Charterstone: Digital Edition v1.1.6 – بازی تخته ای و سرگرم کننده ای “منشور” برای اندروید
نسخه خریداری شده و کامل بازی با قیمت 9.49 دلار تقدیم به شما
تست شده با اجرای آفلاین

Charterstone: Digital Edition – منشور: نسخه دیجیتالی یک بازی کلاسیک و جذاب در سبک تخته ای می باشد که به وسیله استودیوی Acram Digital توسعه داده شده است. این بازی در حقیقت نسخه دیجیتالی یا ویدئویی یک بازی تخته ای به همین نام می باشد. فارسروید مفتخرانه اعلام می دارد که همزمان با قرارگیری این بازی در گوگل پلی برای فروش، نسخه خریداری شده و تست شده آن را تهیه و برای شما عزیزان آماده سازی کرده است تا به عنوان اولین وب سایت ایرانی منتشرکننده بازی Charterstone: Digital Edition شناخته شود. این بازی ابتدا از طریق فروشگاه اسنیم برای کامپیوترهای خانگی عرضه شد و سپس نسخه موبایلی آن نیز با همان ویژگی های نسخه اصلی ساخته و بازسازی شد و بالاخره بعد از انتظارهای فراوان، در آوریل 2020 به صورت رسمی و نهایی برای سیستم عامل اندروید عرضه شد! Charterstone نام یک بازی واقعی ساخته شده توسط Jamey Stegmaier می باشد و حالا استودیوی لهستانی Acram Digital با توسعه و تبدیل این بازی به یک نسخه دیجیتالی، یک بار دیگر بازیکنان علاقه مند به این عنوان را به وجد آورده است. این بازی با قیمت زیاد 9.49 دلار در گوگل پلی عرضه شده است اما فارسروید آن را به صورت رایگان تهیه و عرضه می نماید تا شما عزیزان تنها با یک کلیک و بدون دغدغه بتوانید خیلی راحت و سریع این بازی را به صورت رایگان از سرورهای پرسرعت سایت دانلود کرده و نسخه کامل و بدون محدودیت آن را روی دستگاه اندرویدی تان نصب و تجربه کنید.

 

Charterstone: Digital Edition

 

در بازی Charterstone: Digital Edition شما در حقیقت در نقش یک پادشاه هستید که قصد دارد یک دهکده کوچک را بسازد و آن را توسعه دهد. بخش اصلی بازی یعنی بخش مرحله ای یا کمپین شامل چندین بازی مختلف می شود. بخش اصلی بازی درست مثل بازی های استراتژیکی و مدیریتی است و شما باید با قوه استراتژی خود، این دهکده و امور آن را مدیریت کنید. برای این کار می بایست از افراد مختلف مثل کارگران زیادی کمک بگیرید. این بخش با یک خط داستانی جالب و تحسین برانگیز تکمیل شده است و شما با گذراندن مراحل این بخش می توانید داستان بازی را نیز دنبال کنید. مثل هر بازی مدیریتی و استراتژیکی دیگر، بازی Charterstone: Digital Edition نیز شامل پیدا کردن و استفاده از منابع مختلف می باشد. شما باید در قالب یک بازی تلفیقی از سبک های پازلی، مدیریتی، تخته ای و استراتژیکی، ساختمان های مختلف بسازید و دهکده خود را توسعه دهید. ده ها آیتم و قابلیت مختلف برای این کار در اختیار شما قرار می گیرد. بازی Charterstone: Digital Edition همچنین دارای بخش چندنفره هم آنلاین هم آفلاین (لوکال) می باشد. در این بازی 6 شخصیت اصلی وجود دارند که می توانید با انتخاب خودتان قبل از شروع بازی هرکدام را که خواستید انتخاب کنید. نقشه های بسیاری در این بازی وجود دارد و به جز آن، یک سیستم جالب برای طراحی لحظه ای نقشه ها نیز وجود دارد تا هر بار بازی یک روند جدید برای بازیکنان باشد. این عنوان سرگرم کننده و زیبا هم اکنون به صورت تست شده و رایگان از سرورهای فارسروید دانلود می باشد. می توانید ابتدا به تصاویر بازی یا ویدئوی تریلر آن نگاهی بی اندازید و سپس در صورت تمایل، آخرین نسخه رسمی Charterstone: Digital Edition را از سرورهای سایت دانلود کنید.

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.acram.Charterstone را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.