Audipo: Music Speed Changer v4.4.0 – اپلیکیشن کم و زیاد کردن سرعت پخش فایل صوتی مخصوص اندروید
نسخه آنلاک شده، کامل و حرفه ای با در دسترس بودن همه قابلیت ها

Audipo: Music Speed Changer یک برنامه کاربری در زمینه تغییر آسان و سریع سرعت پخش فایل های موسیقی از Lapis Apps برای اندروید است که به صورت رایگان با پرداخت درون برنامه ای در گوگل پلی استور منتشر شده و هم اکنون نسخه آنلاک شده و کامل آن با در دسترس بودن همه قابلیت های رایگان و پولی به صورت 100% مجانی پیش روی شما قرار دارد. اپلیکیشن Audipo یک برنامه کاربردی است که به کمک آن می‌توانید سرعت پخش موسیقی‌ها و دیگر فایل‌های صوتی را تغییر دهید. با این برنامه می‌توانید سرعت پخش صوت‌های طولانی را افزایش داده و در مدت کوتاه‌تری به آن‌ها گوش دهید و یا می‌توانید برای تمرین موسیقی، سرعت پخش صوتی را کاهش و با دقت بیشتری به آن گوش دهید. این اپلیکیشن یک برنامه پخش موسیقی و صوت است که قابلیت تغییر سرعت پخش را نیز در اختیار کاربران قرار می‌دهد. برنامه Audipo کاربرد زیادی در زمینه‌های مختلف مثل دیکته و تمرین موسیقی، تمرین رقص، کتاب‌های صوتی و مطالعه زبان دارد ؛ استفاده از این برنامه می‌تواند در موارد مختلفی صورت بگیرد و نحوه استفاده از آن بستگی به هدف کاربران دارد. یکی از مواردی که در دوران کرونا سبب ایجاد تغییرات زیادی شده است، آموزش مجازی است‌. بیشتر محتواهای آموزشی در حوزه آموزش مجازی نیز محتوای صوتی هستند. بسیاری از فایل‌های صوتی آموزشی طولانی هستند و گوش دادن به آن‌ها می‌تواند بسیار خسته‌کننده باشد ؛ به همین دلیل افراد به دنبال راه‌هایی برای صرفه‌جویی در زمان با کاهش زمان مورد نیاز برای گوش دادن به فایل‌های صوتی هستند. اگر مجبور به گوش دادن به چنین فایل‌های صوتی طولانی مدتی هستید، می‌توانید با استفاده از Audipo در مدتی کوتاه‌تر به آن‌ها گوش دهید و در وقت خود صرفه‌جویی کنید.

ویژگی‌ها و قابلیت های نسخه کامل Audipo: Music Speed Changer:

  • تغییر سرعت پخش صوت (0.25x – 4.0x).
  • این برنامه می‌تواند تغییر سرعت پخش را بدون ایجاد تغییر در زیر و بم صدا انجام دهد.
  • انتقال گام (از 1- اکتاو تا 1+ اکتاو، قابل تنظیم در سطح یک‌صدم درجه)
  • قابلیت‌های کنترل پیشرفته صدا ( طراحی شده برای فایل‌های صوتی طولانی مدت)
  • چندین بخش مختلف برای جست‌وجو در میان فایل‌های طولانی وجود دارد.
  • قابلیت علامت‌گذاری بخش‌های موردنظر در هر بخشی از فایل‌ صوتی در حال پخش و امکان پخش مجدد فایل از بخشی که قبلا علامت‌گذاری شده است. شما همچنین می‌توانید این بخش‌های علامت‌گذاری‌ شده را نام‌گذاری کنید.
  • این پخش‌کننده موسیقی انتخاب خوبی برای تکرار بخش‌های خاصی از یک فایل است.
  • قابلیت های پولی : ویجت‌ها ؛ لیست‌پخش ؛ جست‌وجو آهنگ‌ها، آلبوم‌ها و هنرمندان ؛ پخش تصادفی ؛ تایمر خواب و حذف تبلیغات

اپلیکیشن Audipo: Music Speed Changer تا به امروز میلیون ها بار توسط کاربران اندرویدی سراسر دنیا از گوگل پلی دریافت شده و امتیاز خوب 4.5 از 5.0 را کسب کرده است. بسیاری از افراد به دنبال ابزاری برای کاهش سرعت پخش صوت‌ها هستند. یکی از مواردی که در آن به کاهش سرعت نیاز خواهیم داشت، آموزش زبان است. در حوزه یادگیری زبان، گوش دادن به صوت‌های آموزشی با دقت بالا اهمیت بالایی دارد. بسیاری از افراد مبتدی به سادگی متوجه اجزای جمله نمی‌شوند و نیاز دارند تا با سرعت کمتری صوت‌های آموزشی را بشنوند ؛ Audipo بهترین انتخاب برای آموزش زبان است و با رابط کاربری جذاب، کار را آسان کرده می‌کند. فارس روید به عنوان بروزترین مرجع اندروید در ایران، جدیدترین نسخه کامل برنامه آدیپو را به صورت رایگان و با لینک مستقیم در اختیارتان قرار داده است.

 

Music Speed Changer: Audipo