Dark Droid – Amoled 4K Wallpapers v3.0.0 – اپلیکیشن مجموعه والپیپر 4K صفحات امولد اندروید!
نسخه خریداری شده + کامل برنامه به قیمت 1.99 دلار

Dark Droid – Amoled 4K Wallpapers عنوان یک اپلیکیشن مجموعه والپیپر 4K صفحات امولد اندرویدی است که توسط Lazy Wolf توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. استفاده از والپیپر ها یکی رایج ترین راه های ممکن برای ایجاد تغییرات در اینترفیس صفحه نمایش به شمار می رود. به طور معمول کاربران می توانند از هر نوع تصویری به عنوان والپیپر استفاده کرده و نمایشگر گوشی هوشمند شان را شخصی سازی نمایند. اما یک نکته ای که در هنگام انتخاب والپیپر ها باید به آن توجه داشت، نمایشگر های امولد می باشد! امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی حتی بسیاری از گوشی های میانرده و یا حتی رده پایین بازار از صفحات نمایش امولد و سوپر امولد استفاده می کنند. دلیل استفاده زیاد از این نوع نمایشگر ها کیفیت بسیار بالا و ارائه رنگ ها در طیفی کامل است. با تمامی این تفاسیر صفحات امولد نه تنها تصاویری با کیفیت را به نمایش می گذارند بلکه می توانند در صرفه جویی مصرف باتری نیز به ما کمک کنند! شیوه پردازش و نمایش تصاویر در این صفحات نمایش به گونه ای است که پیکسل های تاریک تا حدودی نزدیک به صفر درصد از مصرف باتری را به خود اختصاص می دهند؛ با توجه به این موضوع هر چه قدر این پیکسل ها بیشتر باشد و ما از والپیپر های تیره استفاده کنیم، پس مصرف باتری نیز کاهش پیدا می کند. همون موضوع باعث شده است تا به کنون نرم افزار های زیادی در این زمینه منتشر شوند. اپلیکیشن هایی که تلاش می کنند والپیپر های تیره و جذاب را در اختیار ما بگذارند. یکی از بهترین برنامه های موجود در این زمینه Dark Droid – Amoled 4K Wallpapers می باشد که به کمک آن قادر خواهید بود در کوتاه ترین زمان ممکن به صد ها والپیپر متنوع دسترسی داشته باشید.

Dark Droid – Amoled 4K Wallpapers بهترین برنامه دسترسی به والپیپر های اختصاصی صفحات امولد

کاربران اندرویدی در نرم افزار Dark Droid – Amoled 4K Wallpapers می توانند بدون هیچ گونه محدودیتی به مجموعه ای از صد ها تصویر زمینه متنوع تیره دسترسی داشته باشند. تیره بودن این والپیپر ها اجازه می دهد که صفحات امولد در مصرف باتری صرفه جویی کرده و در دراز مدت هیچ گونه مشکلی برای دیگر قطعات سخت افزاری به وجود نیاید! نکته ای که در بررسی اولیه این تصاویر توجه ما را به خودش جلب می کند، کیفیت بسیار بالای آن ها می باشد. گرچه بخش زیادی از این والپیپر ها را رنگ های تیره تشکیل داده اند، اما کیفیت فوق العاده بالایی داشته و از حداکثر توانایی صفحه نمایش استفاده می کنند.

دسته بندی والپیپر ها در گروه های مختلف

نرم افزار های ارائه دهنده والپیپر بسیاری در مارکت اندروید دیده می شوند که متاسفانه تصاویر زمینه را به صورت در هم و بدون هیچ گونه دسته بندی خاصی در اختیار کاربرانشان قرار می دهند! بر خلاف تمامی این استارت اپ ها، تمامی والپیپر های موجود در Dark Droid – Amoled 4K Wallpapers، در گروه های خاص خود قرار داده شده و می توانید با دقت بسیار بالایی به جست و جوی تصویر زمینه مورد علاقه تان بپردازید. هم چنین باید بدانید که برای استفاده از والپیپر هیچ گونه نیازی به دانلود آن به صورت دائمی نیست؛ بلکه تنها کافی است در محیط استارت اپ گزینه تعیین شده را یک بار لمس کنید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Dark Droid – Amoled 4K Wallpapers اندروید :

  • دسترسی به مجموعه ای از تصاویر زمینه اختصاصی نمایشگر های امولد
  • کیفیت بسیار بالا و 4K والپیپر ها
  • دسته بندی تمامی تصاویر زمینه در گروه هایی گوناگون و متنوع
  • والپیپر هایی مناسب برای نمایشگر های در سایز های گوناگون
  • فعال سازی والپیپر بدون نیاز به دانلود آن
  • به روز رسانی های مداوم در بازه های زمانی کوتاه

اپلیکیشن Dark Droid – Amoled 4K Wallpapers با بهره مندی از امکانات و مجموعه قابلیت های خاص خود توسط توسعه دهنده اش با قیمت 1.99 دلار در گوگل پلی منتشر و امتیاز 4.5 از 5.0 را به وسیله کاربران دریافت نموده است. هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه خریداری شده این اپ پر طرفدار را از سرور های مستقیم و پر سرعت وب سایت فارسروید دریافت کنید.

 

Dark Droid - Amoled 4K Wallpapers