Clash Mini v1.2592.6 – بازی استراتژیکی و رقابتی “کلش مینی” برای اندروید
عنوانی سرگرم کننده و مهیج از استودیوی Supercell
تست شده با اجرای آنلاین

Clash Mini – کلش مینی یکی دیگر از بازی های استودیوی معروف و مطرح Supercell در سبک استراتژیکی و یکی دیگر از عناوین منتشر شده از فرانچایز Clash Universe و زیرمجموعه بازی Clash of Clans و Clash Royale است که نسخه جهانی آن بعد از مدت ها و در سکوت خبری در نوامبر 2021 منتشر شد و برای دستگاه های اندرویدی و iOS در دسترس قرار گرفت. فارسروید بعد از بررسی های مختلف اقدام به انتشار نسخه تست شده این بازی برای شما عزیزان کرده است. همانطور که می دانیم، استودیوی Supercell طی سال های 2020 و 2021 بعد از سال ها اقدام به معرفی چند بازی از جمله Clash Quest و Clash Mini کرد و طبق قولی که داد، قرار شد تا این بازی ها را به نوبت معرفی و منتشر کند. حالا بعد از Clash Quest نوبت به Clash Mini رسیده تا به جمع دیگر بازی های این استودیو اضافه شود. بازی کلش مینی ماهیتی بسیار شبیه به بازی کلش رویال دارد و المان های متعددی از دیگر بازی های این استودیو مثل کلش آف کلنز در این بازی دیده می شود که احتمالاً شخصیت ها و قهرمانان مهم ترین این موارد هستند. کلش مینی یک بازی کاملاً استراتژیکی و تاکتیکال است که اگرچه سبک نسبتاً جدیدی دارد، اما رویکرد کلی آن به بازی های قبلی به ویژه کلش رویال شباهت زیادی دارد. مثل تمام بازی های مشابه Supercell ، بازی کلش مینی هم یک بازی ساده اما در عین حال رقابتی است. سازنده بازی می گوید یادگیری روند این بازی بسیار ساده است اما کسب موفقیت در آن مسئله ای چالش برانگیز برای بازیکنان است.

 

Clash Mini

 

با شروع بازی Clash Mini می توانید در بخش آموزشی روند کلی بازی را یاد بگیرید. بعد از گذراندن این بخش می توانید به قسمت اصلی یعنی رقابت های آنلاین بروید و با دیگر بازیکنان به صورت اینترنتی بازی کنید. با پیشرفت در بازی و کسب امتیاز و پول می توانید قهرمانان خود را ارتقاء داده و سعی کنید تیم قوی تری بسازید. امکانات، ویژگی ها، المان ها و از همه مهمتر قهرمانان متنوعی از جمله Barbarian King , Archer Queen و Shield Maiden در این بازی وجود دارند که هر کدام مهارت ها و خصوصیت های منحصر به فردی دارند. در بازی Clash Mini کسی برنده است که بتواند به بهترین شکل ممکن از نیروهای خود استفاده کند و برای این مورد شما می بایست از قوه استراتژیکی خود نهایت استفاده را ببرید و از تاکتیک های مخصوص در نبردها استفاده کنید. در غیر این صورت خیلی راحت بازی را به حریف واگذار خواهید کرد. هر رقابت شامل یک نبرد تن به تن کمتر از 5 دقیقه است و شما در این فرصت می بایست نیروهای رقیب را از بین ببرید تا برنده بازی باشید. شما در طول هر نبرد می توانید بنا به انتخاب و تصمیماتتان اقدام به ارتقاء دادن نیروها و مدیریت آن ها کنید. بازی کلش مینی با سبکی مشابه بازی های قبلی و گرافیک سه بعدی خود در کنار طراحی های فانتزی و رنگارنگ، همان حس و حال جذاب مجموعه بازی های Clash را برایتان فراهم سازی کرده است. برای تجربه این بازی زیبا و رقابتی می توانید همین حالا از طریق لینک های مستقیم فارسروید اقدام به دریافت آخرین نسخه بازی کلش مینی کنید.

نکات تکمیلی:

  1. بازی به صورت آنلاین اجرا می شود و امکان اجرای آن به صورت آفلاین وجود ندارد.
  2. در حال حاضر سرورهای بازی بدون نیاز به تغییر IP برای کاربران ایرانی در دسترس است ؛ اما اگر موفق به ورود به بازی نشدید اینترنت خود را تغییر داده و اگر باز هم مشکل حل نشد قبل از اجرای بازی IP خودتان را تغییر دهید.
  3. هیچ نسخه مود یا هک شده ای برای این بازی وجود ندارد.