Creepy Vision v1.58 + Mod – بازی آرکید و داستانی “وهم و خیال ترسناک” اندروید همراه دیتا + تریلر
نسخه معمولی + نسخه مود (آنلاک شده) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Creepy Vision – وهم و خیال ترسناک بازی داستانی و هیجان انگیزی در سبک بازی های ترسناک از دسته آرکید می باشد که از سوی استودیوی روسی Orange Valley Production تولید شده و به صورت رایگان عرضه شده است که نسخه محدود آن می باشد و بازیکنان برای در اختیار داشتن نسخه کامل بازی باید نسخه پولی آن را از داخل خود بازی خریداری کنند اما شما می توانید برای اولین بار در ایران این بازی را به صورت آنلاک شده از فارسروید دانلود کرده و از نسخه بدون محدودیت آن لذت ببرید. Creepy Vision همانطور که گفته شد و همان گونه که از نام و عنوانش پیداست یک بازی ترسناک از سبک بازی های Psychological horror یا وحشت روانشناختی می باشد و ماجرایی خیالی و وحشتناک را از یک دنیای متفاوت روایت می کند. داستان و رخدادهای این بازی کاملاً شبیه به وهم و خیال های غیرطبیعی هستند و بیشتر به کابوس های غیرعادی شباهت دارند. در Creepy Vision شما در نقش شخصیت اصلی (Kim) بازی هستید که شخصی درون گرا و افسرده است. این شخص با تفکرات عجیب و ترسناک برای خودش یک زندان خیالی ساخته و نمی تواند تفاوت واقعیت را از خیال کشف کند. به همین خاطر او در یک دنیای عجیب و غریب گیر افتاده و یک ترس روانی را تجربه می کند. او در یک بُعد تاریک و وهم آلود گیر افتاده است. جایی که موجوداتی عروسکی که به جای سر یک تلویزیون روی بدن آن ها قرار دارد تصمیم به شکار شخصیت اصلی بازی دارند. این موجودات عجیب درواقع همگی ساخته های ذهن Kim می باشند و تا زمانی که او راه دقیقی برای فرار از آن ها پیدا نکند در این دنیای خودساخته و عجیب و غریب زندانی است و ترس را به صورت مدام تجربه خواهد کرد.

 

Creepy Vision

 

شما در بازی Creepy Vision باید به کیم کمک کنید تا از این دنیای خیالی و ترسناک فرار کند. شما باید گذشته این شخص را مرور کرده و رازهای پنهان آن را کشف کنید و متوجه شوید که مشکلات روان شناختی کیم از کجا نشأت می گیرد. نکته فوق العاده جالب بازی Creepy Vision این است که هر بازیکن با توجه به دیدگاه، تصمیمات و انتخاب هایی که در بازی دارد یک خط داستانی خاص را دنبال می کند و ممکن است نتیجه نهایی را دستخوش تغییرات جالبی کند. نقطه عطف طراحی این بازی روی صداگذاری ها و افکت های صوتی بسیار خاص و البته ترسناک آن است! اگر به صداهای بلند و ترس های صوتی علاقه ندارید بهتر است بازی را با صدای کم انجام دهید. بازی Creepy Vision همچنین دارای جامپ اسکرهای بسیار هیجان انگیز و وحشتناکی است. گیم پلی بازی از نمای اول شخص است و شما می توانید از دید مستقیم شخصیت اصلی بازی به مکان های مختلف بروید. شما در یک آپارتمان بزرگ گیر افتاده اید و شخصیت های منفی که عروسک های چوبی با سری تلویزیونی هستند در راهروهای این خانه به دنبال شما می باشند. اگر با آن ها برخورد کردید فرار کنید و زیر تخت یا دیگر مکان ها پنهان شوید تا نتوانند شما را پیدا کنند. این بازی همچنین پازل های متفاوت و جالبی نیز در طول مراحل دارد که انجام آن ها شما را به بخش های بعدی بازی راهنمایی خواهد کرد. Creepy Vision تجربه ای جالب از یک بازی ترسناک آرکید است که با ایده ای متفاوت عرضه شده تا بتواند علاقه مندان به بازی های ماجرایی و مهیج را جذب کند. می توانید ویدئوی تریلر بازی را مشاهده کنید تا با سبک این بازی بیشتر آشنا شوید و سپس در صورت تمایل نسخه رایگان یا مود شده آن را به صورت تست شده از فارسروید دانلود کنید.

تغییرات نسخه ی v1.58 :

* برطرف سازی مشکل اجرای بازی
* برطرف سازی باگ های جزئی
* بهبود عملکرد و بهینه سازی

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.OrangeValley.F20 را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.