، دمای قسمت های مختلف گوشی، تجهیزات شبکه، جزئيات دوربین، اطلاعات مربوط به صفحه نمایش،‌پردازنده گرافیگی و برنامه ها دسترسی داشته باشید. علاوه بر این ابزار های متعددی برای کاربرد های مختلف در برنامه وجود دارد. برای مثال با یک ابزار می توانید حافظه گوشی را برای پیدا کردن فایل های تکراری یا بزرگ اسکن کنید و با حذف آن ها، حافظه قابل توجهی را آزاد کنید. با یک ابزار دیگر می توانید برنامه ها را به طور کامل آنالیز کنید و اطلاعاتی مثل Target sdk, min sdk, app installer, native library را مشاهده کنید. قابلیت تست قسمت های مختلف گوشی مثل صفحه نمایش، دکمه ها، سنسور ها و …. نیز وجود دارد. قابلیت خروجی گرفتن از برنامه ها در قالب فایل نصبی یا آیکون برنامه ها نیز فراهم شده است.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Device Info – One Application, All Information. اندروید:

  • ارائه اطلاعات کامل و دقیق از سخت افزار گوشی شامل :‌ جزئیات پردازنده، باتری، دمای قسمت های مختلف گوشی، تجهیزات شبکه، جزئيات دوربین، اطلاعات مربوط به صفحه نمایش،‌پردازنده گرافیگی و …
  • ارائه جزئیات کامل از برنامه ها مثل Target sdk, min sdk, app installer, native library
  • امکان خروجی گرفتن از برنامه ها و آیکون ها
  • قابلیت تست قسمت های مختلف گوشی و سنجش کارایی صحیح آن ها
  • دارای ابزاری برای آنالیز و آزاد سازی حافظه

اپلیکیشن Device Info – One Application, All Information. یک ابزار جامع و کامل برای تست و ارزیابی گوشی است که با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته امتیاز عالی 4.5 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه حرفه ای این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

 

Device Info - One Application, All Information