Cannon It! v1.3.5 + Mod – بازی آرکید و جذاب “توپ نابودگر” اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (سکه بی نهایت) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Cannon It! – توپ نابودگر عنوانی دیگر از بازی های تفننی و آرکید استودیوی خلاق و مظرح VOODOO است که مثل دیگر بازی های این توسعه دهنده به شکل رایگان ساخته و برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است. این بار هم مثل همیشه تصمیم گرفتیم تا برای باری دیگر و به عنوان اولین وب سایت ایرانی اقدام به معرفی و انتشار یک بازی جذاب و تفننی دیگر برای شما عزیزان گنیم و آخرین نسخه آن را همراه با یم نسخه مود به صورت جداگانه خدمت شما دوستان ارائه نماییم. استودیوی بازی سازی VOODOO که فعالیت آن روی ساخت بازی های آرکید و تفننی است از جمله شرکت های بازی سازی موفق در زمینه ساخت بازی های موبایلی به حساب می رود. در حقیقت باید گفت که این شرکت در حال تلاش برای تبیدل شدن به بزرگترین توسعه دهنده بازی های تفننی و آرکید برای موبایل ها و تبلت ها است و تا کنون ده ها عنوان متنوع را در این زمینه منتشر کرده است. ویژگی اصلی بازی های این توسعه دهنده حجم کم، گرافیک ساده، گیم پلی آسان و در مجموع محتوایی ساده و سرگرم کننده است. از جایی که این استودیو رقبای مختلفی از جمله استودیوی معروف SayGames دارد، این مسئله باعث شده تا این شرکت های بازی سازی با استفاده از خلاقیت های جدید، ساده و در عین حال دوست داشتنی به سراغ ساخت بازی های متنوع رفته و با یکدیگر رقابت کنند. بازی Cannon It یکی از همین بازی هاست که بعد از ده ها بازی مختلف، با تجربه ای بیشتر و ساختاری بهتر نسبت به خیلی از عناوین قبلی ساخته و منتشر شده است.

 

Cannon It!

 

در بازی Cannon It! شما کنترل یک توپ جنگی را بر عهده دارید. هیچ دشمن یا تهدید خاصی در بازی علیه شما وجود ندارد و شما صرفاً می بایست با کمک شلیک به سازه های مختلف، به کسب امتیاز بپردازید. کار شما خیلی ساده، جذاب و در عین حال بسیار دوست داشتنی است که البته مقداری کم چالش برانگیز نیز خواهد بود. کار شما هدف گیری با کمک این توپ جنگی به سمت ساختمان ها، پل ها و سازه های گوناگون است. بازی Cannon It! طبق اصول فیزیکی طراحی شده است. شما باید با هدف گرفتن نقاط حساس و شلیک کردن توپ به سمت آن ها، این سازه ها را فرو بریزید. مسلماً انتخاب هدف خیلی مهم خواهد بود و برای این کار شما باید از قواعد و اصوول فیزیکی پیروی کنید. پس سعی کنید بهترین جای ممکن را هدف بگیرید تا سازه مورد نظر به طور کامل یا حداقل بیشترین مقدار آن فرو بریزد. این بازی زیبا با گرافیک سه بعدی و طراحی های بسیار جذاب می تواند هر کسی را به خوبی سرگرم کند. توپ جنگی خود را ارتقاء داده، شخصی سازی کنید و با هدف گرفتن انواع و اقسام اهداف و نابود کردن و تماشای فرو ریختن آن ها حسابی لذت ببرید! برای آشنایی بیشتر با گیم پلی و ساختار بازی ابتدا ویدئوی تریلر بازی را مشاهده کنید و سپس از دانلود باکس فارسروید آخرین نسخه Cannon It! را به صورت رایگان در دو ورژن معمولی و مود شده دانلود کنید.

توجه : فایل دانلود نسخه مود یک پکیج ZIP است که باید فایل نصبی بازی را نصب و پوشه com.MichalKlacko.Cannon3D را در Android/data حافظه داخلی کپی کنید.