Daff Moon Phase v2.99.1 – اپلیکیشن جامع و کامل ماه و سیارات مهم منظومه شمسی
نسخه پرداخت شده و کامل برنامه

ماه تنها قمر کره زمین و بزرگترین شیء تابناک در آسمان شب است. همین مسئله باعث شده است که ماه اهمیت بسیاری برای انسان ها داشته باشد. انسان ها همواره به ماه به عنوان یک موجود والا نگاه می کرده اند و آن را در افسانه ها و ادیان خود دخالت داده و برایش شخصیتی انسانی ساخته اند. روشنایی ماه، حاصل از انعکاس روشنایی خورشید است، به همین خاطر تنها قسمتی از آن که نور خورشید را دریافت می کند، از زمین قابل مشاهده است و قسمت های دیگر آن همواره تاریک و دور از دسترس انسان است. با توجه به گردش ماه به دور خورشید و همچنین تغییر سایه زمین روی ماه، همواره میزان قسمت روشن ماه در حال تغییر است. این تغییرات نظم خاصی دارند و همین باعث شده است که تقویم های مختلفی بر اساس شکل ماه و میزان قسمت روشن آن، ایجاد شود. به هر شکلی که ماه در هنگام روشنایی دارد، یک فاز گفته می شود. فاز های ماه در گذشته در ستاره شناسی، طالع بینی و ادیان بسیار مهم بوده اند و این اهمیت هنوز برای بسیاری از انسان ها برقرار است. برای مثال عکاسان، برای عکس برداری از آسمان شب، نیاز به دانستن فاز ماه برای هر روز دارند. خوشبختانه دیگر لازم نیست که به صورت تجربی فاز ماه را بسنجیم و ابزار های بسیار خوبی برای این کار به وجود آمده است که اطلاعات جامعی درباره ماه در اختیار ما قرار می دهند. امروز با یکی از این ابزار ها در خدمت شما هستیم. Daff Moon Phase عنوان یک اپلیکیشن برای دریافت اطلاعات کامل و دقیق از ماه و فاز های مختلف آن، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط Evgeny Fedorischenko توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه فاز فعلی ماه، فاز ماه برای هر ماه و سایر اطلاعات دقیق در مورد ماه، خورشید و سیارات مهم را در اختیار کاربرانش قرار می دهند. یک تقویم کامل هم دارد که با آن می توانید به درک کاملی از وضعیت آینده ماه برسید. برای دسترسی ساده تر به اطلاعات ویجت های مختلفی هم در برنامه گنجانده شده است.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Daff Moon Phase اندروید:

  • فاز و سن فعلی ماه
  • گره معابر ماه
  • تقویم فاز های ماه و طلوع و غروب برای هر ماه
  • ارائه اطلاعات کامل درباره ماه و خوشید گرفتی با تجسم
  • طول روز، زمان طلوع و غروب، علائم زودیاک، زمان انتقال، ارتفاع و آزیموت ماه، خورشید، عطارد، زهره، مریخ، مشتری، زحل، اورانوس، نپتون، پلوتون.
  • اطلاعات مربوط به ساعتهای طلایی و آبی برای هر روز
  • دارای ویجت های مختلف برای هوم اسکرین اندروید
  • امکان تنظیم اعلان درباره برخی از رویدادهای آتی (طلوع آفتاب، ماه کامل و غیره)

اپلیکیشن Daff Moon Phase ابزاری کامل و دقیق برای همه علاقه مندان به ماه است که با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته امتیاز عالی 4.8 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه فول این برنامه، همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

 

Daff Moon Phase