Bumper Cats v3.0 + Mod – بازی آرکید سرگرم کننده و رقابتی گربه های ضربتی اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (آنلاک بودن همه شخصیت ها + پول نامحدود)
تست شده با اجرای آفلاین

Bumper Cats – گربه های ضربتی عنوانی از یک بازی جالب، سرگرم کننده و رقابتی در سبک آرکید از سوی استودیوی سنگاپوری Lifebelt Games Pte. Ltd. می باشد که برای سیستم عامل اندروید تولید و عرضه شده است. گیم پلی این بازی از نوع بازی های fast-paced با تنش های سریع است. کلیت این بازی، از روی یکی از مراحل بازی معروف Crash Bash به نام Polar Panic که در آن باید سوار بر خرس های قطبی، به سمت حریف ها ضربه زده تا آن ها را از زمین بازی به بیرون پرت کنید، الگوبرداری شده است. حالا می توانید همان گیم پلی را با همان ویژگی های جالب اما این بار به صورت پیشرفته تر تجربه کنید. در Bumper Cats شما در نقش گربه هایی هستید که در نقشه های مختلف با یکدیگر رقابت داده و برای بیرون راندن تمام بازیکنان تلاش می کنند. وظیفه شما این است که سوار بر دستگاه مخصوص خود شده و به سمت رقبا رفته و به آن ها ضربه های محکم بزنید تا آن ها رو به سمت مشخص پرتاب کنید. باید این کار را تا زمانی ادامه دهید که حریف شما از مرز زمین بازی به بیرون هل داده شود و از پرتگاه کناری به پایین بی افتد تا از جریان رقابت کنار زده شود. با هر بار پرت کردن یک حریف به بیرون، جایزه شما این است که بزرگ تر می شوید و می توانید با نیروی بیشتری این کار را تکرار کنید. آخرین گربه ای که در نقشه باقی بماند برنده مسابقه می شود. سبک و گیم پلی بازی خیلی ساده و سرگرم کننده است اما ویژگی های جالب آن باعث می شود تا Bumper Cats در کنار ظاهر ساده ای که دارد، یک بازی چالش برانگیز و رقابتی به حساب بیاید.

برخی از ویژگی های بازی Bumper Cats اندروید :

  • گرافیک و طراحی های سه بعدی رنگارنگ
  • گیم پلی سرگرم کننده و پر تنش در سبک بازی های آرکید و اکشن
  • تلاش برای بیرون راندن رقبای دیگر به وسیله ضربه زدن به آن ها و پرت کردنشان به بیرون از نقشه
  • سبک ساده اما چالش برانگیز و رقابتی
  • امکان آنلاک کرده 12 نوع شخصیت گربه مختلف
  • سفر به 10 نقطه و نقشه متفاوت در نقاط متنوع جهان
  • قابلیت استفاده از وسایل نقلیه انحصاری گربه ها مثل تانک، سفینه فضایی، اسکیت بورد و غیره
  • امکان بزرگ شدن و کسب نیروهای بیشتر با غلبه بر رقبای دیگر

Bumper Cats یک بازی آرکید مهیج و اکشن است که می تواند ساعت ها شما را سرگرم کرده و اوقات فراغت شما را به خوبی پر کند. بازی گربه های ضربتی به صورت HD و با یک گیم پلی روان و جالب عرضه شده است که برای انجام آن نیازی به داشتن اینترنت یا موبایل ها و تبلت های خیلی قدرتمند نیست. این بازی با بیش از 100 هزار دانلود و کسب امتیاز خیلی خوب 4.7 از 5.0 در گوگل پلی در دسترس کاربران اندرویدی قرار گرفته است. آخرین آپدیت بازی Bumper Cats در ادامه در دو نسخه معمولی و مود شده از فارسروید قابل دریافت می باشد.

توجه: در نسخه مود بازی تمام شخصیت ها آنلاک شده می باشند. همچنین با خرید از فروشگاه، به جای کاهش پول به مقدار آن اضافه می شود.

 

Bumper Cats