Coin Market: Bitcoin Prices , Ethereum Charts, ICO v1.22.8 برنامه دریافت قیمت بیت کوین، اتریوم و دیگر ارز های دیجیتال در اندروید
نسخه حرفه ای و کامل برنامه          

در سال های اخیر ارز جدیدی به معادلات اقتصادی جهان اضافه شد که خیلی سریع پیشرفت کرده و جهانی شد. ارز دیجیتال بیت کوین زمان زیادی نیست که ابداع و منتشر شده است اما در همین زمان کم توانسته است به عنوان یک ارز با ارزش و اعتبار بالا، جایگاه خود را تثبیت کند. در یک دهه گذشته ارز های دیجیتال یکی از مهم ترین وقایع در اقتصاد جهان بودند. این ارز ها زیر نظر هیچ دولتی نیستند و انتقال آن ها کاملا امن و مخفی صورت می گیرید. بیت کوین معروف ترین و با اعتبار ترین ارز جهانی است که به دلیل جهش های فوق العاده ای که در قیمت آن وجود داشت، به سرعت به با ارزش ترین پول جهان تبدیل شد و حالا خیلی ها برای به دست آوردنش شبانه روز تلاش می کنند. علاوه بر بیت کوین ارز های دیجیتال بسیاری وجود دارد که به دلیل ارزش پایین، معمولا توجه زیادی به آن ها نمی شود. ارز های دیجیتال حوزه ای جدید در تکنولوژی و معاملات مالی است که میلیون ها نفر از سراسر جهان را به خود جذب کرده است. ارز های دیجیتال معمولا برای خرید کردن قابل استفاده نیستند و باید حتما به یک ارز رایج تبدیل شوند. به همین دلیل برای کسانی که با این ارز ها کار می کنند، دنبال کردن لحظه ای قیمت ارز های دیجیتال بسیار مهم است. افرادی هم هستند که کارشان خرید و فروش ارز های دیجیتال است و همواره باید از آخرین اخبار و قیمت ها مطلع باشند تا بتوانند بیشترین سود ممکن را کسب نمایند. اگر شما هم از این گونه افراد هستید و به چنین اطلاعاتی نیاز دارید، برنامه ای که امروز در فارسروید معرفی می کنیم را از دست ندهید. Coin Market: Bitcoin Prices , Ethereum Charts, ICO عنوان یک اپلیکیشن برای دریافت اخبار و آخرین قیمت ها از بازار ارز های دیجیتال از منابع موثق و مطمئن، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Crypto Lab توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه از اکثر ارز های دیجیتال پشتیبانی می کند و آخرین قیمت آن ها را به صورت لحظه ای دریافت کرده و با استفاده از چارت ها نمایش می دهد. علاوه بر این تاریخچه کاملی از قیمت هر یک از ارز ها و نرخ تبدیل آن ها به پول های رایج مملکتی نیز در دسترس است. می توانید این برنامه را تنظیم کنید تا در صورت رسیدن قیمت ارز دلخواه به یک میزان خاص به شما هشدار دهد یا این که هر روز با تغییرات قیمت با نوتیفیکیشن شما را با خبر نماید تا همیشه از آخرین اخبار و اطلاعات با خبر باشید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Coin Market: Bitcoin Prices , Ethereum Charts, ICO اندروید:

  • پشتیبانی از بیش از ۲۰۰۰ نرخ ارز دیجیتال
  • نمایش رفتار و تغییرات قیمت با نمودار ها
  • دریافت و نمایش آخرین قیمت ها از منابع موثق
  • اعلام قیمت با نوتیفیکیشن
  • امکان تنظیم آلارم برای رسیدن ارز دیجیتال به یک قیمت خاص
  • نمایش تاریخچه قیمت ارز ها
  • تبدیل ارز های دیجیتال به پول های رایج کشور ها
  • نمایش اخبار مربوط به ارز های دیجیتال

اپلیکیشن Coin Market: Bitcoin Prices , Ethereum Charts, ICO ابزاری لازم و ضروری برای تمامی کسانی است که در بازار ارز های دیجیتال فعالیت می کنند و می خواهند همواره اولین نفری باشند که از تغییرات مطلع می شود. این برنامه با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز عالی 4.5 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه حرفه ای این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

 

Coin Market