AuditBricks – Site Auditing, Snagging & Punch List v2.3 برنامه ساخت پانج لیست و اسنگ لیست در پروژه های ساختمانی مخصوص اندروید
نسخه خریداری شده برنامه با قیمت 5.49 دلار در گوگل پلی

پروژه های ساختمانی به لحاظ درجه اهمیت و میزان دقت کار از جمله سخت ترین و تخصصی ترین پروژه ها هستند. چرا که در صورت درست انجام نشدن کار ها ممکن است جان تمامی افراد ساکن در ساختمان به خطر افتاده و زیان های مالی و جانی بسیاری در پیش داشته باشد. برای همین لازم است که همواره وضعیت انجام کار ها در پروژه های ساختمانی پیگیری و کنترل شود و کیفیت نهایی کار ارزیابی گردد تا پیش از تمام شدن پروژه از درست انجام شدن آن مطمئن شویم. این کار توسط مهندسین عمران و معماری در مراحل مختلفی از پیشرفت پروژه انجام می گیرد. آن ها برای انجام این کار ابزار ها و لیست های مختلفی دارند که بر اساس آن ها کیفیت انجام کار را بررسی نموده و ثبت می نمایند. این لیست ها در نحوه پیشرفت پروژه و زمان اتمام آن تاثیر دارد و برای همین باید در تهیه آن ها نهایت دقت به کار برده شود. امروز با برنامه ای در خدمت شما هستیم که تمامی ابزار های لازم برای بررسی و ارزیابی پروژه های ساختمانی را در اختیارتان قرار می دهد و به وسیله آن می توانید تمامی این کار ها را روی گوشی و تبلت خود انجام دهید. AuditBricks – Site Auditing, Snagging & Punch List عنوان یک اپلیکیشن برای بررسی مشکلات پروژه های ساختمانی و تهیه پانچ لیست و اسنگ لیست، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Appculus Technologies توسعه و با قیمت 5.49 دلار در گوگل پلی منتشر شده است. انجام انواع کار ها مثل بررسی ایمنی ساختمان، تهیه لیستی از کار های مورد نیاز، اضافه کردن توضیحات، تهیه لیست وظایف و … در این برنامه پیش بینی شده است و امکانات لازم برای انجام آن ها در اختیار کاربر قرار گرفته است. امکان ثبت عکس از وضعیت قسمت های مختلف و شرح کامل جزئيات آن به کاربر این قابلیت را می دهد تا گزارش کاملی از وضعیت و بررسی های انجام شده ارائه دهد.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه AuditBricks – Site Auditing, Snagging & Punch List اندروید:

  • ثبت مشکلات با گرفتن عکس، اضافه کردن توضیحات،‌ وضعیت و زمان اتمام
  • اضافه کردن نشانه به تصاویر برای برجسته کردن اطلاعات مهم
  • مدیریت مشکلات در پروژه با قابلیت اضافه کردن اطلاعات پروژه و مشتری
  • تولید اسناد پی دی اف و اکسل از گزارش ها با انواع فیلتر ها و اشتراک گذاری آسان فایل ها از طریق ایمیل، دراپ باکس، اورنوت و ….
  • ساخت اسنگ لیست
  • ساخت لیست های انجام کار
  • ساخت پانچ لیست
  • ایجاد چک لیست برای کار های مختلف ساختمانی
  • ارزیابی ریسک

اپلیکیشن AuditBricks – Site Auditing, Snagging & Punch List یک دستیار و ابزار عالی برای تمامی کسانی است که مدیریت پروژه های ساختمانی را بر عهده دارند. AuditBricks با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز 4.3 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه خریداری شده این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

 

AuditBricks