Beat Jumper: EDM up! v2.8.8 + Mod – بازی موزیکال و سرگرم کننده “بیت جامپر” برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (ویژگی ها ذکر شده) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Beat Jumper: EDM up – بیت جامپر یکی دیگر از بازی های سبک موزیکال استودیوی مطرح AMANOTES سنگاپوری می باشد که به شکل رایگان اما با قابلیت پرداخت های درون برنامه ای عرضه شده است. فارسروید مفتخر است که اعلام کند این بازی را برای اولین بار در بین تمام سایت های ایرانی آماده کرده و نسخه مود شده انحصاری از آن را نیز همراه با نسخه اصلی برای شما عزیزان تدارک دیده است. استودیوی AMANOTES به ساخت بازی های موزیکال بسیار مشهور است. بازی های Tap Tap Reborn ، Piano Solo ، Infinity Run ، Magic Tiles ، Dancing Road ، Dancing Ballz ، Beat Hopper و یا Color Hop 3D برخی از معروف ترین بازی های این استودیو در سبک موزیکال می باشند. درواقع باید گفت که این شرکت بازی سازی صرفاً در زمینه ساخت بازی های موزیکال فعالیت دارند و مشخص است که تلاش این گروه توسعه دهنده ساخت و انتشار بازی های سطح بالا در این سبک می باشد. همینک نیز باید اذعان داشت که آمانوتز قوی تری استودیوی بازی سازی موبایلی در زمینه ساخت و انتشار بازی های موزیکال است و تا کنون استودیوی دیگری نتوانسته این مقدار بازی در این ژانر تولید کند و از این لحاظ این شرکت اولین و فعال ترین توسعه دهنده در این مورد می باشد. Beat Jumper: EDM up نیز یکی دیگر از همین بازی هاست که در همین سبک منتشر شده و به لیست عناوین استودیوی AMANOTES اضافه شده است. این بازی اگرچه یک عنوان موزیکال است، اما گیم پلی و طراحی های انحصاری و متفاوتی نسبت به دیگر بازی های آمانوتز دارد و همین مسئله باعث می شود تا این استودیوی خلاق را به خاطر ساخت بازی های متفاوت در یک سبک تحسین کرد.

 

Beat Jumper: EDM up

 

در بازی Beat Jumper: EDM up می توانید از چندین ژانر موسیقی مختلف، آهنگ های مختلفی را انتخاب کرده و مراحل مخصوص به هرکدام را انجام دهید. این سبک ها شامل مواردی مثل Pop , Dance , Classical , Rock و از همه آن ها مهمتر ژانر EDM یا موسیقی الکترونیک است که جایگاه بسیار ویژه ای در بازی های موزیکال دارد. در این بازی ده ها ترک و آهنگ مختلف از آهنگسازان و هنرمندان مختلف جمع آوری شده که اغلب آن ها جزو موزیک های برتر جهانی هستند. شما با انتخاب هر کدام از این آهنگ ها می توانید یک بازی منتسب با ریتم آن ها را انجام دهید. کلیت بازی ساده و انجام آن بیشتر از اینکه چالش برانگیز باشد آرامش بخش و تفننی محسوب می شود. در این بازی شما می بایست یک توپ را به سمت بالا هدایت کنید. این توپ بعد از اینکه روی یک خانه فرود بیاید مثل فنر به بالا پرتاب شده و به سراغ خانه بعدی می رود. شما وظیفه دارید که این توپ را در هوا کنترل کرده و سعی کنید روی مرکز خانه های بعدی فرود بی آورید تا امتیاز کامل دریافت کنید. در Beat Jumper: EDM up می توانید با انجام هر مرحله امتیاز کسب کنید و البته در هر مرحله اقدام به جمع آوری الماس های بیشتر کنید. سپس می توانید با این الماس ها آیتم های مختلفی از جمله اسکین های متفاوت توپ ها و یا ترک های قفل را خریداری و آنلاک کنید. این بازی بیشتر از 10 میلیون بار در گوگل پلی دانلود داشته و همینک آخرین ورژن رسمی آن به همراه نسخه انحصاری مود شده اش از فارسروید قابل دانلود می باشد.

نکته: این بازی به صورت آفلاین قابل اجراست و دیتای جداگانه ای نیز برای آن عرضه نشده است اما ترک ها و آهنگ ها با انتخابشان در داخل بازی دانلود می شوند. برای اجرای هر آهنگ (مرحله) اول می بایست آن را دانلود کنید و در صورتی که اینترنت شما متصل نباشد آن مرحله اجرا نمی شود.