Detective Story: Jack’s Case v2.1.41 + Mod – بازی ماجرایی “داستان کارآگاه: پرونده جک” اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (خرید رایگان) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Detective Story: Jack’s Case – داستان کارآگاه: پرونده جک نام یک بازی جنایی و معمایی از ژانر ماجراجویانه است که به صورت رایگان برای سیستم عامل اندروید توسعه داده و منتشر شده است. این بازی از سوی استودیوی مطرح و نام آشنای Azur Interactive Games Limited تهیه و عرضه شده است. پیش از این نیز آثار متعددی از این شرکت بازی سازی معروف در فارسروید خدمت شما معرفی کرده بودیم که عناوینی مثل Planet Commander ، Dark Days: Zombie Survival ، Destiny Warfare: Sci-Fi FPS ، Deadrite Hunt و Robot Warfare: Mech battle برخی از محبوب ترین آن ها می باشند. اما این بار در این مطلب از وب سایت فارسروید می خواهیم یک بازی متفاوت و خاص را از این استودیو خدمت شما دوستان معرفی کنیم. بازی که در یک سبک نوین از این استودیو منتشر شده است و عنوانی منحصر به فرد از این سازنده به شمار می رود. بازی مورد نظر ما Detective Story: Jack’s Case نام دارد که یک عنوان چندسبکی بسیار زیبا و تحسین آمیز است. این بازی سبک های مختلفی مثل فکری، پازلی، اشیاء مخفی (Hidden Objects)، معمایی و ماجراجویانه را در قالب یک بازی جنایی و داستانی گردآوری کرده است. نام کامل این بازی نیز Detective Story: Jack’s Case – Hidden objects می باشد و این عنوان نیز نشان می دهد که ماهیت اصلی آن در چه سبکی است. در بازی داستان کارآگاه: پرونده جک شما در نقش یک کارآگاه خصوصی هستید که به چالشی بسیار عجیب دعوت می شود! این بازی داستان بسیار شگفت انگیزی دارد و ماجرایی عجیب را که چندین سال قبل در شهر فیلادلفیا (واقع در ایالت پنسیلوانیا) رخ داده است روایت می کند.

 

Detective Story: Jack's Case - Hidden objects

 

طبق این داستان Detective Story: Jack’s Case – Hidden objects، یک روز زمانی که شخصیت اصلی بازی در دفتر کار خود مشغول انجام کارهای رایج و روزانه اش است یک بسته از مأمور پست تحویل می گیرد. داخل این بسته یک جعبه قفل شده وجود دارد. در همین حال که شخصیت اصلی ماجرا در حال بررسی جعبه است تلفن دفتر کار او زنگ می خورد و غریبه ای که خود را جک می نامد به او هشدار می دهد که فقط یک ساعت وقت دارد تا جان یک مرد را نجات دهد. این مرد غریبه می گوید همان جعبه تنها سرنخ شروع می باشد و اگر در این یک ساعت قادر به نجات آن مرد نباشد، آن مرد جانش را از دست می دهد. شخصیت اصلی بازی که شکه شده و از هیچ چیز خبر ندارد سراسیمه دست به کار شده و از سرنخ کوچکی که برای او ارسال شده است ماجرا را آغاز می کند. حالا شما باید به عنوان این کارآگاه، مهارت حرفه ای خود را به چالش کشیده و در یک داستان بسیار هیجان انگیز و جنایی، برای پیدا کردن سرنخ های بیشتر و در نتیجه پیدا کردن متهم و گروگان های او این پرونده را حل کنید. سبک اصلی بازی Detective Story: Jack’s Case – Hidden objects در سبک معمایی و اشیاء مخفی است. ده ها پازل و صحنه معمایی در این بازی در انتظار شما هستند. تعداد زیادی ماجرای حل نشده در این بازی وجود دارد که برای کشف حقایق آن ها باید با دقت و تمرکز بالایی همه سرنخ ها را بررسی کنید. آیا می توانید ماجرای پنهان این پرونده مرموز را پیدا و حل کنید؟ آیا می توانید متوجه شوید جک کیست و چه هدفی را دنبال می کند؟ اگر می خواهید پاسخ این سؤالات را پیدا کنید باید نسخه کامل این بازی را از سرورهای فارسروید دانلود کرده و آن را روی دستگاه خود نصب کنید و سعی کنید به یک کارآگاه واقعی تبدیل شوید! باید گفت که بازی زیبا و جنجالی Detective Story: Jack’s Case – Hidden objects تا به امروز از مرز 1 میلیون دانلود عبور کرده و امتیاز 4.4 از 5.0 را نیز کسب کرده است.

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.dieselpuppet.detectivestory را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.