Butterflies Episode 1: Rudies v1.0 + Mod – بازی اکشن مهیج “پروانه ها: قسمت 1” اندروید همراه دیتا + تریلر
نسخه معمولی + نسخه مود (خون نامحدود) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Butterflies Episode 1: Rudies – پروانه ها قسمت اول: سرکش ها نام اولین قسمت از سری بازی های Butterflies اثر استودیوی بازی سازی Le Crew برای سیستم عامل اندروید است که به صورت پولی و با قیمت 2.49 دلار برای فروش منتشر شده است. فارسروید مثل همیشه و برای اولین بار در ایران این بازی را برای شما عزیزان تهیه و تدارک دیده است. این بازی به ماجرای گروهی از دختران جوان مربوط است که سوار بر اسکیت های خود شهر را گشت زنی کرده و با کمک اسپری های رنگی اقدام به ایجاد طرح ها و نقاشی های گرافیتی می کنند. آن ها با سرعت در خیابان ها حرکت می کنند و از روی پشت بام خانه ها می پرند و به همین خاطر به آن ها عنوان سرکش را داده اند اما دیدگاه خودشان چیز دیگریست. از نظر این دختران، آن ها زنجیرهای محدودیت را پاره کرده و درست مثل پروانه های آزاد به هر سمتی که می خواهند می روند. اگرچه این خواسته بدون خراب کاری در سطح شهر نیز امکان پذیر نیست ولی به هر حال پیغام اصلی بازی چنین چیزی است. حالا شما باید در نقش این شخصیت ها سوار بر اسکیت های خود شده و در سطح شهر به گشت و گذار بپردازید. هدف اصلی شما کسب امتیاز با انجام حرکات نمایشی است. اما قرار نیست همه چیز به همین آسانی و سادگی باشد! شما دشمنان زیادی در سطح شهر دارید که شامل پلیس ها و همچنین گنگ های خیابانی هستند. پلیس ها می خواهند با دستگیر کردن شما جلوی خراب کاری ها را بگیرند و گنگ ها نیز نمی خواهند که شما آزادانه در قلمرو آن ها به این شکل رفت و آمد داشته باشید. بنابراین آن ها هرجایی که شما را ببینند به سمت شما حمله می کنند.

 

Butterflies Episode 1: Rudies

 

در بازی Butterflies Episode 1: Rudies می توانید انواع و اقسام حرکات دیدنی و جذاب اسکیت سواری را پیاده کنید. با انجام هر حرکت امتیازی خاص دریافت می کنید و همچنین نام حرکتی که انجام داده اید نیز روی تصویر نمایش داده می شود. ده ها حرکت جالب در این بازی طراحی شده است که پیاده سازی بعضی از آن ها بسیار دشوار است. همچنین شما می توانید با نقاشی کردن دیوارها و ایجاد طرح های گرافیکی روی آن ها نیز امتیاز کسب کرده و حضور خودتان را از این شکل به دیگران اطلاع دهید. با کسب امتیاز می توانید آیتم های بهتر از جمله شخصیت های مختلف را آنلاک کنید. در مورد طراحی ها و گرافیک بازی باید گفت که این بازی با مدل سازی های کاملاً سه بعدی طراحی شده است. اما طراحی ها در سبک خاص و فانتزی انجام شده اند که اگرچه باعث کاهش جزئیات نهایی شده است، اما شکل و شمایل جالبی به بازی داده و همچنین باعث شده تا این بازی بهینه تر شود. نمای بازی در حالت سوم شخص می باشد و افکت های بصری جالبی برای این بازی در نظر گرفته شده است. کنترلرهای بازی در اولین برخورد ممکن است کمی پیچیده به نظر برسند اما با چند دقیقه بازی کردن قلق آن را متوجه خواهید شد. بازی پروانه ها قسمت 1 یک بازی جالب و اکشن و پر از هیجان برای علاقه مندان به این سبک از بازی ها است. اگر شما هم جزو این دسته از بازیکنان هستید، پیشنهاد می کنیم این بازی جالب را از دست ندهید. همین حالا امکان دانلود نسخه خریداری شده Butterflies Episode 1: Rudies به صورت تست شده و رایگان در دو نوع معمولی و مود شده از سرورهای فارسروید فراهم شده است.

تغییرات نسخه ی v1.0 :

* انتشار اولین نسخه بازی در گوگل پلی

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.lecrew.butterflies_e1 را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.