Ayah: Quran App v7.5.0 دسترسی به متن قرآن در یک محیط زیبا، واضح و روشن به همراه قرائت ها و تفاسیر مخصوص اندروید
نسخه اصلی، کامل و بدون تبلیغات برنامه       

قرآن کتاب آسمانی مسلمانان و یکی از سه کتاب اصلی آسمانی در ادیان ابراهیمی است. این کتاب در 1400 سال پیش بر پیامبر اسلام نازل شده و به عقیده مسلمانان از آن زمان تا کنون بدون هیچ گونه تغییر و یا تحریفی حفظ شده است. این کتاب برای بیش از یک میلیارد پیرو دین اسلام بسیار با ارزش است. در دین اسلام به خواندن قرآن به صورت روزانه و در مناسب های مختلف، توصیه های فراوان شده است که همین مسئله دسترسی به این کتاب را برای معتقدانش بسیار مهم می کند. در کشور های اسلامی چاپ و عرضه قرآن برای دسترسی راحت تر به آن، همواره مورد توجه بوده است. در ایران نیز تقریبا در هر خانه حداقل یک جلد قرآن می توان پیدا کرد. اما این کتاب معمولا در قطع های بزرگ چاپ می شود که حمل آن در همه جا ممکن نیست. در چنین مواقعی می توان از اپلیکیشن های قرآن برای دسترسی به محتوای این کتاب و مطالعه آن استفاده کرد. Ayah: Quran App عنوان یک اپلیکیشن عالی و کامل برای دسترسی به قرآن و قرائت آن، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Tafsir Center توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه زیباست و کاربری بسیار آسانی دارد که آن را برنده جایزه بین المللی کویت به عنوان بهترین اپلیکیشن قرآنی کرده است.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Ayah: Quran App اندروید :

  • بهترین تجربه مطالعه و قرائت قرآن :‌ از متن واضح و روشن قرآن در فونت عثمانی اصلی لذت ببرید.
  • طراحی بدون هیچ گونه حواس پرتی یا اختلال تمرکز : با یک رابط کاربری واضح و بدون حواس پرتی در متن غوطه ور شوید.
  • سرعت بالا : برنامه آیه سریع و مورد اطمینان است که همواره یک تجربه قرائت راحت را برای شما رقم می زند.
  • پیگری ختم قرآن : تنها یک نشان در کتاب وجود دارد که از یک آیه به آیه های دیگر حرکت می کند و شما را کمک می کند به آسانی پیشرفت خود را پیگیری کنید.
  • بازگو کردن آیات : بازگویی آیات بدون شکاف و تاخیر با قابلیت تنظیم تعداد بازگویی ها، زمان خواب و پشتیبانی از پخش در پس زمینه
  • جستجو : جستجوی آسان و سریع در تمامی آیات قرآن یا پرش به یک صفحه خاص با وارد کردن شماره آن
  • مورد علاقه ها :‌ قسمتی که می توانید آیات محبوب و برگزیده خود را در آن ذخیره کنید تا در مراجعات بعدی راحت تر به آن ها دسترسی داشته باشید.
  • یادداشت : افکار و تفاسیر خود را در هنگام مطالعه قرآن به راحتی یادداشت نمایید.
  • اشتراک گذاری : با چند لمس می توانید به راحتی آیه یا آیاتی از قرآن را با دیگران به اشتراک بگذراید.
  • حالت شب : برای مطالعه در شب یا محیط های کم نور

اپلیکیشن Ayah: Quran App با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز عالی 4.8 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت کند. هم اکنون می توانید نسخه اصلی، کامل و بدون تبلیغات این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. ما در فارس روید همیشه جدیدترین نسخه برنامه ها را عرضه می کنیم!

 

Ayah