Bike Tracker v3.4.03 Premium– پیگیری و دنبال کردن مسیرهای دوچرخه سواری در اندروید
نسخه پرمیوم برنامه به ارزش 1.99 دلار

دوچرخه یک وسیله نقلیه انفرادی سبک است که بدون نیاز به سوخت می توان مسافت های کوتاه را با آن پیمود. دوچرخه قدمت نسبتا زیادی دارد و در طول تمام سال هایی که وجود داشته، محبوب بوده و به وجود آمدن وسایل نقلیه دیگر نتوانسته از محبوبیتش کم کند. این روز ها به دلیل آلودگی هوا، گرم شدن کره زمین، افزایش میزان چاقی و کم تحرک شدن کار ها، توصیه می شود که شهروندان تا حد ممکن از دوچرخه استفاده کنند. عده ای هم هستند که به دوچرخه سواری به چشم یک ورزش نگاه می کنند و در فضا های بیرون شهر و طبیعت به این کار می پردازند. امروز با برنامه ای برای این افراد در خدمت شما هستیم. Bike Tracker عنوان یک اپلیکیشن ردیاب دوچرخه سواری، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط Sport & Travel توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه برای عاشقانه دوچرخه سواری و فعالیت های مشابه مثل پیاده روی، دویدن، اسکی و تمام فعالیت هایی که در فضای باز صورت می گیرند، ساخته شده است. با استفاده از این برنامه می توانید مسافت پیموده شده را روی نقشه به صورت دقیق ثبت نمایید تا گزارشی کامل از فعالیت های خود روی گوشی داشته باشید. اطلاعات مورد نیاز از طریق جی پی اس دریافت می شوند و برنامه برای کار کردن نیاز به اتصال اینترنت ندارد. اطلاعات شامل مسافت، ارتفاع و موقعیت جی پی اس است که برای هر جلسه تمرین، به صورت جداگانه در برنامه ذخیره می گردد. علاوه بر این اطلاعاتی مثل سرعت متوسط در مسیر و میزان کالری مصرف شده هم محاسبه و ثبت می شود. برنامه دارای تم های مختلفی است و به گونه ای طراحی شده است که کمترین مصرف باتری را داشته باشد تا بتوانید بدون نگرانی از آن حتی برای فعالیت های طولانی مدت خود استفاده کنید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Bike Tracker اندروید:

  • اندازه گیری و ضبط حداکثر سرعت و سرعت متوسط دوچرخه سواری
  • اندازه گیری و ضبط مسیر های دوچرخه سواری
  • اندازه گیری زمان، سرعت، شیب و کالری
  • امکان علامت گذاری مسیرهای خود روی نقشه
  • تم روشن و تیره
  • نظارت بر ارتفاع از سطح دریا، با ثبت حداقل و حداکثر مقادیر (بر اساس داده های GPS، نقشه ها و سنسور فشارسنج) و افزایش ارتفاع
  • ثبت و نگهداری کلیه داده ها و آمار از جلسات دوچرخه سواری
  • مناسب برای ورزش های دیگر مثل اسکی، پیاده روی و ….

اپلیکیشن Bike Tracker برنامه ای عالی برای همه دوچرخه سواران است که با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته امتیاز عالی 4.5 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه آنلاک شده این برنامه، همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

 

Bike Tracker