Signals, Auto Analysis, Alert – Crypto Pump Finder v4.3.0 – اپلیکیشن دستیار معاملاتی ارز های دیجیتال مخصوص اندروید
نسخه حرفه ای و کامل برنامه به ارزش 149.99 دلار تقدیم شما عزیزان

Signals, Auto Analysis, Alert – Crypto Pump Finder عنوان یک اپلیکیشن دستیار معاملاتی ارز های دیجیتال می باشد که توسط Radian RGC توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. با رشد بی سابقه بیت کوین در روز های گذشته شاهد هجوم مردم به سمت ارز های دیجیتال هستیم. بسیاری از افراد تصور می کنند که ورود به این بازار معاملاتی نیازمند تجربه و دانش خاصی نیست که همین موضوع نیز باعث می شود در مدت زمانی بسیار کوتاه سرمایه خود را از دست بدهند. با این وجود افرادی هستند که در زمانی کوتاه توانسته است با معامله رمز ارز ها به ثروت هنگفتی برسند. برای پیشرفت در این بازار معاملاتی باید چندین فاکتور خاص را در نظر گرفت و ابزار گوناگون برای پیشرفت استفاده کرد. شما می توانید مجموعه ای از ابزار را در سیستم عامل های مختلف مشاهده کنید؛ اما اپ هایی که در این زمینه در اختیار کاربران اندرویدی قرار داده می شود بسیار جذاب تر هستند! Signals, Auto Analysis, Alert – Crypto Pump Finder کریپتو پمپ فایندر دقیقا همان چیزی است که درصد رشد شما را در بازار ارز های دیجیتال افزایش می دهد. بر خلاف دیگر استارت اپ ها، در این برنامه تجزیه و تحلیل فنی به هیچ عنوان زمانبر نبوده و هر اطلاعاتی که نیاز داشته باشید ظرف چند ثانیه در اختیارتان قرار داده می شود.

Crypto Pump Finder آنالیزگر خودکار و هوشمند رمز ارز ها در اندروید

یکی از اصلی ترین قابلیت های کریپتو پمپ فایندر که استفاده از آن را بسیار خاص تر می کند ارائه آنالیز های خودکار و پیشنهادات خرید هوشمندانه می باشد. در همین لحظه که در حال نوشتن این متن هستیم نرم افزار فوق خرید بیش از 15 توکن و رمز ارز را پیشنهاد می دهد؛ در مجموع، تمامی آن ها در ساعات آینده بیش از 301 درصد رشد می کنند! این سیستم پیشرفته حتی به مبتدی ترین کاربران نیز در تصمیم گیری کمک کرده و اجازه می دهد در کنار یادگیری به درآمدی معقول از بازار جهانی ارز های دیجیتال برسید. نمودار های ارائه شده در این برنامه بر پایه شاخص های مختلف نظیر SMA7، SMA25، SMA99 و …. نمایش داده می شوند که با توجه به توانایی و دانش خود می توانید از هر کدامشان نهایت بهره را ببرید. 6 فریم زمانی مختلف برای تمامی کاربران در دسترس می باشد که استفاده از آن ها به اهداف و خواسته هایتان در ترید های صورت گرفته بستگی دارد.

کریپتو پمپ فایندر نظارت گر 24 ساعته ارز های دیجیتال

اگر شکارچی هستید CPF (Crypto Pump Finder) اسلحه شما است! این ابزار تجزیه و تحلیل حرفه ای به صورت 24 ساعته بدون هیچ گونه وقفه ای بازار ارز های دیجیتال را زیر نظر می گیرد تا در صورت بروز هر گونه تغییر در نمودار ها شما را مطلع سازد. همان طور که در توضیحات فوق نیز اشاره کردیم علاوه بر ارائه پیشنهادات و پیشبینی رشد ارز ها خواهید توانست آلارم هایی برای هر کدام از رمز ارز ها ایجاد کنید. این هشدار ها در صورت تشکیل نمودار دلخواه تان فعال شده و کمک می کنند از تغییر مورد نظرتان مطلع شوید. چنین ویژگی خاصی نه تنها کمک می کند که به سود دلخواهی برسید بلکه از بروز هر گونه خطایی در معاملات جلوگیری می نماید.

Market pulse ارائه دیدی کلی از تغییرات ارز های دیجیتال

طبق توضیحات گذشته حتما می دانید که نمودار ارز ها در 6 فریم زمانی مختلف در اختیار شما قرار داده می شوند. اگر بخواهید تغییرات کلی افزایش ارزش و یا کاهش ارزش ارز ها را در هر فریم به صورت جداگانه، فقط مشاهده کنید بسیار زمانبر است. Market pulse به شما کمک می کند که تغییر ارزش رمز ارز ها را در فریم های زمانی مختلف تنها در یک صفحه واحد مشاهده کرده و بهترین تصمیم را پیش از خرید و یا فروش بگیرید. علاوه بر این سیستم هوشمند به صورت خودکار تمامی شبکه های اجتماعی و خبرگزاری ها را زیر نظر می گیرد تا جدید ترین اخبار حوزه ارز های دیجیتال را در اختیار کاربرانش قرار دهید. اخبار ارائه شده توسط Crypto Pump Finder خبر های معمولی نبوده و قطعا بازنشر آن ها تاثیری خاص بر ارزش رمز ارز هدف می گذارد.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Signals, Auto Analysis, Alert – Crypto Pump Finder اندروید :

  • تجزیه و تحلیل فنی ارز های دیجیتال برای تصمیم گیری هر چه صحیح تر
  • ارائه پیشنهاداتی خاص برای خرید و فروش رمز ارز های مختلف
  • مشاهده نمودار ها در 6 فریم زمانی متنوع و گوناگون
  • اندیکاتور های Moving Averages، ایچی موکا، گلدن کراس، MACD و RSI
  • نمایش حجم خرید و فروش در هر بازه زمانی
  • نمایش تغییرات ناگهانی در بازار ارز های دیجیتال
  • تنظیم آلارم ها برای مطلع شدن از هر تغییری در بازار
  • مشاهده لحظه ای افزایش و یا کاهش ارزش ارز ها
  • زیر نظر گرفتن 24 ساعته بازار ارز های دیجیتال
  • ارائه اخباری دقیق از بازار رمز ارز ها در دل برنامه اندروید

اپلیکیشن Signals, Auto Analysis, Alert – Crypto Pump Finder با مجموعه امکانات و قابلیت های خاص خود در زمینه معامله رمز ارز ها یکی از بهترین گزینه های موجود برای افزایش سود دهی در معاملات می باشد. با این وجود نرم افزار فوق توانسته است توجه هزاران کاربر اندرویدی را جلب کرده و امتیاز 4.1 از 5.0 را توسط آن ها دریافت نماید. هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه حرفه ای آن را بدون هیچ گونه محدودیتی در امکانات ذکر شده از وب سایت فارسروید دریافت کنید.

 

Signals, Auto Analysis, Alert - Crypto Pump Finder