bergfex/Weather App – Forcast Radar Rain & Webcams v2.16 – اپلیکیشن هواشناسی پیشرفته اندروید
نسخه حرفه ای و کامل برنامه به ارزش 3.99 دلار برای اولین بار در ایران

bergfex/Weather App – Forcast Radar Rain & Webcams عنوان یک اپلیکیشن هواشناسی پیشرفته و کامل اندرویدی می باشد که توسط bergfex GmbH توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. محبوبیت بالای اسمارت فون های اندرویدی در بین کاربران گوشی های هوشمند باعث شده است که ما بسیاری از نیاز های روزمره خود را به برخی از خدمات توسط استارت اپ هایی کاربردی برطرف نماییم. هر کسی متناسب با محل زندگی خود، آشنایی اندکی با شرایط آب و هوایی منظقه دارد و تلاش می کند که در صورت بد شدن این شرایط لطمه ای به فعالیت های روزانه اش وارد نشود. همین موضوع باعث شده که بسیاری از دارندگان گوشی های اندرویدی اقدام به استفاده از برنامه های پیش بینی شرایط آب و هوایی کنند. ما در وب سایت فارسروید تا به کنون نهایت تلاش خود را به کار برده ایم که بهترین این نرم افزار ها را در اختیارتان قرار دهیم. به همین دلیل در این پست نیز قصد داریم شما را با عنوانی جدید و پر طرفدار آشنا نماییم. بدون شک برنامه bergfex/Weather App – Forcast Radar Rain & Webcams یکی از بهترین گزینه های موجود برای دسترسی داشتن به این اطلاعات می باشد. این نرم افزار کمک می کند که در هر زمان و مکانی به مهم ترین جزئیات آب و هوایی منطقه خود و یا دیگر مناطق جهان دسترسی داشته و تغییرات مورد نیاز را در برنامه ریزی های صورت گرفته اعمال کنید! از پیش بینی های ساعتی تا پیش بینی های هفتگی همه و همه در این اپ موجود بوده که در ادامه، بیشتر با آن آشنا خواهید شد.

bergfex/Weather App – Forcast Radar Rain & Webcams پیشرفته ترین برنامه هواشناسی اندروید

همان گونه که می دانید، یک نرم افزار به سادگی عنوان پیشرفته ترین را در حوزه فعالیت اش دریافت نمی کند! مجموعه امکاناتی که توسط اپلیکیشن bergfex/Weather App – Forcast Radar Rain & Webcams ارائه می شوند بی نظیر بوده و بیشتر از چیزی است که تصورش را می کنید. از اولین ویژگی های این برنامه که مورد استفاده بسیاری از کاربران اندرویدی است، ارائه پیش بینی هایی دقیق می باشد. شما می توانید این پیش بینی های طولانی مدت دو هفته ای را با دقتی بسیار بالا مشاهده کرده و پیش از هر گونه توده بارش زا و یا گرمای شدید از آن مطلع شوید. از دیگر قابلیت ها ارائه اطلاعات با جزئیاتی بسیار کامل می باشد که در اپ های مشابه به ندرت دیده می شود.

نقشه های دقیق آب و هوایی

گاها اطلاعاتی که توسط برنامه و یا دیگر رسانه ها در زمینه شرایط آب و هوایی، منتشر می شوند قابل درک نبوده و ما نمی توانیم آن ها را به درستی متوجه شویم. به همین دلیل توسعه دهندگان برنامه bergfex/Weather App – Forcast Radar Rain & Webcams دست به یک نوآوری خلاقانه زده اند. در این نرم افزار شما می توانید علاوه بر مشاهده اطلاعات به صورت دقیق به نقشه های آب و هوایی نیز دسترسی داشته باشید. این نقشه ها تمامی شرایط جوی را با جزئیات تصویری نمایش می دهند و کمک می کنند که هر چیزی را به آسانی درک نمایید.

وبکم هایی با تصاویر زنده!

دیگر نکته ای که توجه ما را به برنامه bergfex/Weather App – Forcast Radar Rain & Webcams جلب نموده است، وبکم آن می باشد. توسعه دهندگان این اپ تلاش می کنند که شرایط آب و هوایی مناطق گوناگون را به صورت ویدئو هایی زنده به نمایش بگذارند. با توجه به این موضوع شما عزیزان قادر خواهید بود که شرایط جوی بیش از 5 هزار منطقه از سراسر جهان را به کمک وبکم ها، در قالب ویدئو هایی زنده مشاهده نمایید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه bergfex/Weather App – Forcast Radar Rain & Webcams اندروید :

  • ارائه اطلاعات شرایط آب و هوایی با جزئیاتی بسیار دقیق
  • نمایش جزئیاتی نظیر دمای هوا، سرعت وزش باد، رطوب، سطح بارش ها و …
  • گزینه ای برای مشاهده نقشه هایی دقیق از شرایط آب و هوایی هر منطقه
  • ارائه پیش بینی های آب و هوایی خیره کننده به صورت 14 روزه
  • مشاهده شرایط آب و هوایی بیش از 5 هزار منطقه مختلف از سراسر جهان به کمک وبکم ها

اپلیکیشن bergfex/Weather App – Forcast Radar Rain & Webcams با مجموعه ای از امکانات و قابلیت های متنوع در زمینه ارائه اطلاعات شرایط آب و هوایی توسط توسعه دهنده اش به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه 3.99 دلاری منتشر و امتیاز 4.6 از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی دریافت نموده است. شما عزیزان هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه حرفه ای این برنامه را به صورت رایگان از دیتابیس عظیم وب سایت فارسروید دریافت کنید.

 

bergfexWeather App - Forcast Radar Rain & Webcams