Counter Terrorist Agency – سازمان مبارزه با تروریست عنوان یک بازی در ژانر استراتژیک است که توسط استودیو بازی سازی Games Operators S.A با قیمت 4.99 دلار برای دستگاه های اندروید منتشر شده است. این استودیو که یکی از استودیو های موفق بازی سازی می باشد تاکنون تجربه ساخت بازی های موفقی چون 911 Operator را در کارنامه بازی سازی خود داشته است. Counter Terrorist Agency هم یکی دیگر از بازی های موفق این استودیو بازی سازی است که توانسته با یک گیم پلی جذاب و سرگرم کننده تجربه بی نظیری را ارائه کند. این بازی ترکیبی از مدیریت منابع، شبیه سازی، و استراتژی لحظه ای است. همانطور که احتمالاً‌ از نامش حدس زده اید، در بازی Counter Terrorist Agency، شما به عنوان عضوی از یک سازمان مبارزه با تروریست نقش آفرینی می کنید و باید با استفاده از مدیریت منابع اطلاعاتی ای که به دست می آورید سعی کنید گروه های تروریستی را متوقف کنید. تروریست ها می توانند از هر فرقه و مذهبی باشند و بعضی از آنها می توانند بسیار افراطی باشند. شما باید بتوانید با استفاده از تکنیک های مدرن نفوذ به شبکه تروریستی آنها نفوذ کرده و ماموریت های خودتان را به انجام برسانید. برای نفوذ کردن به شبکه های تروریستی در ابتدا باید با استفاده از خواندن ایمیل ها، اس ام اس ها، مکالمات تلفنی، مکالمات اینترنتی، و در مجموع با بررسی همه جانبه کانال های ارتباطی تروریستی سعی کنید عوامل اصلی تروریستی را پیدا کنید و روی آنها جاسوسی کنید.

 

Counter Terrorist Agency

 

در این بین باید برخی از تصمیمات سخت را هم در بازی Counter Terrorist Agency اتخاذ کنید و باید سریعاً این تصمیمات را اجرا کنید. استراتژی های زیادی برای تصمیم گیری در این بازی وجود دارد و شما می توانید استراتژی های خودتان را اعمال کنید و نبرد های شبیه سازی شده آنها را تجربه کنید. به طور مثال می توانید از مظنونین بازجویی کنید و حتی آنها را شکنجه کنید یا اینکه از در دوستی وارد شوید و به آنها نزدیک شوید. اینکه چه کسی مورد بازجویی قرار بگیرید از اهمیت بالایی برخوردار است و شما نباید تحت هیچ شرایطی وقت و هزینه سازمان را هدر دهید. شما باید بسیار حرفه ای و زیرکانه عمل کنید و سعی کنید قصد و نیت تروریست ها را کشف کرده و قبل از اینکه همه چیز دیر شود مانع کار آنها شوید. آنها می توانند در اروپا، ایالات متحده، و یا هر جای دیگری مخفی شده باشند و آماده حملات بسیار خطرناکی باشند. با به انجام رساندن موفق ماموریت هایتان می توانید امتیاز کسب کنید و در ادامه از این امتیاز ها برای به دست آوردن مهارت های جدید و پیشرفت در سازمان استفاده کنید. هرچه مهارت های جدید بیشتری به دست بیاورید برای سازمان مهم تر می شوید و می توانید ماموریت هایتان را بهتر انجام دهید و با تروریست ها مبارزه کنید. Counter Terrorist Agency توانسته امتیاز عالی 4.4 از 5.0 را در مارکت اندروید به خود اختصاص دهد و تیم فارسروید قصد دارد نسخه نهایی و خریداری شده این بازی را به صورت تست شده و کاملاً رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دهد. در انتهای همین مطلب می توانید نسخه اصلی این بازی را به همراه فایل دیتا از سرور های ما دانلود کنید و از اجرای آن لذت ببرید!

تغییرات نسخه v1.6 :

* انتشار اولین نسخه بازی برای اندروید

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی:

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب نمایید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج سازید. پوشه ی com.gameops.cta را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.