BabyBook – Baby Tracker & Newborn Diary v1.0 دنبال کردن روند رشد و تغذیه نوزاد در اندروید
نسخه خریداری شده برنامه با قیمت 2.99 دلار در گوگل پلی

به دنیا آمدن اولین فرزند یا کودکی جدید،‌ یکی از اتفاقاتی است که معمولا باعث آشفتگی و به هم ریختگی زندگی مخصوصا در زوج های جوان می شود. اگر تجربه لازم برای بچه داری و نگهداری نوزاد وجود نداشته باشد، این کار می تواند تمام جنبه های زندگی را تحت تاثیر قرار داده و وقفه ای طولانی در روند عادی زندگی ایجاد نماید. یکی از مهم ترین چیز ها در نگهداری از نوزاد، دریافت شناخت کافی از نوزاد است. برای شناخت بهتر نوزاد لازم است که تمامی اتفاقات، رویداد ها و برنامه زندگی نوزاد ثبت شود تا بعدا بتوان به آن رجوع کرد و درباره عادت های نوزاد و خلقیات او شناخت بیشتری پیدا کرد. امروز با اپلیکیشنی برای انجام این کار در خدمت شما هستیم. BabyBook – Baby Tracker & Newborn Diary عنوان یک اپلیکیشن ژورنال نوزاد هوشمند، برای پیگیری روحیه، سلامت و رشد کودک، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Cosmic Pie Design توسعه و با قیمت 2.99 دلار در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه طراحی شده است تا به شما در مدیریت خستگی، استرس و ایجاد عادت های مثبت پرستاری کمک کند. با استفاده از این ژورنال کودک می توانید به راحتی رفتارهای کودک را تجزیه و تحلیل کرده و ردیابی کنید تا الگو ها را راحت تر تشخیص دهید. به راحتی می توانید هر جنبه ای از زندگی کودک خود را ردیابی کنید، سعی شده است تا برای راحت تر کردن ثبت وقایع قسمت های ضروری مثل شیردهی، وعده های غذایی جامد، زمان حمام، واکسیناسیون، قد،‌ وزن، زمان خواب، گریه کردن،‌ زمان بیرون بودن از منزل، زمان بازی و … در برنامه گنجانده شود. البته علاوه برا این ها می توانید رویداد های کاملا سفارشی نیز در برنامه ثبت کنید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه BabyBook – Baby Tracker & Newborn Diary اندروید :

  • ردیاب رویداد ها : فعالیتهای پرستاری را پیگیری کنید، علائم پزشکی را ثبت کنید، تغدیه کودک را دنبال کرده و روال های روزانه را ثبت کنید تا در نهایت یک دفترچه کامل از تمامی وقایع و اتفاقات مربوط به کودک در اختیار داشته باشید.
  •  آمار: در این قسمت می توانید تمامی آمار مربوط به کودک خود را مشاهده کنید. میزان خواب کودک، میزان تغذیه، مدت زمان و تعداد دوره های بیماری، زیاد یا کم شدن گریه نوزاد، رشد وزن و قد و …..
  • تجزیه و تحلیل :‌ با تحلیل آمار ها می توانید کودک خود را بهتر و بیشتر بشناسید. برای مثال بفهمید که چه چیزی باعث گریه کردن کودک شما می شود یا چه چیزی خواب نوزاد شما را بهتر می کند.
  • امکان پشتیبان گیری و صادر کردن اطلاعات برنامه در قالب فایل CSV نیز فراهم شده است.

اپلیکیشن BabyBook – Baby Tracker & Newborn Diary با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز 4.5 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت کند. هم اکنون می توانید نسخه خریداری شده این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. این برنامه به درخواست جمعی از شما مادران و پدران گرامی معرفی شده است.

تغییرات نسخه  v1.0:

* انتشار اولین نسخه از اپلیکیشن در گوگل پلی

 

BabyBook - Baby Tracker & Newborn Diary