Citra Emulator va5ec92f  – اجرای بازی های Nintendo 3DS روی اندروید
نسخه پرمیوم و کامل برنامه تقدیم به شما 

در حال حاضر بازی های ویدئویی یکی از سرگرمی های اصلی انسان ها در سنین مختلف هستند. صنعت بازی های ویدئویی در چند دهه گذشته یکی از پر سود ترین صنایع سرگرمی بوده و میلیارد ها دلار گردش مالی داشته است. در صنعت بازی ها ویدئویی تا به حال کنسول های بسیاری از طرف کمپانی های مختلف عرضه شده است. نینتندو همواره در زمینه عرضه بازی و کنسول یکی از پیشرو ترین ها بوده و برخی از مدل های کنسول آن، توانسته اند رکورد های تاریخی را جا به جا کنند. یکی از این کنسول ها Nintendo 3DS است که در سال 2010 به صورت رسمی به بازار عرضه شد. این کنسول به دلیل ارائه تجربه بازی سه بعدی (بدون نیاز به زدن عینک مخصوص) در نوع خود بی نظیر بود و تقریبا هیچ رقیبی نداشت. بازی های مختلفی برای این کنسول خارق العاده عرضه شد و تا مدت ها به عنوان یکی از کنسول های موفق نینتندو از آن یاد می شد. اگر از علاقه مندان به این کنسول و بازی های آن بوده یا هستید،‌ برنامه ای که امروز در فارسروید معرفی می کنیم را نباید از دست بدهید. Citra Emulator عنوان یک اپلیکیشن برای اجرای بازی های کنسول Nintendo 3DS روی گوشی، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط Citra Emulator توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. این شبیه ساز به بهترین وجه و با بالاترین کیفیت می تواند بازی ها را اجرا کرده و تجربه ای کامل از بازی های این کنسول را برای کاربر ایجاد نماید. برای این که راحت تر بازی کنید، می توانید گیم پد خود را به گوشی متصل کرده و از آن برای کنترل بازی استفاده نمایید. توجه داشته باشید که این برنامه به صورت پیش فرض هیچ بازی ای در خود ندارد و شما باید بازی ها را دانلود کرده و به آن اضافه نمایید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Citra Emulator اندروید:

  • ارائه تجربه ای کامل و بی نظیر از بازی های Nintendo 3DS روی اندروید
  • سازگاری با صدها بازی Nintendo 3DS
  • گرافیک پیشرفته با وضوح بالا و فیلتر های مختلف (این ویژگی روی دستگاه های رده بالا فعال می شود و به سخت افزار قدرتمندی نیاز دارد)
  • پشتیبانی از ویژگی های مختلف Nintendo 3DS مانند دوربین، میکروفون و کنترل حرکتی
  • پشتیبانی از گیم پد های اکسترنال
  • روند ساده اضافه کردن بازی ها و اجرای آن ها
  • ذخیره مراحل بازی و ادامه بازی از مرحله باقی مانده

اپلیکیشن Citra Emulator به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده اما برخی از ویژگی های آن مثل حالت تاریک، فیلتر های اضافی و … قفل است و باید با پرداخت درون برنامه ای آن ها را فعال کرد. به همین خاطر نسخه پرمیوم و کامل این برنامه را برای شما آماده کرده ایم و هم اکنون می توانید آن را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

 

Citra Emulator